Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kolejnego zabitego na przejeździe kolejowym... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o,27 to i tak więcej niż dostali emeryci 26,- na miesiąc. To niecała złotówka dziennie hahaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten pan zwiazkowiec co ma wielki atorytet moralny w zakladzie i miejscu zmaieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha tylko nie rozpierdzielcie na głupoty ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Oleszczuk jeszcze tam robi,a właściwie nic nie robi.Niech sobie przypomni,jak się  przejmował pracownikami w 2000 roku podpisując listę zwolnionych.Dla przypomnienia,wypowiedzenia były wręczane na tydzień przed Bożym Narodzeniem. Tak perfidnie umilono ludziom i ich rodzinom święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Co ten Oleszczuk jeszcze tam robi,a właściwie nic nie robi.Niech sobie przypomni,jak się- No robi ochrania swoich złodziej kolegów ze zwiazku i swoich popleczników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nawet 1 grosza podwyżki nie proponują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie również nikt nie proponuje ani grosza podwyżki choć ostatnia dostałam 8 lat temu.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...