Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Związkowcy... zlikwidują umowy "śmieciowe" = zlikwidują miejsca pracy i ludzie wylecą na bruk bo pracodawców nie będzie stać na utrzymanie tylu pracowników! Skoro ludzie pracują to zgadzają się na taką płacę i im to pasuje. Wiadomo, że każdy chciałby zarabiać więcej ale lepiej zarabiać tyle ile im widocznie wystarcza niż w ogóle nie mieć pracy. Związkowcom polecam założyć własną firmę i zobaczymy jakie pensje i na jakie umowy będą zatrudniali swoich pracowników. Socjaliści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do fast foodów to polecam bloga http://pizzakebablublin.blogspot.com Gdzie znajdziecie recenzje lubelskich fast foodów i dowiecie się z jakich lokali warto zamawiać, a jakie lepiej omijać szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawica napisał:
Skoro ludzie pracują to zgadzają się na taką płacę i im to pasuje.
Ty oczywiście nie wiesz co piszesz, prawda?!? Niech zgadę albo brak matury, albo matura na poziomie podstawowym na 30%, czy ile tam jej trzeba. ponieważ nie chcę tylko atakować, to napiszę tak: Ludzie pracują na śmieciowychm bo nie mają innego wyjścia. Ci ludzie nie chcą ale muszą!!! Nie każdy ma dojście aby załatwić sobie kontrakt na szukanie tsunami nad Bałtykiem, testowanie kolorowych drukarek za dotację na naukę, badanie robaków na konferencjach w Kazimirzu itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój były pracodawca też twierdził że go nie stać na zmiane z umowy zlecenie na umowe o prace. Następnie zmienił prawie nowe audi na nowego leksusa, otworzył dwa następne lokale. Ludzie dalej pracują u niego za śmieszne grosze, a dla najbardziej zasłużonych jest rarytas w postaci umowy o prace na pół etatu z najniższą krajową. Prosze was, nie bądzcie śmieszni i nie wmawiajcie ludziom że was nie stać, bo każdy was wyśmieje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewy napisał:
Ty oczywiście nie wiesz co piszesz, prawda?!? Niech zgadę albo brak matury, albo matura na poziomie podstawowym na 30%, czy ile tam jej trzeba. ponieważ nie chcę tylko atakować, to napiszę tak: Ludzie pracują na śmieciowychm bo nie mają innego wyjścia. Ci ludzie nie chcą ale muszą!!!
Sam się przyznajesz, że atakujesz mnie zamiast kontrargumentować mój pogląd, który jest po prostu prawdą i nie da się go podważyć. Dobrze napisałeś. Ci ludzie nie chcą, nie umieją, nie mają pomysłów, odwagi, grama przedsiębiorczości i dlatego są pracownikami, a nie szefami i nie muszą pracować bo nie słyszałem aby w Polsce praca była przymusowa tylko chcą bo widocznie im to wystarcza. Nie pochwalam oczywiście stanu rzeczy jaki jest teraz w Polsce tj. zasiłków dla bezrobotnych, pensji minimalnej, obowiązkowych ubezpieczeń itp. ale każdy normalny człowiek może teraz pracować w każdym innym miejscu Europy i to całkowicie legalnie. Nawet chłopi w średniowieczu zmieniali swoje miejsca zamieszkania jeśli nakładano na nich zbyt wysokie podatki. Teraz mamy samoloty, samochody itd. a ludzie jakby bardziej przywiązani do miejsca, w którym mieszkają niż wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym proponował państwu ze związków zawodowych wziąć się do roboty, bo z tego co widzę to się dobrze bawią za kasę firm które je utrzymują. Aż szkoda tych pieniędzy na nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawica napisał:
Dobrze napisałeś. Ci ludzie nie chcą, nie umieją, nie mają pomysłów, odwagi, grama przedsiębiorczości i dlatego są pracownikami, a nie szefami i nie muszą pracować bo nie słyszałem aby w Polsce praca była przymusowa tylko chcą bo widocznie im to wystarcza.
Tak pewnych argumentów na logikę nie da sie >logicznie< podważyć. Tak to już jest i tyle kropa. Zwykle takie niepodważalne argumenty giną gdzies w odmentach historii. Np jedynie słuszny ustrój (komunizm), system monopartyjny (PZPR), praca niewolnicza (dziesięciny), konieczność posługiwania się obcym językiem we własnym kraju (Walesa Airport). Zwykle w ciężkih czasach niektóre z nich odradzają się na jakiś czas. Mają swoich popleczników. A mogło być tak pięknie jak u Morusa (Tomasza), każdy miałby swoją firmę (bez długów z pewnymi kontraktami), brak rodziny (bo to kamień u nogi), szybką kolej do Warszawy lub awionetkę w Świdniku, bony na żywność zamiast pieniędzy. Czy w Twoim świecie jest miejsce na słabszych, czy wręcz pozostaje obóz, skała lub ławka przed klatką i telewizor. inni, Inni, INni, INNI !!! !!! !!! Zapomniałeś o raptem zaimku: MY Where do you live? Nadal uważam, że chyba jednak nie czytasz tego co piszesz?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, nie każdy jest na tyle zdolny i kumaty, by miec swoją firmę. Nie kazdy chce być emigrantem. I tacy ludzie też maja prawo do godnego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...