Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Afera biurowa" w Lublinie. PiS chce podziękowań, PO domaga się przeprosin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2017 r. o 20:25 Powrót do artykułu
a sprawę prezydenta umorzyła. Powołała się przy tym na przepis mówiący, że „nie dochodzi się odpowiedzialności” za naruszenia dyscypliny finansowej o znikomym stopniu szkodliwości dla publicznej kasy Zatem Żuk jest winny a tylko znikoma szkodliwość czynu go uratowała -niech przeprasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pitucha, jeśli Pan tak ratował Żuka przed złamaniem prawa, to szkoda, że nie uratował Pan Pana Andrzeja Dudy i Pani Beaty Szydło przed załamanie KONSTYTUCJI! Wtedy bym na Pan podziękował, może nawet na kolanach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy podziękują PiS-owskim radnym, za to że dla personalnych rozgrywek pozbawili Lublina magistratu z prawdziwego zdarzenia, takiego ze wszystkimi wydziałami w jednym miejscu, z funkcjonalną i wygodną salą obsługi interesantów a przede wszystkim z podziemnym parkingiem dostępnym dla interesantów. Dalej się będziemy bujać po całym mieście, szukając właściwego wydziału i w jego okolicy miejsca parkingowego! Ale co tam, najważniejsze dowalić Żukowi. Ale mieszkańcy wam pięknie podziękują za to, już w przyszłym roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloper buduje to deweloper zarabia, łysemu clownowi co bazgrze po tablicy to żal d... ściska, że pieniądze nie idą na Rydzyka czy o co chodzi? niech policzy jeszcze ile kasy Polaków w pisowskich SKOK-ach wyparowało bo tam nie o miliony się rozchodzi a o miliardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie ma się czym chwalić przed mieszkańcami to skupiają się na bezustannych atakach na Żuka. Słabiutkie to i nie wróży im dobrze przed zbliżającymi się wyborami. Znowu nie przedstawią żadnego pomysłu na rządzenie miastem, tylko będą hejtować Żuka i znowu przegrają wybory. Ale może to i dobrze, bo Żuk okazał się strzałem w 10, w PiS-ie natomiast nie ma żadnego rozsądnego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pisowskie błazny zawsze coś wymyślą, żeby wyjść cało z sytuacji - skompromitowali się i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im z chęcią podziękuję - przy urnie, oddając głos na Żuka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym panom już dziękujemy. Przez 8 lat Lublin się zwijał właśnie dzięki nim. Nie chcą nic robić dla mieszkańców to niech nie robią, ale chociaż niech nie przeszkadzają Żukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Ja im z chęcią podziękuję - przy urnie, oddając głos na Żuka :)
 zrobi tak większość lublinian :) i dobrze bo nigdy wcześniej Lublin tak dynamicznie się nie rozwijał jak w ostatnich latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina zarabia w urzędach dzieki żukowi. Ma nasze głosy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym on gada?????????????????? Międzyresortowa Komisja przy Ministrze Finansów jasno stwierdziła, że sprawą biurowca w ogóle nie powinna się zajmować??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle lemingi nie widzą problemu w rozkradaniu panstwowego mienia. Czy kogoś to jeszcze dziwi? Ach, te czasy PRLu. Na całe szczęście PiS skutecznie z nimi walczy. Tak trzymać. Mnie przekonaliście do siebie i pokazaliście z jakim ścierwem musieliśmy żyć. Czas zafundować Volksdeutschom bilety do Kanady, a może nawet Argentyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- w Niemczech 81 dni od wyborów nadal nie mogą utworzyć rządu - we Francji 2 lata trwał stan wyjątkowy - w Anglii rozłam w partii Teresy May A w u nas w Ciemnogrodzie partia rządząca ma 50% poparcia w sondażach i kto jest debeściak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprosić IS Spier... miernoty piSSowskie pokroju tutłajewa, suchockiej, czy potrefię coś tam coś, pamiętamy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TVPInfo podali przed chwilą że Żuk nocami lata na miotle nad Lublinem i porywa z ulic dziewice które po zbałamuceniu oddaje KODziarzom i pełowcom do dalszego bałamucenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cała moja rodzina zarabia w urzędach dzieki żukowi. Ma nasze głosy!
  To jesteście frajerzy. Wystarczyło się zapisać do jedynej słusznej KC PZPR piSS i stołki za 90 000 miesięcznie bez kwalifikacji w państwowych spółkach mielibyście od ręki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie słowo"leming"idealnie pasuje do wyborców PiSu-idą jak stado ameb(nie chcę obrazić baranów) za preziem i nie myślą samodzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO broni w Polsce bolszewizmu i towarzyszy, no ale to PiS jest za komuną. Pewnie, dlatego uciął bolszewickie emeryturki i chce wysadzić ze stołków peerelowskich sędziów. I dlatego PO i .N przegra w wyborach. Bo nawet kłamać... to trzeba potrafić. A Schetyna z imbecylem Petru nawet nie potrafią dwóch zdań sensownie złożyć. Dalej mówcie o PRLbis, który demontuje obecnie PiS. Szkoda, że nie z Kukizem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Chodzą słuchy, że ten bezRADNY łysy Misiewicz Pitucha zarabia u wojewody 100 tyś rocznie, prawda to? czy to prawda, że odkąd nastała dobra zmiana, urząd wojewódzki spuchł do tego stopnia, że aż brakuje miejsca i Misiewicze muszą pracowac na korytarzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...