Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobiety pracują za mnie nanizsza krajowa,po drodze są kantowane.Tam gdzie powinny pracować dwie pracuje jedna.Można mieć dosyć można.Osoby nie przeszkolone przychodzą.Jak ta młoda nie umie ściery trzymać w ręku.Czyja to wina?One przychodzą do pracy są obrażone ,że pracują w wigilię ,w sobotę.Noc jest do spania.Kto ponosi odpowiedzialność?Mają kierowniczkę,brygadzistkę,kierowniczkę przychodni.Czemu wszystkie gromy lecą na przepracowaną osobę.Niektore przychodzą nie wiedzą ,że się ręce myje,a co mówić ;coś; dezynfekować.Nie potępiam ten sprzątaczki krzyczącej.To jest krzyk rozpaczy.Potępiam kadrę kierowniczą ,która nie interesuje się pracownikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacun dla tej dziewczyny .za taką zniewage to dyscyplinie bym w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare babsko się znęca na pracownicy, to żal dziewczyny a ją wywalić z roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to nagranie?? Chętnie posłucham jak mistrzyni konserwacji powierzchni płaskich przekazuje swą tajemna wiedzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor szpitala powinien dopłacić Pani krzyczącej za szkolenie i nadzór pracy nowej Pani sprzątaczki.Szacunek dla niej . Sprzątaczka bo wbrew pozorom trudna praca , szkoła nie nauczy tego zawodu .Zawsze dobry fachowiec wkurza się na ściemę w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy dożywotnie dyr. Adama B. ... widać na każdym szczeblu. Zostało kilku lekarzy, których nie może wyrzucić, a którzy robią świetną robotę. Podobnie z innymi pracownikami. Od ratownika z SOR usłyszałem przy zapaleniu odźwiernika żołądka: po co Pan tu przyjechał ? Tu się życie ratuje Zaś kilka lat wcześniej jako pracownik miałem wypadek w pracy z wstrząśnienie mózgu, to na oddział przysłali mi dokumenty do podpisu, że to nie był wypadek w pracy... I podpisałem taki nieprzytomny. Najpierw człowiek był młody i nie wiedział, co z tym zrobić, a później dowiedziałem się, że dyrektor ma znajomości z czasów nfz, to i prokuratury się nie boi. I będzie jeszcze lepiej. Niektórzy lekarze już biorą łapówki za operację na nowotworze u dziadków, o których wiedzą, że narkozy nie przeżyje. Także ta pani sprzątaczka i tak standardów dyr. Adasia nie trzyma. Pozdrawiam Pana dyrektora, ale bardziej tą panią, która mu róż nawbijała na portierni w łysy łeb, za to że Ją zwolnił przed emeryturą.... I wszystkich pozostałych, też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne zachowanie jest w szpitalu na Jaczewskiego, szcególnie na neurochirirgi gdzie personel niższy jest bardzo beszczelny, ordynarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia na całego. Kto zatrudnia takie osoby. Wstyd, zwolnić w trybie dyscyplinarnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...