Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie dla Rzeczypospolitej myśliwskiej!". Będzie protest przed siedzibą myśliwych w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2018 r. o 10:33 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Przyłączam się do protestu. I przy okazji: jeśli myśliwy wtargnie na moje pole, to czy będę mógł go odstrzelić w obronie mojej własności, dobytku i za naruszenie miru?
 oczywiście, że nie bedziesz mógł. To on prędzej odstrzeli ciebie a w sądzie wybroni się, że pomylił cię z dzikiem. Tak siętłumaczą w sądach jak zdarzająsie wypadki śmiertlene przy polowaniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Częsty argument myśliwych - spójrzcie co się dzieje w ubojniach. Ok, ale ja nie kojarze, żeby pracownicy ubojni wrzucali do mediów społecznościowych selfie ze swoimi ofiarami, nagrywali filmy w których "chrzczą" nowych pracowników, zbierali się co jakiś czas grając na trabkach, żeby w jak najszybszym czasie zabić najwięcej zwierząt, a potem swoje ofiary układali w stosie na widok publiczny. Nie ma też rankingów kto więcej ubił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graża napisał:
undefined napisał:
Przyłączam się do protestu. I przy okazji: jeśli myśliwy wtargnie na moje pole, to czy będę mógł go odstrzelić w obronie mojej własności, dobytku i za naruszenie miru?
oczywiście, że nie bedziesz mógł. To on prędzej odstrzeli ciebie a w sądzie wybroni się, że pomylił cię z dzikiem. Tak siętłumaczą w sądach jak zdarzająsie wypadki śmiertlene przy polowaniach.
 to niech powie ,że pomylił go z krową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamiast strzelać do bezbronnej zwierzyny, spotkać się na strzelnicy. Zobaczymy kto będzie lepszy. Mnie nawet przebranie za krowę nie przeszkadza, a ty, ciamajdo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi - przygotujcie tym " zawodowym protestantom" BIGOS Z DZIKA ZARAŻONEGO AFRYKAŃSKIM POMOREM ŚWIŃ" albo gęsie udko z chorej na PTASIĄ GRYPĘ gęsi. I Jeszcze jedno - niech ci też płacą rolnikom za szkody spowodowane przez dzikie zwierzęta. Łatwo jest się lansować na cudzy koszt , DOŚĆ DYKTATURY OSZOŁOMÓW. Z jednym co się zgodzę to powinno się zwiększyć strefę wolną od polowań w promieniu od zabudowań do 500 m. To nie może być tak że sarny bażanty w okresie zimowym dokarmiają moi rodzice a przyjdzie taki jeden z drugim z fuzją i uzurpuje sobie prawo do strzelania do tych zwierząt niemalże pod ścianami stodoły, gdzie do tej pory czuły się bezpieczne. Kiedy to robią ? a nawet w wieczór wigilijny. Co fakt to fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tzw. UBOJEM RYTUALNYM ? tam to dopiero jest barbarzyństwo (taka krowa dławi się własną krwią i to przez dłuższy czas. Tyle że gdyby w takim miejscu zaprotestowali ci obrońcy zwierząt to tacy jak Rzepliński z Schudrichem by zadbali aby ich zdelegalizować i by się skończyły im poza podatkowe dochody z kiesy Sorosa czy innego lewackiego żydobolszewika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinia Rusin zaciekła przeciwniczka łowiectwa w swoim futrze z norek, ze swojego drewnianego domku protestuje przeciw wycince drzew z kornikiem, Gdzie jest skala zakłamania? (Kinga Rusin mówi że swój drewniany dom ma z drewna kupowanego a nie z lasu lol)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie te teksty o afrykańskim pomorze świń jako argumencie za polowaniami... Czyżby myśliwy zanim strzeli dzikowi w łeb sprawdzał jego książeczkę zdrowia...?? Kolejny bełkot udowadniajacy bezmyslność dobrej zmiany. Kto się jeszcze na to łapie...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczpospolita komorowskiego, który też strzela do zwierzyny była dla "eko" wporzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populiści opozycji chcą zdobyć punkty procentowe, a ekoświry i ekoterroryści chcą poudawać bohaterów lub zarobić pare groszy. Bo ktoś ten cyrk finansuje - P0mysl kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pani/Pan zrobiła dla lasu i drzewostanu w tym roku??? Może zostawiłeś trochę śmieci na spacerze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie! Warto przypomnieć sobie, kto w PRL mógł zostać myśliwym? Żaden robotnik, żaden szeregowy pracownik urzędu, nikt kto nie miał czerwonej książeczki, ukończonego WUML i kolesiów w odpowiednich służbach. I jak widać na forum, towarzysze nie chcą odpuścić kolejnego przywileju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tutaj idiotów. Nakaz odstrzału i redukcji dzika wymyśliło ministerstwo. Myśliwi mają obowiązek wykonać. Ustawa z grudnia pozwala też żołnierzom i policjantom którzy mają uprawnienia do wykonywania polowań na wzięcie pięciu dodatkowych dni urlopu płatnego z przeznaczeniem na polowanie.  Ponieważ jest pomór dzików i świń pogłowie ma być zredukowane. Padłe dziki leżą dziesiątkami po lasach. działania te to tylko próba ograniczenia epidemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brunek Komoruski NIGDY nie był "ideolem". Łum był zawsze Brąkiem von Bul.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysliwi zniszczyli polska przyrodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować i zdelegalizować wszelkie koła łowieckie. Od prewencyjnego odstrzału zwierzyny są weterynarze i leśnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że będę akurat w pracy... Wspieram Was całym sercem. I liczę, że ten protest nie będzie odosobnionym i że uda się to ohydne prawo ukrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No właśnie! Warto przypomnieć sobie, kto w PRL mógł zostać myśliwym? Żaden robotnik, żaden szeregowy pracownik urzędu, nikt kto nie miał czerwonej książeczki, ukończonego WUML i kolesiów w odpowiednich służbach. I jak widać na forum, towarzysze nie chcą odpuścić kolejnego przywileju.
 Zaprzeczysz "rolniku"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes zboczonym morderca. PASUJE? MOZESZ MNIE POCALOWAC W D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...