Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ucz się frycu nauka to potęgi klucz jak tych kluczy dużo zdobędziesz otworzysz sobie zakład fryzjerski... ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś ta nauka, chyba Leniakowi gąbką czesanemu do łysej pały nie wchodziła. He, he, he !     Przemysław Leniak Wiek:42 Miejscowość:Krzczonów Województwo:Lubelskie Kraj:Polska NapiszZaproś do znajomych rocznik 1972, pracuje na ogół na czarno od 1992... od urodzenia związany byłem z Lublinem... nie zostałem zakonnikiem, powołanie mam do mojej Żony... studiów prawniczych na UMCS nie ukończyłem dyplomem magistra... od czerwca 1992 jestem członkiem Polskiej Partii Socjalistycznej (wcześniej byłem w ROAD) teraz pracuję jako technik sceniczny, mieszkam w podlubelskiej wsi, kontakt z szerokim światem utrzymuję głównie przez internet... Moje teksty...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzisz ale dupy nie daję a i za ptaka nikt mnie nie łapie a ciebie uczniaku jak czytam i owszem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto niemagistrze Leniaku chciałby twojej dupy ? Chyba jakiś zdesperowany zboczeniec !?   A z tym ptakiem to co, żonę masz taką świętojebliwą, czy co ? Męża nie obsługuje ? Brzydzi się gąbką czesanego ?   He, he, he    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie wiadomo kto się do dupy kogo dobiera bzyka sobie taki w hotelu a tu tymczasem go kamerują i chcą kasy nie ma bowiem na świecie męskiej solidarności jacusiu ino walka jest a kto jaja ma ten je trzyma by mu kto nie urwał jak temu posłu ... tez się powiem ci śmieję i to nie z powodu seksu z gabeczką jak ty ino z radości ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasy chcą, bo nie zapłacił za usługę sknerus kościelny jeden proboszczowi za "bóg zapłać" pewnie na tacę nie żałuje, a tu dziewczyna (i to kształcona) uczciwie napracowała się i nie zapłacił   dobrze mu tak ! mam nadzieję, że jakiś wyciek konkretny będzie i zobaczymy co to za jeden !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz mój drogi Leniaku: siusiu, paciorek i spać...   tylko nie zasypiaj od razu ino nad żoną trochę popracuj jak na dobrego męża przystało, coby potem jakiś migren czy nerwic nie miała  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) nie sciemniaj jacuś ino pokaż wacus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jężeli poseł ma ważny immunitet to powinien być obsługiwany przez  domy publiczne za darmo, tak jak może jeździć  środkami komunikacji publicznej za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leśniak czy jak Cie tam nożem chrzcac nazwali: daj se siana bo żałosny jestes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madalena I. - nie budzi wątpliwośći a posieł kościelny - jak się zwie? kto odwagę ma obstawić? w grę wchodzą faceci z trzech komitetów PO PSL lub PiS Jacka Czerniaka dawno już nie stać na sex i nie idzie o kasę wcale - tak słyszałem "na mieście" Kabaciński zaś ciągle jest na etapie Reni Grabowskiej który z pozostałych jest kościelny? ;-) ... wybór jest ograniczony ;-) może głosujmy co? pzd.
jest jeszcze  Solidarna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jężeli poseł ma ważny immunitet to powinien być obsługiwany przez  domy publiczne za darmo, tak jak może jeździć  środkami komunikacji publicznej za darmo.
  Dobry pomysł, przy czym tak jak raz w roku organizowane są dni bezpłatnej komunikacji dla obywateli miasta tak każdy pełnoletni obywatel powinien dostać raz w roku od miasta voucher do takiego przybytku. Kawalerowie (w tym również funkcjonariusze KRK) powinni dostawać co roku 12 takich voucherów - jedna bezpłatna wizyta na miesiąc. Wtedy pewnie mniej byłoby gwałtów i molestowań, zatem odciążylibyśmy policję, wymiar sprawiedliwości i więziennictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze  Solidarna....
owszem ale takiego komitetu wyborczego nie było ;-) cóż wszystko to sa ludzkie sprawy władza w zadziwiający sposób łączy się ze zdradą, no i z ... wydawałoby się taki poseł czego może mu braknąć? a tu się okazuje że owszem brakuje mu i nie chodzi wcale a wcale o "Sex tradycyjny z finałem w ..., sex analny bez zabezpieczenia z finałem w ..., oraz oral z połykiem" ani o to że poseł próbuje nie zapłacić ... idzie o samotność... poseł też może być zagubioną we wszechświecie ... albo nawet i monadą i potrzebować tego kobiecego ciepła - tego ewangelicznego miłosierdzia związanego słusznie czy nie z imieniem Magdaleny http://www.youtube.com/watch?v=JfZ9bUUm_IE ... co do koleżanki prawniczki to wiadomo kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci... ... panowie zaś cóż - posiedzą i zmądrzeją i pójdą w posły ;-) tak to w sumie widzę
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2014 r. o 17:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji tego medialnego hitu stycznia ;-) jak wiadomo redakcje dwie czołowe mniasta inseminacji - musiały chwycić ten klimacik ... ale to akurat nas zbliża wbrew pozorom do kultury przez duże Y kto nie wierzy niech słucha http://www.youtube.com/watch?v=bj7CNpL_nVk ... tak to bywa właśnie w świecie małomiasteczkowym ;-) a na desser nieco autoironii http://www.youtube.com/watch?v=_2ed5YEqz7Y    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pani miała sutenerów.Internet wymyślony na potrzeby sądu .To tak jak mężczyźni po zakrapianej imprezie wzieli panią z Konopnicy wysadzili na wsi,a za nimi samochód z obstawą i musieli zapłacić za dowcip.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechby sobie w drzwi wsadził i na wilka jak nie miał gdzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż prostytucja jest stara jak świat... prostytutek by oczywiście nie było gdyby nie kurwiarze katolik czy żyd, poseł czy dziennikarz to nie taka znów wielka róznica klienci prostytutek są jak społeczeństwo - znaczy przeróżni ... na marginesie tej sprawy - wcale nie tak znów sensacyjnej - można się zastanawiać jakiego typu doznań szukał gostek pełen wartości może szukał czegoś "ekstra" - np. jakiegoś fetyszyzmu czy genderyzmu nawet - bo być może poseł jest hipokrytą małym ale możliwe tez że odwrotnie szukał klasycznego stosunku o rysie patriarchalnym - który dziś można chyba znaleźć już tylko u prostytutki... ??? w sumie odpowiedź na to pytanie nie jest jakoś specjalnie istotna ot ciekawostka zwykła ... ciekawsze jest przyjrzenie się sprawie szantażu 5 tys zł to dla posła nie jest za wiele... ten poseł to musi być ktoś o znikomej wartości przeciętny radny gminny dałby więcej na więcej go jednak szantażyści nie wycenili i to jest swoista ciekawostka dlaczego takie marne pieniądze? przecie to nie było warte ryzyka to nie bardzo w ogóle wygląda na jakąś porządną przestępczość bardziej jak amatorstwo a najbardziej jak pastisz ... niedługo lubelskiego posła będzie sobie można nabyć z 2,50 to jest jednak przygnębiajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, region bidny, to i poseł biedny. Poza tym katolicki poseł ma swoich mocodawców, którzy jak wiemy co chwila przy różnych okazjach a to tacę podsuną, a to kopertę wezmą a to ogniem piekielnym strasząc jakiś ofiar się domagają...   A ciebie Leniaku też nie stać na porządną grzywę, albo przynajmniej perukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj frycku frycku ;-) fakt że ja tam fryzjerom zarobić nie dawałem ;-) ale takiej grzywy jak ja to ty nie miałeś na pewno ;-) troszkę się polansuję skoro już mnie tu reklamowałeś w domu i w pracy takiej glacy tez mieć nie będziesz zresztą bo to wiesz - na wszystko sobie trzeba zapracować frycowe zaś ... się płaci jak sie nie trzyma na du*** gaci
Ostatnio edytowany 4 stycznia 2014 r. o 18:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś wam zapodam otóż wystarczy wpisać imię i nazwisko posła o którego chodzi i na red tube można zobaczyć... ;-) normalnie sikam ze śmiechu :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...