Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tam obecnie nie ma żadnego parku. Za to są same chaszcze i śmieci. Teren jest trudno dostępny i nieatrakcyjny. Jedynie okoliczne żule i młodzież tam przychodzi jak potrzebuje spokojnego miejsca do spożycia jakichś trunków wyskokowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zlecą się trolle opłacone przez dewelopera :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górek nikt nie chce betonować. Tam ma powstać niewielka zabudowa w otoczeniu dużego ogólnodostępnego parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#TAKwreferendum, bo skoro ten teren ma być dla mieszkańców, to pora coś tam zrobić, park jest super pomysłem, ten teren w obecnym kształcie jest nie do przyjecia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK w referendum = stracę fajne widoki z okien a także będę musiał puścić nowego sąsiada na światłach. W tej chwili mam górki na wyłączność i chcę żeby tak zostało. Budujcie sobie bloki w innych dzielnicach. Ja chcę dalej mieszkać sobie jak w Bieszczadach a inni mnie w ogóle nie obchodzą. Nie interesuje mnie to, że inni nie mają gdzie pójść na spacer. Liczę się tylko ja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy interes w tym, żeby na Górkach nic się nie zmieniło, mają ci co już tam postawili sobie domy a teraz najgłośniej krzyczą, żeby nic tam nie budować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tydzień będzie nas jeszcze więcej! W ogrodzie saskim to dziś tbv za pomocą studentów ulotki rozdawali i agitowali za parkiem! Chyba szkołut z januszczykiem z firmy co projektuje że Stelmachem park swoich studentów zagonili w zamian za jakąś piątkę z projektowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow całe kilkadziesiąt osób - wreszcie się przekonaliśmy ilu jest naprawdę przeciwników koncepcji zagospodarowania górek i powstania parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo już są trole opłacane przez konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te rozpaczliwe próby podważenia referendum, zablokowania budowy bloków w otoczeniu naturalistycznego parku i wmawianie ludziom, że "oto poumieracie jak postawią kilka bloków na Czechowie" są tak żenujące, że ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą wartością obecnych górek jest możliwość nieodpłatnego wywożenia tam wszelkiego rodzaju odpadów przez mieszkańców którzy niekoniecznie chcą płacić za wywóz śmieci. Niech żyją górki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkańców czeka na park. Z górek tak naprawdę mało kto korzysta. Pewnie gdyby tam było bardziej bezpiecznie i cywilizowanie, to by zaglądały tłumy. A tak mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siepacz tebewałkowy z Agencji znowu będzie musiał klepać po godzinach do późnej nocy, żeby walczyć o bezpieczeństwo 100 mln "należnych" pazernemu don dziubbone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mało tych obrońców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za błazny? jakiś cyrk przyjechał do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała owadu i chwała trollom walczącym o jego interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Erewań znowu nadaje. Kilkaset osób? Tam było maksymalnie 70-80 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo społeczeństwo obywatelskie! super, że ludziom udało się zmobilizować w realu, a nie tylko przed kompem :) jestem dumna z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż ze Świdnika trzeba było posiłki ściągać, żeby uniknąć frekwencyjnej wtopy? Śmiechłem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 42

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...