Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najwazniejszego nie napisali, czy trzeba byc obecnym podczas losowania nagrod?? bo chetnie sie pozbede mojego telewizora.. ale nie wiem czy sie opyla wiezc jesli bede musial jeszcze nad zalew dojechac transport telewizora 10 km + jazda nad zalew 20 km = 30 km 3.0 x 3zl = 9 zl ten biznes = mozna kupic za tyle swietlowke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem "się kłania"! Telewizor możesz zanieść/zawieźć w sobotę pod Real, OBI lub Leclerca. Natomiast losowanie będzie w niedziele (nad zalewem), możesz na nie za darmo pojechać autobusem 250 lub 251.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz wyobraź sobie klasę [ 25 osób - bo trzeba oszczędzać !] składającą się z TAK czytających i rozumiejących uczniów. Tylko współczuć nauczycielom ! Prawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie napisali o której ten piknik.. I Ciekawe ile osob wezmie udzial.. bo 30 osob cos wygra..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piknik będzie od 11 do około 18 nad zalewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaq napisał:
Czytanie ze zrozumieniem "się kłania"! Telewizor możesz zanieść/zawieźć w sobotę pod Real, OBI lub Leclerca. Natomiast losowanie będzie w niedziele (nad zalewem), możesz na nie za darmo pojechać autobusem 250 lub 251.
to moja wypowiedz byla zle napisana albo zle zrozumiana, chodzilo mi o to czy trzeba byc obecnym na losowaniu bo nic nie wspominano, bo jak mowie droga ktora przebede do wywozu elektrosmiecia + droga nad zalew = za drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz w MIESIĄCU, tylko w SOBOTĘ - w którą wielu, co bardzo dziwne - w tych godzinach pracuje... na peryferiach miasta... targaj ciężki sprzęt kilka kilometrów - a jeżeli kto nie ma samochodu - autobusem? Na rowerze? Wózkiem? Wynająć taksówkę bagażową (gdzie?), a dużego sprzętu (pralka, lodówka itp) do bagażnika samochodu osobowego nie włoży przecież... Wolę rozłożyć (albo nawet i nie) na części i wyrzucić nocą do śmietnika koło domu. Albo do rowu opodal przy drodze. Szybciej, taniej i wygodniej. Że nieekologicznie? A owszem. Gdyby na KAŻDYM osiedlu stał kontener na elektrośmieci, dostępny choćby ze dwa razy w tygodniu przez CAŁY dzień... ale nie jest. Więc do rowu... Śmieszne, idiotycznie zorganizowane działanie "proekologiczne"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...