Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psa zatłukł młotkiem. Chciał zaoszczędzić na leczeniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Ja już dawno powiedziałem, tylko patrzeć jak będzie Planeta psów i kotów bo ważniejśi od człowieka i większe prawa. Człowiek człowieka zatłucze, albo zleje aż ledwo stoi i kara jak za kradzież, a psa zatłucze i nie długo za to zrobią kare śmierci. PAtologia społeczna jak nigdy. Wszystko przez matkojebców 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z przed chwili. Wolę planetę psów i kotów niż takie jak ty indywidum. Co ma spór starszych ludzi do stwierdzenia ,,Wszystko przez matkojebców 500+." Widać żeś stary ubek ,któremu nie w smak obecne rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta > ludzie i nie zanosi sie aby było inaczej. Jak tu się dziwić znieczulicy wobec innych ludzi skoro to takie skurczysyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do gościa z przed chwili. Wolę planetę psów i kotów niż takie jak ty indywidum. Co ma spór starszych ludzi do stwierdzenia ,,Wszystko przez matkojebców 500+." Widać żeś stary ubek ,któremu nie w smak obecne rządy. " - Trochę mi brakuje do starego Ubeka skoro mam 35 lat :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędzić na procesie i zrobić z nim to samo co on zrobił z psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...niestety, ale bardzo wiele osób nie zasługuje na miano człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa co sądzi że wszystko przez Matkojebcow 500+ hahahaha kultura na poziomie hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...