Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez Twe oczy zielone zielone. Recenzja „Ich czworo” w Teatrze Osterwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2020 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Ten Pan reżyser nazywa się Aigner czy Ajgner, czy to 2 rózne osoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro aż dwa razy pisze Pan o elementach "pantominy", to wiem, że Pan-to-ni-ma pojęcia o teatrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszę i widzę ochy i achy... Uważam, że przedstawienie jest niedopracowane. Dla mnie to sploty zdarzeń, ktore nie tworzą spójnej całości. Perełki odnajduje. Czy recenzent widział spektakl? Nikt nie stał, brawa niemrawe, śmiech dla wybranych, więc nie owacje i jeśli na stojąco - to do wyjścia, żeby zająć kolejkę w szatni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch idiotów napisało. Przepraszam za Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pisząc o dwóch, masz na myśli redaktora i krytyka teatralnego, ale to chyba ta sama, nie do końca zorientowana w temacie osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dzisiaj na spektaklu po chyba 2-ch latach przerwy od obejrzenia Trzech Sióstr. Można iść wreszcie coś dla widzów. Magda Sztejman gratulacje Pan Rusin również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aigner. Korekta tekstu też by się przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest prawdą, że Nikt nie stał! Wszyscy stali. Chyba że Pani/ Pan tuż przed końcem spektaklu ustawiła/ ustawił się w tej kolejce do szatni?:))) W pełni podzielam wszystkie achy! o ochy! :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo nie jest prawdą to, że nikt nie stał, jak i to, że wszyscy stali. Ja nie stałem, bo przedstawienie nie było aż tak dobre. Wszyscy po prostu wykonali swoją robotę i tyle. Szału nie było. A w kolejce do szatni nie stałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj oglądałam Podobało mi się Scenografia Koncepcja Nawiazania i aluzje do wspolczesnosci Zaskakujacy element muzikalu z odwaznym tekstem  Jestem przecietnym widzem Smialam sie Dziekuje za to przedstawienie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...