Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga! Smaga się wzmaga! I znowu szuka czołgu w szafie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykup mieszkan komunalnych to nieporozumienie. Mieszkania komunalne sa dla ludzi slabiej sytuowanych i w zwiazku z tym, nie sa przyznawane dozywotnio. Miastupo prostu nie chce sie prowadzic polityki socjalnej wiec usiluje pozbyc sie " problemu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykup mieszkan komunalnych to nieporozumienie. Mieszkania komunalne sa dla ludzi slabiej sytuowanych i w zwiazku z tym, nie sa przyznawane dozywotnio.  Miastupo prostu  nie chce sie prowadzic polityki socjalnej wiec usiluje pozbyc sie " problemu".
 Dość c iekawa teoria - szczególnie, że Żuk praktycznie co roku oddaje do użytku kilkadziesiąt-kilkaset nowych lokali komunalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łupieżca z Jakubowic nie P0trzebuje, żeby "plebs" się uwłaszczył, bo to nie pasuje do jego wizji dewelorozwoju. Lepiej, żeby zaciągali kredyciki na 30 lat na "nowoczesne apartamenty" od dewelo-buractwa i żeby nie mogli sprzedać wykupionych lokali, zwłaszcza że na rynku i tak jest już P0tężna nadP0daż.
 Potężna nadpodaż a ceny mieszkań rosną jak szalone? Ty powinieneś normalnie dostać Nobla w dziedzinie ogólnopojętej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty powinieneś normalnie dostać Nobla w dziedzinie ogólnopojętej głupoty.
Zgadza się. Tylko od kiedy trollowi ( i to w wersji multi) zbywa mądrości? Troll nie musi być mądry, troll ma trollować, robić sztuczny hałas - dużo, bez sensu i na każdy temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa mów są to mieszkania -KOMUNALNE czyli lokale, które zapewnia samorząd dla biedniejszych by nie mieszkali pod mostem. To jaki jest cel sprzedaży takich mieszkań ? Pozbyć się lokalu i szukać zaraz następnego ??? Drogi Narodzie - przestań żyć w komuniźmie , w obecnych czasach trzeba sobie zarobić na mieszkanie - inaczej zapracować. Tu NIC NIKOMU się NIE Należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale będziesz musiała zostać dziś P0 godzinach, śmierdząca dewelo-trzepaczK0 z agencji partackiego PR. Twoje plany zalania trolerskiej pały w związku z weekendem będą musiały P0czekać.
 Grzeczny kundel. Waruj tu Monisia a dostaniesz smakołyka w nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym chętnie kupił mieszkanko po cenach sprzed 11 lat. Co oni fraje.. tzn głupiego szukają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czas...Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K0smiżulo, cfelku o 200+ fejK0wych loginach z agencji, nie filozufuj, tylK0 bierz się za trzepanie w łapki, dewelo _K_undelku, bo jak Jego Nadętość z Jakubowic zobaczy moje niezmasakrowane minusami K0mentarze, to znowu Główna Kadrowa będzie musiała K0ić jego stargane nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czas...Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czas...Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czas...Poczekam, niech namiętny, inteligentny inaczej troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz P0klep sobie w łapki, ścierK0 z agencji deweloratuszowej, ale ja wrócę. Musisz zapracować na swoje dewelosrebrniki, śmierdzący cieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz P0klep sobie w łapki, ale ja wrócę.
Ja też wrócę. I Cię wymłócę - razem z Twoimi multi - kontami trollowskimi.  Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi)  gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...