Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin miastem galerii handlowych?" List sprzeciwu w związku z przejęciem pedetu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2018 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Że niby Pedet to nie galeria? Zupełnie nie rozumiem tego listu. Jęki, jakby jakieś kino albo filharmonię przekształcali w galerię handlową. Tymczasem była galeria i będzie galeria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyński list, szkoda nawet komentować te bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawienie trzeciej, w połowie drogi między nimi, będzie ewenementem, zapewne nie tylko na skalę krajową.
Trzecia już stoi i nazywa się "PedeT"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny widok napisał:
Arcyyntelygenty lubelskie z Klubu Gazety Wyborczej znawcy wszelkich dziedzin, a zwłaszczas planowania przestrzennego i architektury na podstawie własnych przekonań i wiedzy zasłyszanej nauczają ciemny lud jak kształtować Lublin, kto może a komu nie wolno budować w naszym mieście. Ta farsa podżegana przez upadający dziennik i jego redaktorów z panią Hołdą na czele trwa już zbyt długo i staje się boleśnie żałosna.
Pełna zgoda, bredni tego towarzystwa spod skrzydeł pani Hołdy a zwłaszcza nerwowych wywodów jej samej nie da się już czytać od dawna. Może ktoś mądry wytłumaczy im wreszcie żeby się już nie odzywali i nie obrażali inteligencji mieszkańców Lublina. Zauważcie że pod tym żalosnym protest songiem nie podpisał się żaden architekt ani urbanista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie cudo mógł spłodzić jedynie typowy zacofany PISowiec, który nie może pogodzić się z tym, że miasto to nie wieś i musi się rozwijać. Muszą być inwestycje, muszą być remonty, inaczej będzie marazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tralalala napisał:
Nic dziwnego, że popierasz, jeżeli nie masz pojęcia o czym mowa, a mówią dokładnie to co chcesz usłyszeć. Tak. Szary Kowalski może dokładnie tak samo uzyskać warunki zabudowy jak każdy inny podmiot. Jeżeli nawet tego nie wiesz, to ciekawe na jakiej podstawie wiesz, że mają rację :) Ale to typowe. Oszołomy zawsze zbierają poklask, bo ludziom się nie chce sprawdzać faktów.
 Hola hola kolego pisz o całosci. Czy szary Kowalski moze uzyskać korzystną dla siebie zmianę planistyczną ot tak? OCZYWISCIE NIE!!!!! I W TYM MIEJSCU ZACZYNA I KOŃCZY SIĘ TWÓJ LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chce wiedzieć jak będzie wyglądał Lublin, jeśli zaczniemy chronić te wszystkie "modernistyczne" i straszące swoim wyglądem szkaradztwa które u większości zdrowych ludzi wywołują jedynie odruch wymiotny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo na wstępie napiszę, że mam prawicowe poglądy. Niejednokrotnie z wieloma incjatywami Osób, których nazwiska odnajduję na liście nie identyfikowałem się. Jednak dziś jestem całem sercem, bezwzględnie po stronie wszystkichbez wyjątku Osób sygnujących ten list swoim nazwiskiem. Jestem pełen podziwu dla Państwa postawy i odwagi do wniesienia ważnego głosu w sprawie przestrzeni miejskich i ich funkcji. Może jest jeszcze dla nas nadzieja, nas jako społecznosci Lublina, ze pomimo róznic w sferze poglądów politycznych, światopoglądowych odnajdują się płaszczyzny, które są tożsame dla nas. Brawo Szanowni Państwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już to szaleństwo betonowania Lublina i jego zadłużania się skończy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech już to szaleństwo betonowania Lublina i jego zadłużania się skończy!!!
 Wsamraśny Lublin racz nam wrócić Panie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli zażądać żeby wszystkie galerie handlowe w Lublinie były czynne tylko jeden dzień w tygodniu i żeby  można było do nich dojeżdżać tylko rowerami i hulajnogami i żeby w nich serwowali darmowe latte dla aktywistów. Jak czytam:"aktywista" to zbiera mi się na mdłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak skansen odbudować. To tym wszystkim będzie podobać dojenie krów w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Was - jak widać - dużo. Trzeba było kupić, a teraz odkupić od nowego właściciela, ten mało ciekawy i niefunkcjonalny budynek i go dalej utrzymywać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po rejestracjach samochodowych co najmniej połowa kupujących w galeriach ludzi to przyjezdni z okolic Lublina---przyjadą, kupią i pojadą na wieś pod las gdzie czyste powietrze dlatego jestem za ograniczeniem ilości galerii w mieście.Takie molochy powinny powstawać 10 km za miastem.Lublin to czarna dupa w Polsce pod względem ilości firm produkcyjnych ale galerii w ciul.Brawo Panie ŻUK oby tak dalej................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten budynek to galeria handlowa tylko zaniedbana i trochę z innej epoki.Więc o co chodzi? Znowu kolejna grupa która wie wszystko najlepiej . ŻENADA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z tych podpisanych może się POchwalić 8 czy choćby 7 cyfrowym saldem na koncie? No to dziękuję - nie jesteście Państwo partnerem do rozmowy dla "naszego" prezydenta. Kupcie sami pedet, albo gońcie się na drzewo, gołodoopcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WYGLĄDA MIASTO ŻUKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szary_Człowiek napisał:
Szanowni Państwo na wstępie napiszę, że mam prawicowe poglądy. Niejednokrotnie z wieloma incjatywami Osób, których nazwiska odnajduję na liście nie identyfikowałem się. Jednak dziś jestem całem sercem, bezwzględnie po stronie wszystkichbez wyjątku Osób sygnujących ten list swoim nazwiskiem. Jestem pełen podziwu dla Państwa postawy i odwagi do wniesienia ważnego głosu w sprawie przestrzeni miejskich i ich funkcji. Może jest jeszcze dla nas nadzieja, nas jako społecznosci Lublina, ze pomimo róznic w sferze poglądów politycznych, światopoglądowych odnajdują się płaszczyzny, które są tożsame dla nas. Brawo Szanowni Państwo!
 W pełni popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoś tu nie czaję, ci podpisani próbują nam powiedzieć że obecny pedet to nie jest galeria handlowa? jeśli tak to mają nas chyba za idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ma prawo sprzedać swoją własność, inny ma prawo kupić. Ktoś tu chyba tęskni za komuną. Ten list śmierdzi mi na kilometr deweloperem który chciał kupić pedet ale poległ w przetargu i teraz chwyta się wszystkiego, żeby pokrzyżować plany nowemu właścicielowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...