Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Atomowy sezon" MKS Perła Lublin nie tak bombowy. Pozostała walka o krajowe trofea

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 18:42 Powrót do artykułu
No nie wiem Bo jak narazie mamy atomowy pierd z pucharów nici a i w lidze cieniutko jeżeli klub nie dokona konkretnych wzmocnień to nieciekawą widzę przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lis się pogubił w trenowaniu zespołu, podobnie jak wszyscy w klubie (nietrafione transfery, itd.). Tyle pieniędzy z miasta poszło na marne! Lepiej dać je na inne sporty! Nie chcemy piłki ręcznej w Lublinie! Tym sportem interesuje się w kraju jedynie garstka osób! Popieram autora artykułu w krytyce Perły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej tych debilnych akcji marketingowych i zakazanej gęby tego kabareciarza, który się już skończył i szuka sławy przy ręcznej czy żużlu a wiecej treningów i lepszych transferów i będzie Dobrze! Wydaje mi się że zawodniczki mają więcej obowiązków marketingowych niż treningowych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na przebudzenie i poprawę pozycji ligowej. Nie ma co zważać na niektóre komentarze pod artykułem - wielcy znawcy do sportu i zarządzania klubem, ehm. Najwięcej do stracenia mają zawodniczki z trenerem i sztabem, więc - do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener zabił ducha w tym zespole i życzę mu tylko tego żeby został tak potraktowany jak traktuje innych...Tak po ludzku...A Ci co zrobili z niego bożka niech sobie uzmysłowią że montex to już był i nie wróci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lis!Widzę że liczy się tylko siano...Bo nikt, nawet trenejro z Chorwacji tak nie zdołał rozbić tego zespołu!Honoru u Pana brak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...