Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy W00dstocku byli ci z Hare Kryszna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Caritas i wiele innych możliwości. Bez huku i światełek. Bardziej to przejrzyste. Nie ma -"Melonów" i " "Mrówek"
 No nie wiem czy bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wrzucilem 270. Zarobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak co Ty z ta kasą zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden z trzech ostatnich finałów nie został rozliczony do końca, a ostatniego na kwotę 175 000 000 zł, Owsiak zgodnie z przepisami nie rozliczył w ogóle. Wcześniej Owsiak miał specjalne pozwolenie na rozliczanie zbiórki w ciągu 1,5 roku, nowe przepisy pozwalają mu rozliczać zbiórki do końca świata i jeden dzień dłużej. Czytaj więcej ***kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne PISowe Trolle. One muszą szkalować i opluwać nawet w niedzielę. PIS to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko poinformować Troli, że 90% wcześniaków ratowanych jest przy pomocy sprzętu np. inkubatorów, które ufundowane są przez WOŚP=Owsiak, poza tym 100 % nowo narodzonych waszych dzieci , wnucząt poddane są programem przesiewowego badania słuchu noworodków, który co roku obejmuje blisko 400 tys. dzieci dzięki fundacji WOŚP=Owsiak! Więc zastanówcie się trochę nad tym Hejtem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypomniano przed zbiórką , jaki jest stosunek p. Jurka do eutanazji osób starszych oraz do spraw których piewcami są osoby związane z Czarnymi Marszami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Żal patrzeć jak ludzie daje się robić w konia
 fakt , co niedziela w kościele ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem, że dzieci z WOŚP zebrały od początku grania ca miliard,... w tzw. międzyczasie "zielona wyspa donalda" skręciła z OFE 145 takich miliardów, a po drodze z kont OFE do ZUS zginęło jeszcze kolejne 15. Tematy np. mafie paliwowe, karuzele VAT, leki etc powodują globusa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy  przypomniano przed zbiórką , jaki jest stosunek p. Jurka do eutanazji osób starszych oraz do spraw których piewcami są osoby związane z Czarnymi Marszami ?
 a ty mendo coś zrobiłeś pozytecznego, czy tylko pluć umiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli od 25 lat płacę ZUS i prywatne ubezpieczenie, to mogę nic nie dawać na ^wosp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem, że dzieci z WOŚP zebrały od początku grania ca miliard,... w tzw. międzyczasie "zielona wyspa donalda" skręciła z OFE 145 takich miliardów, a po drodze z kont OFE do ZUS zginęło jeszcze kolejne 15. Tematy np. mafie paliwowe, karuzele VAT, leki etc powodują globusa :)
 Chciałem Ci tylko przypomnieć że PIS zaiwanił ci resztę z OFE jeszcze policzył sobie 15% prowizji dotego dochodzi KNS plus SKOK 5mld plus Getback ponad 3mld ukradzinych pieniędzy z prywatnych kont zamieszany nasz premier i afera vatowska w ministerstwie finansów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród głupi i daje się nabrać oszustowi, kiedy narodzie zmądrzejesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zwolenników Caritas itp. Proszę o pokazanie sprzętu medycznego który zakupił dla Polskich szpitali. Bo ja nie widziałem NIC, za to aparatura WOŚP codziennie ratuje czyjeś życie. Wrzucałem do puszek i będę wrzucał, za to na tace nie dam ani grosza !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROCZNIE POLSKI PODATNIK przeznacza na służbę zdrowia ok 90 MILIARDÓW - przez 28 lat dzieci zebrały na WOSP około jednego miliarda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...