Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Bartoszewski - Doktor Honoris Causa KUL (wideo)

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2008 r. o 16:34 Powrót do artykułu
nie ma tytułu profesora ! tylko sam sie nim mianuje :| zenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to , że nie ma studiów. Pan Bartoszewski nie ma przede wszystkim umiaru, taktu i chyba kultury. Jego agresywne zachowanie podczas kampanii wyborczej nie przystoi czlowiekowi w jego wieku i o jego zaslugach. Dla mnie pan Bartoszewski, to zachlanny na zaszyty czlowiek. Pasowany przez salon a " autorytet", odplaca się jak może tym,którzy go wyciągnęli z lamusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniżej tytułu profesora tez nie ma ale u tych z PO pomijanie jakichś drobnych szczegółów to normalne, przecież większość społeczeństwa to frustraci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że to zebranie frustratów na forum. Żałosne kundelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba zw WSI napisał:
Nie chodzi o to , że nie ma studiów. Pan Bartoszewski nie ma przede wszystkim umiaru, taktu i chyba kultury. Jego agresywne zachowanie podczas kampanii wyborczej nie przystoi czlowiekowi w jego wieku i o jego zaslugach. Dla mnie pan Bartoszewski, to zachlanny na zaszyty czlowiek. Pasowany przez salon a " autorytet", odplaca się jak może tym,którzy go wyciągnęli z lamusa.
Ale tytułowanie go profesorem razi. Co do reszty wypowiedzi zgadzam się całkowicie. Kolekcjoner zaszczytów, jadący na swoich niewątpliwych zasługach w okresie wojennym. Autorytetem jest się jednak przez całe życie, a ostatnie wypowiedzi go dyskredytują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilkstepowy napisał:
Zdaje się, że to zebranie frustratów na forum. Żałosne kundelki.
jakbym słyszał "drogiego profesora" widać uczysz się od swojego mistrza gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nadaniem tego tytułu Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II pragnie wyrazić szacunek i uznanie dla działalności Profesora Władysława Bartoszewskiego, który jako uczony, polityk i społecznik, wrażliwy i zatroskany, krytyczny, ale życzliwy, swym zaangażowaniem służy Polsce, nauce i prawdzie, a nade wszystko służy człowiekowi" tyle uchwała Senatu a to wyciąg z DW 9 października 2007 został przewodniczącym komitetu honorowego Platformy Obywatelskiej. Podczas konwencji PO w Krakowie nazwał polityków PiS frustratami, dewiantami psychicznymi i dyplomatołkami. Myślę. że pan "profesor" wykazał się tu wielkim taktem "życzliwością" do drugiego człowieka służba prawdzie tudzież innymi cechami jako osoba Służąca człowiekowi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście lat temu podobny tytuł dostał -wtedy jeszcze kardynał, dzisiaj juz Papież Benedykt XVI.... pytam teraz TYCH wszystkich którzy "decydowali" o nadaniu tego tytułu panu Bartoszewskiemu: -Jak się ma jedna osoba do drugiej? -Jak można stawiać Bartoszewskiego na równi z ówczesnym kard. Ratzingerem? .....a ponieważ jestem absolwentem KUL-u... jest mi poprostu W S T Y D !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był w rządzie wiele lat, cóż zrobił dla dziesiątków tysięcy Polaków ze Śląska, z Pomorza, Warmii i Mazur, którzy mają dzisiaj problemy majątkowe. Niemiecki profesor, dyplomatołek, który zaraz po otrzymaniu synekury od Tuska stwierdził, że wszystko jest dobrze w sprawach zagranicznych nic nie trzeba zmieniać. Nie dam już ani jednej złotówki na KUL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tej decyzji przestaję dawać na ofiarę w 2 dzień Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. jest mi poprostu wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi zwyczajnie wstyd iż uczelnia, której miałem zaszczyt być studentem nadaje honorowe tytuły ludziom pokroju Bartoszewskiego. Do dzisiaj myślałem że dla tej uczelni ważne jest zawołanie Bóg, Honor, Ojczyzna. Założyciele KUL "przewracaja się w grobach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka uczelnia taki doktorant! żenada żenada! hańba dla Lublina ten nieuk doktorem! Człowiek który kupczy Polską i Polakami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przesada! człowieka o móżdżku mniejszym od muchy robić doktorem__żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakbym słyszał "drogiego profesora" widać uczysz się od swojego mistrza gratuluję
Pochlebstwami nic nie zdziałasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie profesorze, serdecznie gratuluje i ciesze sie wraz z tysiacami rodakow z kolejnego dowodu na Pana wielkosc, bohaterstwo i zyciowa roztropnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilkstepowy napisał:
Pochlebstwami nic nie zdziałasz.
to była ironia człowieku sprawdź sobie w słowniku co oznacza słowo pochlebstwo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawomir Wozniak napisał:
Panie profesorze, serdecznie gratuluje i ciesze sie wraz z tysiacami rodakow z kolejnego dowodu na Pana wielkosc, bohaterstwo i zyciowa roztropnosc.
a roztropnością się wykazał, kiedy jako 84 staruszek przyjął posadę przewodniczącego RN LOT - kalifikację do tego miał jak diabli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...