Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i tu jest odpowiedż ,dlaczego lekarze rodzinni tylko z tele poradami i sporadycznymi umówionymi wizytami. W razie zakażenia wszyscy pozostali pacjenci zostają na przysłowiowym lodzie i państwo nie martwi się co dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie niedługo będzie dostawa felczerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolska naszych marzeń. POlska w ruinie. ***** ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz w temacie skrobanki państwo katoprawicowe zasłania się prawem do życia sorry to ja się pytam gdzie to państwo jest teraz gdy dantejskie sceny dzieją się przed sorami długie kolejki karetek albo pacjenci wożeni są od szpitala do szpitala gdy zamykane są przychodnie POZ Czy w tym przypadku ważniejszy jest interes kościoła wg zasady Im więcej zgonów tym więcej kasy do kasy kk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska się wali. Za chwilę ze struktur państwa, w tym służby zdrowia zostaną tylko gruzy. Ale jak to kiedyś powiedział Urban: "Proszę się nie martwić, rząd się wyżywi"... A ludzie niech umierają na ulicach, czy to z powodu nieleczonych schorzeń i chorób czy to z biedy. Ci na górze mają to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie Polska - to Kaczystan. Ale zawdzięczamy to nie tylko JarKaczowi i jego przybocznym, ale także tej tłuszczy, która na nich głosowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci „spacerowicze” wrócą do swoich domów, potem rozniosą koronozarazę dalej, także do przychodni, a potem mają pretensje do PiS, że jest zaraza i nie ma komu leczyć, bo przychodnia zamknięta. Podziękujcie Platformie, która wypędza teraz ludzi na ulicę, bo w jesieni wirusa miało już wg tej partii nie być i jeszcze miały być teraz wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci „spacerowicze” wrócą do swoich domów, potem rozniosą koronozarazę dalej, także do przychodni, a potem mają pretensje do PiS, że jest zaraza i nie ma komu leczyć, bo przychodnia zamknięta. Podziękujcie Platformie, która wypędza teraz ludzi na ulicę, bo w jesieni wirusa miało już wg tej partii nie być i jeszcze miały być teraz wybory.
Gdyby PiSowski rząd nie olał tematu, to Polska byłaby zupełnie inaczej przygotowana (a w zasadzie w ogóle byłaby przygotowana) na jesienną falę. PiS jednak wolał wojenki w obozie podłej zmiany a Polaków olał. Co zaś się tyczy protestów, to mam wrażenie, że to oddolna inicjatywa samych kobiet. A PiS właśnie na taki czas wybrał sobie "wyrok" TK - licząc, że ludzie nie wyjdą na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką przychodni lekarza rodzinnego na Mickiewicza 28, ktora sąsiaduje z przychodnią przy Róży Wiatrow .Miła obsługa, kompetentni lekarze, pracują rownież w soboty od 8-13, a w dni powszednie od 8-18.Szczerze polecam. Maria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem pacjentką przychodni na ul. Mickiewicza i wszystkim ją polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja jest beznadziejna ale zawsze można przepisać się do innej przychodni np. Okulistyka na ul. Mickiewicza 28 jest czynna codziennie nawet w soboty. Ja od razu to zrobiłem , zostałem przyjęty oczywiście na teleporadę i nie było problemu. POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają komu przekazać opieki? Niedaleko na Mickiewicza 28 jest Lekarz Rodzinny i Okulista. Bez problemu przyjęcie teleporada, bez deklaracji, bez formalności bo objawy Covid, mimo że nie jestem pacjentem poradni. Więcej takich miejsc, widać że jak się chce to można. Za takie podejście do pacjenta już się do nich przepisałem. A za chwile przepisze całą rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na początku mi to nie przeszkadzało, tak teraz mam wrażenie, że założono cztery konta tylko po to, by chwalić przychodnię na Mickiewicza... Ciekawe, czy to prawdziwi pacjenci, czy może krecia robota, by pacjentów przejąć?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam Okulistykę na Mickiewicza, recepta czy teleporada w praktycznie w ten sam dzień i nie ma większych problemów z dodzwonieniem się do rejestracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...