Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa ul. Krochmalnej. Rozbiorą jezdnię, która im nie wyszła [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 06:33 Powrót do artykułu
Po prostu należy pogratulować wykonawcom tej partaniny. Optymistom przypomnę jeszcze że po zakończeniu budowy wiaduktu i ronda pod nim, i tak będziecie stać w korkach bo lewoskręt na rondzie ze światłami to nie jest rozwiązanie problemu tego skrzyżowania. Pisałem o tym już wielokrotnie. Tylko lewoskręty wiaduktami powinny tam pójść i skrzyżowanie byłoby bezkolizyjne i bezkorkowe. Pozdrawiam zdrowo myślących.
 A co kogo obchodzi plebs kiszący się w korkach? Ważne, że będzie można przeciąć wstęgę oraz że ten, kto miał zarobić, zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny z kropidłem zarobi najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj będą mieć do dyspozycji tylko jeden pas, którego przepustowość będą dodatkowo ograniczać zatrzymujące się pojazdy komunikacji miejskiej
Bo tradycyjnie ZTM przerasta stworzenie przystanku na żądanie na tym wygwizdowie przynajmniej na czas remontu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze jak wy tam jezdzicie po...by
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu należy pogratulować wykonawcom tej partaniny. Optymistom przypomnę jeszcze że po zakończeniu budowy wiaduktu i ronda pod nim, i tak będziecie stać w korkach bo lewoskręt na rondzie ze światłami to nie jest rozwiązanie problemu tego skrzyżowania. Pisałem o tym już wielokrotnie. Tylko lewoskręty wiaduktami powinny tam pójść i skrzyżowanie byłoby bezkolizyjne i bezkorkowe. Pozdrawiam zdrowo myślących.
A co kogo obchodzi plebs kiszący się w korkach? Ważne, że będzie można przeciąć wstęgę oraz że ten, kto miał zarobić, zarobi.
 Ale na nowogrodzkiej nie ma korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...