Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Bez nas, choinkarzy świąt by nie było". Ceny choinek w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2017 r. o 17:09 Powrót do artykułu
tyle drzew ściętych, tyle zieleni zniszczone, gdzie te zielononóżki, już im nie przeszkadza wycinanie drzew, to ja na swojej działce nie mogę wyciąć bo cholery zabroniły a tu im nie przeszkadza, by ich szlag trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a futro z lisa, norek i tp. zwierzyny mogę też nosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śtuczne lepsze, ładniejsze i się nie sypio. Taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pier......dolca dostają. Po co komu choinka za 100-200zł. Tradycja czy bezmyślność? Ogarnijcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście preferuje te że sklepu sprzedawane w doniczkach bo na wiosnę można nowe drzewko pod blokiem. Popularny jest też ten żart dlaczego sztuczna choinka... Bo wolę mieć kontrole nad igłami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę sztandar ludu kupiony jest przez TVN czyli wrócił do macierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak Szyszków jest więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ludzie pier......dolca dostają. Po co komu choinka za 100-200zł. Tradycja czy bezmyślność? Ogarnijcie się.
 no bo jak dostają w wuj pieniędzy z 500+ za darmo to coś muszą z tymi pieniędzmi zrobić, to tylko ci co pracują to nie wydadzą 100-200 zł bo ich nie stać za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choinka , zwyczaj od niemców ściągnięty nie tak dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...