Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czarny piątek" w Warszawie. Protestowały też kobiety z Lubelszczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2018 r. o 21:21 Powrót do artykułu
BRAWO kobiety! Nie dajcie sie ! Racja jest po waszej stronie!
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne macice to nie kobiety, zacznijmy od tego.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majtki blaszane z tyłu i z przodu zaplombowane. Brać wspólną z partnerem kasę i do prywatnego gabinetu ginekologa i będzie riezanie jak za Stalina i Hitlera. A w Pyrolandii jeden ginekolog ogłasza, że rieza gratis od rana do rana i to nawet w niedziele. Samoloty czy POciągi udają się z każdego miejsca w Polsce do Poznania.A w Poznaniu szczątka raju.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                 PYCHA MATOŁKA!!! Pyszałkowaty matoł  z Dziennika Wschodniego, nie odróżnia Lubelszczyzny od woj. lubelskiego, a że nie raz czytał wyjaśnienie Polaka mądrego, utwierdził w tym artykule, że uchodzi za tępego! Szanowny Lubelasie popatrz na mapy w atlasie, to zrozumiesz, iż problemy z myśleniem ma się, a z pisania wynika, że posiadasz chore urojenia, bo obecne woj. lubelskie - to nie Lubelszczyzna a Ty zaś matołku, wskaz gdzie jest ta Ojczyzna? Morał! Tumany Płd Podlasie i Chełmska Ziemia od początku zaistnienia, to nie lubelska  ziemia! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO  PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi tu o to, że zgoda na aborcję otwiera furtkę do zabijania zdrowych dzieci. Każdy z Nas wie jak to jest. W naszym kraju niestety można wiele załatwić........a tobie kto ZABIL mózg?
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrobcie do woli ale za swoje ,komplikacje które wynikną z tejże zbrodni leczycie też za własne .Aborcja nie koniecznie ma tylko coś wspólnego z wiarą, to jest dekalog którego powinni przestrzegać wszyscy .Nie róbcie sobie ateiści furtki do draństwa ,bo ja nie wierzę i mi wszystko wolno .Ja sobie zabiję ,ja sobie ukradnę ,a ty nadstaw katolu drugi policzek ..Naogląda się taka niespełna rozumu mamusia i tłucze swoje dziecko albo je zabija ,bo twierdzi że to co było w macicy, a już wyszło to też jej własność i może zrobić z tym co chce .Nieładnie się ludzie bawicie ,tym bardziej że jest to protest tylko i wyłącznie polityczny ,ale cierpią na tym nienarodzeni i Polacy .Trzeba założyć Fundację Psyche po aborcyjne i skarżyć te pseudo grajki Ostaszewskie i inne za spapraną psychikę kobiet po namowach do wolnej amerykanki w kwestii aborcji
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydliwe babska, podżegające do zabójstwa a nie kobiety. wstretne czarne baby z czarnymi duszami.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opad napisał:
brawo dziewczyny, a ja mam nadzieję, że te cholery małpy pisowskie co są przeciw aborcji dorwie jej taka choroba i tak je zdeformuje, że będą leżeć i kwiczeć z bólu za to, że chcą na siłę decydować o innych, i w końcu zamkną te swoje mordy i nie będą za nikogo decydować. Każdy ma swoje sumienie i niech każdy sam za siebie odpowiada
 ciebie szybciej sztan dorwal. biedna jestes 
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
watykańce lubią posuwać dzieci, więc stąd taka presja na nienarodzone dzieci. Taki watykaniec to musi godnie żyć, musi dobrze zjeść, por*chać i poleżeć w atłasach. Dlatego musicie ryć jak folwarczne wieprze na swego watykańskiego patrona.
 precz sztanie!
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście ministranci w ciążę nie zachodzą !!
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ty chcesz r....ć bez ograniczeń i wpuszczać tą swoją  sztańską ciecz w kobietę ,a póżniej skrobać ,skrobać ,skrobać  .Wolności ty moja ,jak wypowiadają się na temat legalizacji takie typy  ,to jestem za całkowitym  zakazem posiadania potomstwa przez takich półgłówków .Po co ci chłopie dzieci ,żeby pózniej latały po ścianach ,bo tatuś ma zły humor .Powinna być u ciebie wazektomia na stałe żal ciebie gnoju .
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na tych żałobnych protestach (żałoba po kim?) babcie z wnuczkami, z córkami. Widać, że bardzo żałują, że mają córki, synów, wnuczki. Żałują,że w czasie ciąży ich nie zabiły- tzn. "abortowały". To hasełko "obłudnicy ręce precz odmej macicy"- to nie rozumiem; jesteś, czy przeciw??. Myślę,że jesteś przeciwko a.. zabijaniu. No bo zabijanie (abortowanie) czyni się ręcami.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Precz Szatanie", odpowiedź godna Świętej Inkwizycji, hahaha. To nie średniowiecze ty pisowski pachołku. Będziesz siedział, ty, cały pis i ci co na nich głosowali.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy którakolwiek z tych "kobiet" przeczytała w życiu cokolwiek? Czy znają treść ustawy? Czy wiedzą, że niechcianej ciąży można zapobiegać? Wątpię.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marsz satanistów.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis wykonuje polecenia to jest ideologia nie nic wspólnego z życiem. 3 czy 4 miesięczny płód nie jest człowiekiem bo nawet nie ma wykształconych wielu życiowych funkcji. Prawo powinno być liberalne. kto chce korzysta kto nie to nie korzysta. zero ideologii.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy protestujący czytali w ogóle projekt ustawy antyaborcyjnej? Bo widac że chyba nie
 a na wuj będę czytać, moja dupa i ja decyduję, masz swoją małpo to pilnuj ją
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja dotyczy nieuleczalnie chorych plodow, a nie zdrowych dzieci wy zaklamane, katolskie mendy.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy którakolwiek z tych "kobiet" przeczytała w życiu cokolwiek? Czy znają treść ustawy? Czy wiedzą, że niechcianej ciąży można zapobiegać? Wątpię.
a słyszałas o czymś takikm jak wpadka, dajesz 100 % procent pewnośc, że nie nie będzie wpadek, kimś to byś decydowała, odwal sie od innch, kim ty jesteś
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te nasze bachory będą zapieprzać na kolejne bachory.... To jest normalny łańcuch wartości...
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.