Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa ul. Krochmalnej. Rozbiorą jezdnię, która im nie wyszła [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 06:33 Powrót do artykułu
Zadam pytanie gdzie był nadzór ze strony Miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimy to praktycznie nie bylo. Jak widać nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie inżyniera. Jakie to polskie. Ta bylejakość i wiara że jakoś to będzie. NIE BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwtarza się przetargi aż wygra śwój wykonawca, a później jego wynagrodzenie za kontrakt nie jest POtrącone nawet o 1 złotówke za kilkumiesieczne opóźnienia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można zalepić butem tak innych dróg w Lublinie . W innych miejscach nie przeszkadza i ratusz zadowolony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - "znowu w życiu mi nie wyszło....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze, że ta rozpierducha drogowa za grube dziesiątki mln w niczym nie poprawi przejezdności w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Detroit Wschodu rodzi się w bólach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahhahahahahahhaahhahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej takie "eksperymenty" robić za swoje pieniądze, DRODZY drogowcy. Czym się kończy przyśpieszanie bez opamiętania, pamiętamy z serialu "Dom", gdzie brygadzista, Bronisław Talar, kazał budować, wbrew projektowi, cieńsze - o ile dobrze pamiętam - ściany nośne w bloku mieszkalnym. Żeby było szybciej . . . ręce opadają :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak macie rację, zamknijcie całkiem całą stronę miasta. Już kompletnie nie ma jak jeździć. Fabryczna, Krochmalna, Smoluchowskiego, Diamentowa. Zamknęliście ludziom wszystkie możliwe wyjścia z wrotkowa. Nienawidzę was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zima do cholery ???!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto miał rację? Fachowcy od rozwiązań komunikacyjnych czy fachowcy od wydawania kasy na siłę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadam pytanie gdzie był nadzór ze strony Miasta ?
 No własnie dzieki nadzorowi zostali zmuszeni do poprawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo lbn, brawo urząd miasta..gdzie jest tak wiecznie wychwalany pan żuk? Jak zarzadza tym burdelem? Siedzi sobie w cieplutkim pokoiku, pije kawkę i się śmieje czytając komentarze. A potem wyjdzie o 15 i wsiądzie w samochodzik i go odwiozą do domciu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto miał rację? Fachowcy od rozwiązań komunikacyjnych czy fachowcy od wydawania kasy na siłę?
 Fachowcy piszacy z kanapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo lbn, brawo urząd miasta..gdzie jest tak wiecznie wychwalany pan żuk? Jak zarzadza tym burdelem? Siedzi sobie w cieplutkim pokoiku, pije kawkę i się śmieje czytając komentarze. A potem wyjdzie o 15 i wsiądzie w samochodzik i go odwiozą do domciu!!!!!!!
 A wam prezes nie pozwala pic kawy na zmianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nie mogę doczekać końca tego remontu. Ale za rok czy dwa będziemy śmigać jak ta lala. Myślę, że do Warszawy do teatru co najmniej raz w miesiącu sobie pojadę w półtorej godziny. Super. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nie mogę doczekać końca tego remontu. Ale za rok czy dwa będziemy śmigać jak ta lala. Myślę, że do Warszawy do teatru co najmniej raz w miesiącu sobie pojadę w półtorej godziny. Super.
 I trolle na zebrania na nowogrodzka beda szybko śmigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno. Tak czasem bywa. Dobrze, że teraz wychwycono. Też mam dość utrudnień ale nic nie poradzę. Po remoncie będzie się fajnie śmigać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak macie rację, zamknijcie całkiem całą stronę miasta. Już kompletnie nie ma jak jeździć.  Fabryczna, Krochmalna, Smoluchowskiego, Diamentowa. Zamknęliście ludziom wszystkie możliwe wyjścia z wrotkowa. Nienawidzę was
 A rozmowy z psychoterapeuta już nic nie daja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...