Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dewelo-eldorado się kończy. Dlatego dla cwaniaków z Loży kluczową sprawą jest zapewnienie innego, pewniejszego sposobu dojenia populacji, a najlepszym tego sposobem byłoby przejęcie monopoli mpwik i lpec. Czy z P0mocą dewelo-kamerdynera ten plan się P0wiedzie? Wkrótce się przekonamy ... PS. Jaki jest sens najeżonego ryzykami "zarabiania" na wynajmie, skoro podobną rentowność można uzyskać na obligacjach? Chyba tylko taki, że jelonki liczyły na ciągły wzrost cen apartamĘtów. No to się mocno przeliczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy już wiedzą, że masz klinicznego szmergla na punkcie nieruchomości i zarabiania na nieruchomościach. Wypiję więc za poprawę zdrowia toast dobrym winem kupionym za czynsz płacony mi przez najemców moich kilku mieszkań na wynajem. Tak, tych najemców których rzekomo nie ma, biedny zawistny jelonku z obsesją :) Zarabiam na wynajmie kilka procent rocznie, podczas gdy oprocentowanie obligacji skarbowych (nawet 3-letnich) wynosi aktualnie imponujące 1,1%. Także trzymaj te zaskórniaczki w obligacjach jelonku i pisz dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tylko taki, że jelonki liczyły na ciągły wzrost cen apartamĘtów. No to się mocno przeliczą
Kiedy ostatnio miałeś w ręku Rocznik Statystyczny? Pokaż choć jedną rzecz, która nie drożeje z roku na rok nawet. I lecz się na nogi - na głowę za późno, ograniczony bidoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario (a może raczej srom_K_u, ścier_K_o deweloperska), nieudolny blagierze. Ludzie, którzy na czymś faktycznie zbijają kapuchę, nie chwalą się tym wszem i wobec. Powinno im wręcz zależeć, żeby owczy pęd jelonków został powstrzymany, bo każdy nowy amator "pewnych" zarobków z wynajmu to konkurencja. Więc albo naganiasz na potrzeby twoich sponsorów dewelo-cwaniaków, którzy utrzymują agencję deweloprzydoopASa, albo jesteś przegranym jelonkiem, który nabył na górce kredyt kawalerkę pod wynajem studenciakom, która od miesięcy stoi pusta, i który usiłuje robić dobrą minę do przegranej gry. PS. Są obligacje indeksowane do inflacji, którą tak lubicie straszyć, lamusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są obligacje indeksowane do inflacji, którą tak lubicie straszyć, lamusy
Tylko Twojego baaaardzo małego rozumku nie da się do niczego zindeksować, bo praktycznie nie ma co - trollo develo maniaku....Zadałem Ci konkretne pytanie: kiedy ostatnio miałeś w ręku Rocznik Statystyczny? Pokaż choć jedną rzecz, która nie drożeje z roku na rok nawet. A Ty dalej swoje bzdety, głupkowate blablablabla...Lecz się na nogi - na głowę za późno, ograniczony bidoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario (a może raczej srom_K_u, ścier_K_o deweloperska), nieudolny blagierze. Ludzie, którzy na czymś faktycznie zbijają kapuchę, nie chwalą się tym wszem i wobec. Powinno im wręcz zależeć, żeby owczy pęd jelonków został powstrzymany, bo każdy nowy amator "pewnych" zarobków z wynajmu to konkurencja. Więc albo naganiasz na potrzeby twoich sponsorów dewelo-cwaniaków, którzy utrzymują agencję deweloprzydoopASa, albo jesteś przegranym jelonkiem, który nabył na górce kredyt kawalerkę pod wynajem studenciakom, która od miesięcy stoi pusta, i który usiłuje robić dobrą minę do przegranej gry. PS. Są obligacje indeksowane do inflacji, którą tak lubicie straszyć, lamusy.
Ależ ci żyłka pękła :D Zawistny troliku, ale mnie naprawdę nie przeszkadza to, że ktoś inny też coś wynajmuje i zarabia więc nie widzę powodu, żeby zwalczać konkurencji. W Lublinie jest spokojnie miejsce na dziesiątki tysięcy lokali pod wynajem. Więc bardzo chętnie jeszcze coś dokupię i będę wynajmował jeszcze więcej mieszkań! I wszystko mi jedno komu. Mogę nawet beżowym imigrantom, których tak nienawidzisz :D Ja będę wynajmował i zarabiał, a ty będziesz sobie "tłumaczył", że to niemożliwe, bo cię szlag trafia z zawiści. Sprawdziłem sobie te twoje obligacje indeksowane inflacją - marne 2% przy zamrożeniu kapitału na 12 lat! :D Po 12 latach to ja już sobie prawie kapitał wydany na mieszkanie odzyskam. :D Nie denerwuj się tak, bo cię lekarz z wypchanym portfelem nie doratuje i będzie jedno socjalzwierze mniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty będziesz sobie "tłumaczył", że to niemożliwe, bo cię szlag trafia z zawiści
Dokładnie tak. Ale najśmieszniejsze jest jeszczeco innego. Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się nawet filozofom nie śniło. I do jego ograniczonego móżdżku też dalej nie dociera, że pisze z dwoma różnymi osobami, a nie z jedną! No cóż, biedny, mały misiu. Przedszkole i wydzieranie sobie zabawek się skończyło. Teraz będziesz miał tylko pod górkę, bo będziesz "molestowany" o konkrety, a nie o blablabla, nie o wodolejskie trollowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-eldorado się kończy. Dlatego dla cwaniaków z Loży kluczową sprawą jest zapewnienie innego, pewniejszego sposobu dojenia populacji, a najlepszym tego sposobem byłoby przejęcie monopoli mpwik i lpec. Czy z P0mocą dewelo-kamerdynera ten plan się P0wiedzie? Wkrótce się przekonamy ... PS. Jaki jest sens najeżonego ryzykami "zarabiania" na wynajmie, skoro podobną rentowność można uzyskać na obligacjach? Chyba tylko taki, że jelonki liczyły na ciągły wzrost cen apartamĘtów. No to się mocno przeliczą.
  Nie masz najmniejszych szans trafienia do większości ani mniejszości tych, którzy zachłysnęli się spekulacją gruntami i tworzoną na nich zabudową. W USA stan taki trwał 20. lat i swoje apogeum osiągnął 13 lat temu. Tam również nieważne były kwestie środowiskowe, klimatyczne i zdroworozsądkowe. Dzisiaj takie nieruchomości regularnie nie mają wody, są zalewane, albo pozbawione wody, kanalizacji i zasilania, bo następują przeciążenia sieci klimatyzatorami i blackouty wywołane nadmiernym zapotrzebowaniem energetycznym. Resztę sobie daruję, bo wbrew ostatnim wydarzeniom zaraz przeczytamy, że Polska jest inna, a my przecież wiemy, że nie chodzi o szerokość geograficzną, a o to, że politycy wszędzie są tacy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my przecież wiemy, że nie chodzi o szerokość geograficzną, a o to, że politycy wszędzie są tacy sami
My? Czyli kto - zapienieni po kostki trollo develo szczekacze? A tak konkretnie - to co poeta miał na myśli, pisząc te słowa? I w związku z czym ten bełkot ?Ani do większości, ani do mniejszości - to do kogo ta mowa tronowa? Lecz się na nogi, bo na głowę za póżno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my przecież wiemy, że nie chodzi o szerokość geograficzną, a o to, że politycy wszędzie są tacy sami
My? Czyli kto - zapienieni po kostki trollo develo szczekacze? A tak konkretnie - to co poeta miał na myśli, pisząc te słowa? I w związku z czym ten bełkot ?Ani do większości, ani do mniejszości - to do kogo ta mowa tronowa? Lecz się na nogi, bo na głowę za póżno
Dla ciebie to nawet nożyczki na stole są niepotrzebne. Konsylium również wydaje się zbędne. Bądź zdrów, bo na resztę chyba już za późno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsylium również wydaje się zbędne. Bądź zdrów, bo na resztę chyba już za późno.
Reszta jest milczeniem, lecz się na nogi. Ustawicznie spieniony po kostki, niezłomny obrońco Górek, do ostatniej kropli piany z pyska. Marna popłuczyno po ex żołnierzu przeklętym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor zapewne z łapanki
Drugi Smaga? Wart Pac pałaca, a pałac Paca....Ktoś to recenzuje, zatwierdza, dopuszcza do druku???? O palmę pierwszeństwa będą konkurować? To głupszych już tam nie mają????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej, jakby wszystkim zabronili komentowania i minusowania? Wszystkim, tylko nie Tobie? Znowu bredzisz dużo, bez sensu i nie na temat? Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 procentowy wzrost cen najmu w Lublinie?? To mega ździerstwo! Mam nadzieję, że to otworzy oczy wszystkim przeciwnikom budowy mieszkań na Górkach Czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 procentowy wzrost cen najmu w Lublinie?? To mega ździerstwo! Mam nadzieję, że to otworzy oczy wszystkim przeciwnikom budowy mieszkań na Górkach Czechowskich
A tak konkretnie - co poeta miał na myśli, pisząc te słowa? Następny wściekły develo troll, mający problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego? Typowe dla tej grupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej, jakby wszystkim zabronili komentowania i minusowania? Wszystkim, tylko nie Tobie? Znowu bredzisz dużo, bez sensu i nie na temat? Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto dzisiaj płaci wysoki czynsz za mieszkanie, płaci za opóźnienie w budowie bloków na Górkach. Gdyby pojawiło się na rynku kilka tysięcy nowych lokali, ceny najmu spadłyby. To chyba jasne dla każdego ucznia szkoły podstawowej? Nie mówiąc już o nowych miejscach pracy , podatkach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej, jakby wszystkim zabronili komentowania i minusowania? Wszystkim, tylko nie Tobie? Znowu bredzisz dużo, bez sensu i nie na temat? Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nawet tutaj nie możecie odpuścić Górek Czechowskich. Przecież nikt nie chce ich zabudować w całości. Faktem jest, że budować w mieście nie ma gdzie, ale to nie jest wina tego, że nie ma gruntu, tylko tego, że radni nie chcą przekształcać na budowlany. Mamy nieużytki blisko centrum, które nawet wypadałoby zabudować, ale nie bo nie i koniec dyskusji. A dopóki ten trend się nie zmieni, ceny najmu będą rosły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...