Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przenosiny targu staroci i „banda łysego”. Jest reakcja dyrektora TVP Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 19:28 Powrót do artykułu
A może jakby zamiast słowa "banda" padło "ferajna" to byłoby bardziej w POrządku? To pierwsze nieco deprecjonuje organizację Don Zuccone, która nie jest przecież zbiorowiskiem przypadkowych ludzi, a raczej starannie dobranym zesPOłem, który działa w sPOsób wysoce zorganizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisał, komu przeszkadzał targ staroci na starym mieście? chyba tylko łysemu i jego bandzie. Wystawianie staroci przy alejkach i starych kamienicach było klimatyczne i miłe dla oka, a teraz ktoś przeniósł to wszystko na plac gdzie wieje wiatrem i smrodem z tysiąclecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkowych ludzi nie ma na pewno w spółkach skarbu państwa, którzy to dopiero dają poPIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z komentarza "gdzie wieje wiatrem i smrodem z tysiąclecia" - tak, też jestem za radykalnym ograniczeniem ruchu na tysiąclecia. Zwężyć do jednego pasa dla aut, drugi pas na bus pas, trzeci zamknąć. Do tego wyniesione przejścia dla pieszych i strefa 30/h. Nie ma miejsca na autostrady w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc takich samych standardów oczekujemy od radnych koalicji bo to co czasami się słucha na obradach w Ratuszu na żywo to wołanie na puszczy....szczególnie dotyczy to kilku tych samych osób. Święci nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co? Banda czy lysego komus sie nie spodobalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda łysego? No to policja powinna sprawdzić, kto to jest ten łysy i powinna jego oraz jego bandę aresztować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....dobra decyzja zawsze znajdzie sprzymierzeńców , jak i oponentów. Mogę jedynie napisać, że ani jeden handlarz nigdy nie pokusił się chociażby o werbalne pozwolenie użytkowania chociażby 1-2 mkw. powierzchni przynależącej do mnie. To ja opłacam podatki i ja finansuję sprzątanie w obrębie nieruchomości, za którą, odzyskują rodzinną własność słono zapłaciłem i zainwestowałem w konieczny remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoce zorganizowany? Wszyscy rzygają już tym "wysoce zorganizowanym" miastem za wielką kasę dla kasty prezesów, przy współpracy "wysoce wykwalifikowanych" budowlańców zza Odry i kilkudziesięciu rządnych władzy z pfeningami w źrenicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ów łysy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda łysego, to nowy program unijny promujący gender i multiseksualność. I za co, tu przepraszać? No chyba, że ktoś chce wojny z postępową unią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwe konsekwencje zostały już podjęte, czyli pisowski pajac dostanie awans w tvpis i sprawa załatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , nie bójmy się pisać prawdy o POlitykach . PO już poległo , a w sądach następują dobre zmiany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sam radny, ktory zapewnial,ze na Astorii nie bedzie juz reklam a po tygodniu reklama caly budynek przyslonila? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja publiczna stała się ordynarną tubą propagandową rządu, poziomem dorównując czasom PRL-u, a dyrektor Montusiewicz wielokrotnie pokazał się jako zdolny propagandzista. Ale nazwanie Prezydenta Żuka i jego ekipy "bandą łysego " było policzkiem wymierzonym w 62 % Lublinian. Uważam, że za takie coś dyrektor odpowiedzialny za coś takiego powinien zostać odwołany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja publiczna stała się ordynarną tubą propagandową rządu, poziomem dorównując czasom PRL-u, a dyrektor Montusiewicz wielokrotnie pokazał się jako zdolny propagandzista. Ale nazwanie Prezydenta Żuka i jego ekipy "bandą łysego " było policzkiem wymierzonym w 62 % Lublinian. Uważam, że za takie coś dyrektor odpowiedzialny za coś takiego powinien zostać odwołany.
teraz możesz pajacu zostać POzwany za rozszyfrowanie tego nicka, nikt tego nie zrobił przed tobą, POdlizusie Adamie sPOd Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montusiewicz to ten 'dziennikarz który wyrywał mikrofon gościom w studiu jak wypowiadali się przeciwko PiSowi i to ten dyrektor który nie pozwolił wyemitować programu z udziałem Posłów na Sejm bo też był niekorzystny dla PiSu! Taki obiektywny i niepolityczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sam radny, ktory zapewnial,ze na Astorii nie bedzie juz reklam a po tygodniu reklama caly budynek przyslonila?
 ten sam, to taki "misewicz" lubelskiej PO, był zatrudniony chyba we wszystkich gminnych spółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam, żeby w czasach głębokiego PRLu dziennikarz pozwolił sobie na używanie takiego języka. Wstyd. Dno intelektualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem... to łysy z brazzers!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...