Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...na pewno warto jest przytaczac slowa takiego urzadzenia, jak Pituch? Toto cos od zawsze manifestowalo niepewnosc wlasnej seksualnosci podobnie do tzw. ksiedza Oko, czy tez Badkiewicza! Ten sam poziom kultury osobistej oraz poziom intelektualny! Ale czego mozna sie po nich spodziewac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jakieś jaja są dziennik promuje nielegalne zgromadzenie w Lublinie Czemu to ma służyć ? Rozwojowi choroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja jazda z nimi, sierpem i młotem lewacką....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam zupełnie poważnie. Jakież to prawa kobiet są łamane bo nie bardzo mogę pojąć? Co do radnego Pituchy. To nie jest sformułowanie wykoncypowane przez niego. Podsłuchał mądrzejszego i powtarza. Inna sprawa że jak zwykle nie wie co i kiedy wypada mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński swoją arogancją wyprowadził w czasie pandemii ludzi na ulice. Powinien za to odpowiadać przed Trybunałem Stanu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam zupełnie poważnie. Jakież to prawa kobiet są łamane bo nie bardzo mogę pojąć? Co do radnego Pituchy. To nie jest sformułowanie wykoncypowane przez niego. Podsłuchał mądrzejszego i powtarza. Inna sprawa że jak zwykle nie wie co i kiedy wypada mówić.
 Spał od miesiąca i nie bardzo się obudził? Nie słyszał jak złamano prawo kobiet do wyboru, czy chcą donosić i urodzić wadliwy płód? Raczej zgrywa zupełnego głupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jakieś jaja są dziennik promuje nielegalne zgromadzenie  w Lublinie Czemu to ma służyć ? Rozwojowi choroby
 Ma służyć zniesieniu wprowadzanych właśnie ograniczeń prawa kobiet do wyboru, czy donoszą i urodzą chorobliwie wadliwy płód. Niestety pewni trzymający władzę starcy umyślili sobie, że wykorzystają "pandemiczne" zakazy zgromadzeń do przeprowadzenia "na chama" złamania tzw. "kompromisu aborcyjnego". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordowanie dzieci to zbrodnia nikt, nie ma do tego prawa. Łono matki -symbol najbezpieczniejszego miejsca chcą lewaki zamieniacie na UB-cką katownię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA LEWACKIEJ TĘCZOWEJ BARBARZYŃSKIEJ HOŁOCIE !!! --- W nocy z 21 na 22 listopada zniszczono wystawę "Wyszyńskiego i Wojtyły gramatyka życia", która wisiała na ogrodzeniu kościoła pw. Św. Józefata Kuncewicza w Rejowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Demokracja" i "praworządność" - to słowa, które należy wbić organizatorom do głowy. W jaki sposób? Może przez przymusową wizytę w szpitalu gdzie umierają chorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na pewno warto jest przytaczac slowa takiego urzadzenia, jak Pituch? Toto cos od zawsze manifestowalo niepewnosc wlasnej seksualnosci podobnie do tzw. ksiedza Oko, czy tez Badkiewicza! Ten sam poziom kultury osobistej oraz poziom intelektualny! Ale czego mozna sie po nich spodziewac?
 Zastanawiam się, dlaczego w gazecie z taką tradycją zamieszcza się wpisy zboczeńców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną dawac w kakao biedaczki :-). I skonczy sie koszmar tych dziweniek z rynsztoka I menelowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo, Informujecie Państwo o terminach protestów. Ne wiem już czy to informacja, czy może już agitacja ? Protesty mają formę zorganizowaną, nie udawajmy, że są spontaniczne. Policja ma prawo legitymować, ja osobiście uważam, że ludzie niepotrzebnie się grupują. Jakie są ich poglądy już wiemy. Widzę, że jednak w Polsce jest duża tolerancja dla wolności słowa i niepotrzebnych w obecnym czasie zgromadzeń. W Niemczech lub Francji Policja działa bardzo zdecydowanie. Myślę, że znalazłaby się duża grupa i mogłaby zorganizować "spontaniczny" antyprotest, tylko po co w trakcie pandemii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...