Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mądry czlowiek nasz Europosel. Tak trzymaj p. Krzysztofie, jedyna droga aby pozbyc sie p. Lopaty i jego poplecznikow ktorymi obsadzil sie nie tylko w starostwie. Nareszcie mlodzi wyksztalceni z kulturą osobistą przy wladzy.
jeżeli te ludkie wykształcone i z kulturom to ja jestem carem w ... Turcji ! śmiech pustaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzys pinokio ? Nikt Ci juz nie wierzy pampersy zaprowzdza Cie tam gdzie zapriwadzily Piechocinskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały człowieczyna a do tego zawistny jak małorolny chłop. O to klasa lidera lawirantów. Hetmanku to twoj koniuszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też
JA TEŻ  SZCZEGÓLNIE ZA PRZEWAŁY W FUNDUSZACH EUROPEJSKICH JESTEM CI BARDZO WDZIĘCZNA MAŁGORZATA PTAK ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gnoju, żegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koniec PSL. Szefem PSL powinien być rolnik, człowiek mieszkający na wsi, a przynajmniej bezpośrednio się z niej wywodzący. Kosiniak-Kamysz to mieszczuch, chłopak z dobrego domu (nie mówię,że to coś złego), postrzegający wieś co najwyżej przez pryzmat mieszkających na wsi dziadków. Nie ma pewnie zbyt wielkiego pojęcia o rolnictwie ani o problemach ludzi, którzy na codzień żyją poza wielkimi miastami. Tymczasem Kosiniak Kamysz przyszedł na świat w Krakowie, spędził w nim niemal całe dotychaczasowe życie (poza epizodem warszawskim). Co on tam wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAjlepsza Partia PSL. i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo go cenie i lubię
ja też najrozsądniejszy z lubelskich polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gnoju, żegnam
Żegnam pis za 4 lata was niebędzie. trochę polski zniszczcieale taka cena demokracji trzeba się sparzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • Jakie są według pana przyczyny porażki PSL w ostatnich wyborach parlamentarnych?
Niestety władza zużywa. Bardzo wyraźnie widać to w statystykach, które pokazują jak zmniejszyło się poparcie zarówno dla PSL jak i PO. Powodów jest znacznie więcej. Na pewno zabrakło debaty programowej. Ta, która była, była zbyt płytka. Wykonaliśmy za mało pracy intelektualnej w tym zakresie. " .... Hetman, powiedz coś po polsku, bo ja k ... wa nie rozumiem o co ci się rozchodzi.  
trzeba było się nauczyć czytać ze zrozumieniem nauczyć. To chyba na początku podstawówki uczyli. moze nie pamietasz albo was w PlSie ucza słucahć jarka a nie czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koniec PSL. Szefem PSL powinien być rolnik, człowiek mieszkający na wsi, a przynajmniej bezpośrednio się z niej wywodzący. Kosiniak-Kamysz to mieszczuch, chłopak z dobrego domu (nie mówię,że to coś złego), postrzegający wieś co najwyżej przez pryzmat mieszkających na wsi dziadków. Nie ma pewnie zbyt wielkiego pojęcia o rolnictwie ani o problemach ludzi, którzy na codzień żyją poza wielkimi miastami. Tymczasem Kosiniak Kamysz przyszedł na świat w Krakowie, spędził w nim niemal całe dotychaczasowe życie (poza epizodem warszawskim). Co on tam wie...
Też myślę podobnie. Jestem rolnikiem. W ostatnich wyborach głosowałem na PSL, ale chyba ostatni raz. Myślę, że PIS ma lepszą drużynę dbającą o wieś o rolnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek łopotek to zło i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myślę podobnie. Jestem rolnikiem. W ostatnich wyborach głosowałem na PSL, ale chyba ostatni raz. Myślę, że PIS ma lepszą drużynę dbającą o wieś o rolnictwo
Marku coś ci się pomyliło ty przecie z miłocina a włojciechoski jesteś i nie rolnik a urzendas łod zawsze. zawsze żeś głosował na Pśury. bo ci dzadunou kazoł. weś tych swoich siepaczków zabisz z forum bo wstyd  ci robiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koniec PSL. Szefem PSL powinien być rolnik, człowiek mieszkający na wsi, a przynajmniej bezpośrednio się z niej wywodzący. Kosiniak-Kamysz to mieszczuch, chłopak z dobrego domu (nie mówię,że to coś złego), postrzegający wieś co najwyżej przez pryzmat mieszkających na wsi dziadków. Nie ma pewnie zbyt wielkiego pojęcia o rolnictwie ani o problemach ludzi, którzy na codzień żyją poza wielkimi miastami. Tymczasem Kosiniak Kamysz przyszedł na świat w Krakowie, spędził w nim niemal całe dotychaczasowe życie (poza epizodem warszawskim). Co on tam wie...
Hetman to samo, to rodowity lubelak, który wychował się w Lublinie ,chyba na LSMie. Tak przynajmniej słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnam pis za 4 lata was niebędzie. trochę polski zniszczcieale taka cena demokracji trzeba się sparzyć
co my biedni przez te cztery lata przeżyjemy. PlS zniszcy wszystko, samorzady gospodarkę, zaufanie. Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL, brawo Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP Pislamizacji Forum Dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to nie partia klasowy tylko ogólnopolska. PZPR to była partia robotników a PlS mocherów, PSL tworzyła inteligencja i zawsze opierała się na ludziach wykształconych, ks Stojałkowski, Mościcki, Rataj, Mikołajczyk, Pawlak. to ż mieszkam na wsi nie oznaczm że jestem rolnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Hetman ma coś wspólnego z Zamościem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas wymienić i Hetmana. Lubelskie PSL pod jego  wodzą poniosło klęskę. Trzeba dać szansę innym. Moi kandydaci to Heniek Smolarz lub Piotrek Rzetelski. Ewentualnie Wiesiek Różyński z Biłgoraja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...