Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jak chcą po liściu dostać...". Groźby Mariana Kowalskiego? Policja zajmie się sprawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2017 r. o 19:05 Powrót do artykułu
cyt. prezesa wolaka, po co pokazujecie ,,te zdradzieckie mordy'' ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian trzymaj się! Krasnystaw pozdrawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki osobnik kandydował na prezydenta RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to nie można rozdawać już liści ??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych" Co to za wynalazek i kto to finansuje ??? Czy może obce siły zagraniczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak mi rząd powiedział, że jak mi brakuje na chleb dla dziecka to mam iść do opieki społeczej po chleb dla niego to jest dobrze, gdzie rząd winien wszystkie dzieci nakarmić a nie tylko część, gdzie rząd nie  powinien skłócać dzieci odbierając biednym dzieciom 500+ na chleb mającym dochód 801 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioskując, li tylko i wyłącznie, po osiągnieciach edukacyjnych Pana Kowalskiego można wnioskować, że jest to osobnik specjalnej troski. Po co więc zamieszczać informacje o Jego osobie w mediach? Oczywiście przestrzeń publiczna powinna być dostępna i dla osobników ze znacznie zaniżonym IQ, ale nie w przypadku brutalnej napaści na ludzi, którym nie dorównują intelektem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ośrodek za swoją działalność powinien zostać natychmiast zamknięty a wszyscy członkowie powinni odpowiadać przed sądem i skazani. Nie wiem na co czeka prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to nie można rozdawać już liści ??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych" Co to za wynalazek i kto to finansuje ??? Czy może obce siły zagraniczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie, niech Pan jedzie z tą lewacką hołotą,większość Polaków podziela pana poglądy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za wybitnie inteligentny wyraz twarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taka konska morde codziennie powinienes do0stawc oklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryj nieskalany myślą, wstyd mi, że to ludzkie truchło mieszka w moim mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frelaa napisał:
a jak mi rząd powiedział, że jak mi brakuje na chleb dla dziecka to mam iść do opieki społeczej po chleb dla niego to jest dobrze, gdzie rząd winien wszystkie dzieci nakarmić a nie tylko część, gdzie rząd nie  powinien skłócać dzieci odbierając biednym dzieciom 500+ na chleb mającym dochód 801 zł.
 Ty masz nakarmić swoje dziecko, nikt inny. Jak cię nie stać na dziecko, to trzeba było nie robić dziecka. Po cudze łapy teraz wyciagasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesień jest liście może Marian rozdawać za darmo hahaha w każdym sądzie się wykpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POL ZYCIA WYSTAWAL NA ROGU RACLAWICKICH I JUNOSZY NOCAMI I ROZDAWAL LISCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Gaweł, kłamliwy gnojek prowadzący ten pseudoośrodek sam ma sprawy sądowe. Rzygać się chce na widok hipokryzji tego gnoja. W pełni popieram Kowalskiego. "Rafał Gaweł został uznany za winnego prawie wszystkich zarzutów (uniewinniony tylko od jednego). Zdaniem Sądu Okręgowego w Białymstoku dopuścił się m.in. wielokrotnego doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem (zarówno kontrahentów, jak i banku), przywłaszczenia mienia znacznej wartości (tu sąd zmienił kwalifikację prawną czynu, uznając, że była to kradzież z banku ponad 200 tys. zł i oszustwo na ponad 20 tys.) oraz sprzeniewierzenia pieniędzy kontrahentów. Kara łączna to 4 lata pozbawienia wolności, 12 tys. zł grzywny, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na 10 lat oraz zajmowania stanowisk w zarządach stowarzyszeń na 5 lat."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to on chciał być prezydentem RP?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groźne radykalne idee oraz ich organizacje powinny być zakazane, w tym faszystowskie, więc hajlujące naziolkowe śmiecie powinny być tępione z najwyższą surowością prawa karnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...