Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy w tytule jest "przeciwko represją"? Serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko "represją"? Serio? Czy to tylko omam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie brudne majty powiązały, byłaby większa polewa z nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już w czwartek... cóż, na głupotę nie ma lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Julki" robią coraz głupsze rzeczy. To dobrze, skompromitują się do końca i lamparcia hucpa się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym z tych budynków pracuje moja przesympatyczna koleżanka. Bieliznę ma szaloną, sprawdzałem. Nie potrzebuje już kolejnej , pytałem. Nie przynoście zwłaszcza ze szmateksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd sie takie biorą? Kiedyś w cyrku były baby z wąsami, dziś takie juleczki ze stanikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się , czy te panie na ulicach ,bo ROKSApl zamknięta...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja protestuję, wirtualnie, przeciw lekceważąco-niskopoziomowym wypowiedziom forumowiczów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, coś chyba przeoczyłem i nie wiem: co to jest "kolektyw ANKA" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem wystarczy wizyta u dobrego psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona ma dużo ładniejszą bieliznę, którą kupuje w porządnych sklepach, a nie w taniej odzieży jak te panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one myślą
Tak. W przeciwieństwie do Ciebie, filipku z konopii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to manifestujące kobiety to kolejne osoby objęte immunitetem, że mogą bezkarnie łamać prawo? Jak nie szmaty, macice, to biustonosze. Przynosicie wstyd kobietom. Wasze manifestacje, postulaty, zachowanie i te eksponaty, graniczą z infantylnością wymieszaną z głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to manifestujące kobiety to kolejne osoby objęte immunitetem, że mogą bezkarnie łamać prawo? Jak nie szmaty, macice, to biustonosze. Przynosicie wstyd kobietom. Wasze manifestacje, postulaty, zachowanie i te eksponaty, graniczą z infantylnością wymieszaną z głupotą.
 Skąd tyle jadu i nienawiści w stosunku do tych, którzy (które) walczą również o Twoją ludzką godność? Ty masz duszę niewolnika, serce królika i wolisz, jak Cię "wadza" pałuje, opluwa, odziera z resztek człowieczeństwa? Hańba tchórzom po wsze czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że z wycochanych majtek nie zrobiły tych sznurów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczcie się pisac po polsku...Taki babol w tytule...wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta L. jak przyznaje jest kobietą o orientacji homoseksualnej, czyli taką, która odczuwa romantyczny i seksualny pociąg tylko i wyłącznie do innych kobiet. Jednak paradoksalnie mocno zaangażowała się w sprawę aborcji. Nie wiem czy jestem na bieżąco ale wydaje mi się, że do poczęcia to jednak potrzebny będzie również facet. Nie mniej jednak tym kobitom od cyckonoszy coś się pomieszało, bo prawdziwa feministka protestuje toples... Ja się nie dziwię feministkom, w dzieciństwie tyle było bajek o królewiczu na białym rumaku a rzeczywistość okazałą się brutalna, bo ukochany okazał się nim nie być, no i stąd te pretensje do całego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...