Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywieźli nieboszczyka do szpitala

Utworzony przez kasandra, 27 marca 2008 r. o 01:19 Powrót do artykułu
No za te 30 000 zł, które teraz lekarze zarabiają miesięcznie (z dyżurami) to niech przynajmniej ruszą się w końcu z kozetki do pacjentów!!!! Ile byśmy im nie zapłacili, to i tak nic nie robią! Zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze wg.tej roszczeniowej kasandry lekarze mają biegać na rogatki i po ulicach żeby ściągać niedopitych czy przepitych obywateli.Faktycznie toksykologia jest na Biernackiego.A czytelniczka kasandra niech nie zazdrości lekarzom zarobków tylko niech dobrze wykonuje swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że wszystkich z promilami nie zależnie czy to wypadek, rozbój , zatrucie , powinno sie leczyc na ich własny koszt. To nie jest choroba , robią to na własne życzenie. To samo z palaczami. Leczyć a potem wystawić 100% odpłatność. I wtedy znajdą sie pieniądze na służbę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przez takie odsyłanie od anasza do kajfasza czyli od szpitala do szpitala zmarło wiele osób, nie ważne pijany czy nie pijany, ktoś powinnien pomóc-ale gdzieżby sie chciało ruszyć tylki-widocznie za wysokie zarobki w głowach pomieszały. Ja pijana nie byłam, kiedy z urazem nogi zgłosiłam się na izbe przyjec wlasnie na jaczewskiego, pewien lekarz dyzurny odwrocil sie na piecie i odeslal mnie do poradni, choc rana byla szarpana a o tezcu nawet nikt nie wspomnial-a co tam nie ich tylki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś jeszcze dodać osoby powyżej 50 roku życia i ciężko pracujące. To przecież ich wina. A tak ogólnie to szpitale powinny przyjmować tylko zdrowych lub wypisywać akty zgonu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasandra napisał:
No za te 30 000 zł, które teraz lekarze zarabiają miesięcznie (z dyżurami) to niech przynajmniej ruszą się w końcu z kozetki do pacjentów!!!! Ile byśmy im nie zapłacili, to i tak nic nie robią! Zgroza!
o matko, ale ... opowiadasz. pokaz mi lekarza, ktory zarabia 30 tys? bo ja znam tylko takich, ktorzy pracujac 300 godzin w miesiacu zarabiaja 7 tys, bo gdyby pracowali na zwykly etat, to byloby to raptem 2 tys.
Ostatnio edytowany 27 marca 2008 r. o 11:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...