Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że nie padło najważniejsze zdanie iż będzie to parking płatny, i tak wybudowany jak Bigmar - czyli w każdej chwili ,,z powodu znikomego zainteresowania'' będzie mozna go zabudować na biurowce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Słowa płatny zostały zastąpione tym że policja i sm nie egzekwują prawa. No więc panowie z sm bierzemy się do roboty i wszystkie patrole na LSM żeby parking był tańszy A co do samego parkingu to rozwiązanie idealne w tym miejscu, choć może za więcej tych miejsc by sie przydało. Ale dobre i tyle co będzie choć najważniejsze żeby miasto za to płaciło bo jak będzie płatny to będzie jeszcze gorzej niż jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 miejsc? Myślałem, że jak duży, to ze 4 tysiące! Płatny? Czemu w artykule tego nie napisano? Taka tajemnica? To znaczy, że jak przyjadę do ZUS czy gdzieś obok załatwiać sprawy, to zabulę całkiem nieźle, bo czeka się tam godzinami... Niby dobrze, ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze taki maly parking minimum 1.500to rozumie a tak dobre i to panowie z ratusza budujcie z mysla o przyszlosci parkingi i szersze ulice nawet kosztem mniejszego hodnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiedzi,zapowiedzi,zapowiedzi potem się okazuje,że to tylko ktoś bredzi...... Prima aprililis na lubelszczyźnie wciąż trwa i ten jest najlepszy kto najlepiej łga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Centrum Zana zażyczy sobie za godzinę parkowania ? Prywatny inwestor zazwyczaj chce jak najszybciej zwrotu nakładów więc należy się spodziewać wysokich opłat... a klientami ZUS są zazwyczaj osoby utożsamiane z niedostatkiem.Takie inwestycje powinien realizować prezydent miasta i spłatę inwestycji rozkładać na długi okres czasu- w przeciwnym razie po jasną cholerę płacimy podatki aby później nabijać komuś kabzę,według jego widzi mi się ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Ile Centrum Zana zażyczy sobie za godzinę parkowania ? Prywatny inwestor zazwyczaj chce jak najszybciej zwrotu nakładów więc należy się spodziewać wysokich opłat... a klientami ZUS są zazwyczaj osoby utożsamiane z niedostatkiem.Takie inwestycje powinien realizować prezydent miasta i spłatę inwestycji rozkładać na długi okres czasu- w przeciwnym razie po jasną cholerę płacimy podatki aby później nabijać komuś kabzę,według jego widzi mi się ? .
Zapewne osoby z niedostatkiem finansowym przyjezdzaja do ZUS samochodami i to pewnie kilka razy w tygodniu. Bardzo dobrze, że takie cos powstaje i zamiast klepiska bedzie normalny budynek. A osoby niepelnosprawne czy z problemami i tak na tym klepisku nie parkowały, bo przejscie potem tamtedy to niezly problem nawet dla osoby zdrowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, gdzie będą parkowały samochody z tego Grey Office, bo już teraz jest straszny hardkor z parkowaniem na Walenroda. A jak tam się zaczną sprowadzać firmy i klienci będą przyjeżdżali, to ja sobie nie wyobrażam tamtędy przejechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...