Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"O patrzcie, idą ku..y ukraińskie!". Pobicie Ukrainki w centrum Lublina. Będzie proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2018 r. o 15:03 Powrót do artykułu
Gonić dresiarską patologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu na tle narodowościowym? Polaków ciężko będzie z tego leczyć bo w domach od dziadków i rodziców słyszą jak to ukraińcy mordowali i gwałcili i rodziny. Dlatego tak się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Znowu na tle narodowościowym? Polaków ciężko będzie z tego leczyć bo w domach od dziadków i rodziców słyszą jak to ukraińcy mordowali i gwałcili i rodziny. Dlatego tak się dzieje.
 Twierdzisz, że ukraińcy nie zamordowali ponad 100 tys. Polaków? Niedługo za takie kłamstwo dostaniesz 3 lata do odsiadki. Dość kłamstw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
undefined napisał:
Znowu na tle narodowościowym? Polaków ciężko będzie z tego leczyć bo w domach od dziadków i rodziców słyszą jak to ukraińcy mordowali i gwałcili i rodziny. Dlatego tak się dzieje.
Twierdzisz, że ukraińcy nie zamordowali ponad 100 tys. Polaków? Niedługo za takie kłamstwo dostaniesz 3 lata do odsiadki. Dość kłamstw!
Może źle zrozumiałem, ale wydaje mi się, że przedmówca nie miał na myśli, że rzeź wołyńska to nieprawda, tylko że właśnie prawdziwe wspomnienie o tamtych wydarzeniach jest przechowywane w polskich rodzinach, dlatego nie da się "na siłę" zmusić Polaków do jakiejś wybitnej życzliwości wobec Ukraińców. Bo każdy swoje wie i słyszał od przodków. A że zaprzeczanie zbrodni wołyńskiej stało się wreszcie karalne to bardzo dobrze. Najwyższy czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamordowali czy nie to było dawno Polacy też nie są bez winy ale czy to znaczy aby nieć taką nienawiść Cóż winne jest młode pokolenie? Czy tak postępuje chrześcjanin stosując się do nauk Jezusa?Ale to pis tak uczy pogardy i nienawiści do drugiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że wina leży po obu stronach. I Polki i Ukrainki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina to leży po stronie rządzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukrów w Lublinie jest za dużo,co to ma byc? ,kwach to dziadostwo zaprosił , uczelnie maja płacone z naszych podatków ,ale już ta czerwona menda pijacka nie rządzi ,więc można by się tych pasożytów pozbyć ,niech wypier..ja hajda w step ,nic tu po nich ,a za naukę q-rwa należy brać pieniądze!! w du..je czerwone polskie pany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, przyszło zlecenie na odwracanie uwagi od zydowskich kłamst i dalsze nakręcenie manipulacji nt. faszyzmu.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapy precz od naszych żydów,my ich lubimy ,zwłaszcza ,jak z nami sie droczą i niby to pluja na nas ,nic z tego ,naszej miłości do naszych pejsatych przyjaciół nic nie zachwieje ,z resztą zobaczcie na YT jak hitler dowiaduje sie o polskich obozach zagłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i ciarki przeczodzą mi po plecach Skąd tyle jadu i nienawiści do drugiego czlowieka /?Gdzie przebaczenie pojednanie ? Polacy też wyjeżdżają za granicę też się kształcą Zjednego człowieka powstały narody Bóg kocha wszystkich niezależnie od pozycji i pochodzenia Nie będzie dobrze jeżeli ludzie będą rasistami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyskusja z drechami to nie najlepszy pomysł, Dariyia. są rzeczy, których można nie wiedzieć, ale to raczej podstawa przetrwania w miejskiej dżungli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie że dresiarstwo zawsze ale to zawsze atakuje w grupie, jeszcze się chyba nie zdarzyło że w pojedynkę któryś lub któraś wystartowali, cwaniaki w kilku a tak morda spuszczoną i cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za samo noszenie dresów na mieście powinno wsadzać się na 48 godz. do aresztu. A poza tym... "klient w krawacie jest mniej awaruntujący się".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne napisał:
Czytam te komentarze i ciarki przeczodzą mi po plecach Skąd tyle jadu i nienawiści do drugiego czlowieka /?Gdzie przebaczenie pojednanie ? Polacy też wyjeżdżają za granicę też się kształcą Zjednego człowieka powstały narody Bóg kocha wszystkich niezależnie od pozycji i pochodzenia Nie będzie dobrze jeżeli ludzie będą rasistami
naiwniak, aleś ty głupi ,Bóg też jest rasistą i zawsze lubił niemców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chwast i damski bokser, uderzyć kobietę w głowę butelką... nieważne czy Ukrainka czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze tego bandziora-chwasta od bicia butelką po głowie kobietę, nauczą rozumu w stosownym miejscu, w którym się znajdzie...co za śmieć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam rozbijam butelki gdy się zdenerwuję lub zniecierpliwię. Ale nigdy jeszcze na cudzej głowie. A wcale nie jestem jakimś wielkim pijakiem, aby flaszka po flaaszce wywoływać konflikty na tle międzynarodowym. Unia się bardziej otworzy, i Ukraińcy wyprowadza się, a na ich miejsce przybęda Azjaci. Może z Chin, ale może....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę 7 grudnia też pobili. Kobieta leży w szpitalu. Poważny stan. Podobno facet już zatrzymany. Klub 30. Powinni zatrudnić porządnych ochroniarzy. Nie pierwszy raz dochodzi do napadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...