Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pytania do forumowiczów

Utworzony przez Wiktoria520, 11 lipca 2012 r. o 11:54
Witam, Przeprowadziłam się do Lublina całkiem nie dawno i mam do Was takie pytania: 1. W związku z zakończonym rokiem szkolnym chciałam sprzedać podręczniki moich dzieci ( gimnazjum i podstawówka) czy jest tutaj coś takiego może jakiś antykwariat ? 2. Gdzie można dobrze zjeść ( mam na myśli też dobrą cenę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z podręcznikami najlepiej udać się w okolice dworca PKS przy al. Tysiąclecia. Jest tam stoisko z używanymi książkami. A w sprawie jedzenia to najtańsza w Lublinie jest prawdopodobnie restauracja wegetariańska przy Narutowicza (naprzeciwko Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej), niestety nie zawsze jest tam bardzo smacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz wspomnianego juz "Wegetarianina" moge polecic "Pyzata Chatę " - tam też jest tanio. Oprócz tego na miasteczku uniwersyteckim, na Langiewicza i na Weteranów, masz dwa bary, które oferta swa przypominaja nieco peerelowskie bary mleczne. Bardzo fajnie i też niedrogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...