Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pieniądze będą wypłacone w kwietniu". Posłowie PiS o obietnicach rządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Nikt Ci Nie Da Tyle co Ci PiS Obieca. Powrót do Socjalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci państwo wierzą w to co mówili na konwencji, po minach widać że raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden PO-PIS tylko Federacja dla Rzeczypospolitej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrali i oddziałach NFZ w roku 2018 wypłacono co najmniej 7,7 mln zł nagród dla urzędników (część oddziałów nie chciała ujawnić pełnych danych). W zeszłym roku wydatki administracyjne funduszu wyniosły prawie 786 mln zł, w tym roku (2019) mają być o 41 mln zł wyższe. Czy utrzymanie instytucji odpowiedzialnej tylko za dzielenie pieniędzy na służbę zdrowia musi tyle kosztować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nie wierzą w to co obiecują !!! Lecz na ten "lep" może złapać się nie jeden "moher".... tylko co będzie jak po "kiełbasie wyborczej" wróci rzeczywistość....czyli podwyżki wszystkiego a Ci co wyjadą do Unii j/w.....nic nie pomogą, zresztą jak teraz. Liczy się polityka i stanowisko....obiecać można wszystko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści też jeździli w teren do ludu - agitacja czerwona, pełną gębą !!! Kaczyński żył w tamtych czasach i ta praktyka jemu jest mu znana. Komuna pomału wraca do naszego życia dzięki pisowcom ! Brawo pis i jego klakierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania ruszyła! To wiemy już, kto będzie startował w wyborach parlamentarnych na jesieni! Teraz będą jeździec po ludziach i beada robić im wodę z mózgu! Ale ok, konkretnie pytania czy 13 pensja będzie także wypłacana w 2020 2021 roku i następnych latach? I czy 500 plus na pierwsze dziecko będzie uzależnione od dochodu na 1 mieszkańca rodzinny? W tym roku pewnie nie bo wybory, ale w następnym tak! Ludzie nie dajcie się nabrać na populizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Michał M. Ma mieć jedynkę w wyoborach na jesieni, dlatwgo wszędzie go tak pełno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zdjęciu widać kto będzie kandydował na jesieni, będą teraz jeździć i robić ludziom wodę z mózgu, bo przecież to jest ciemny i wszystko kupi... a oni sobie wypłaca kolejne odpawy w i jazdy będzie zadowolony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobię tego Polsce nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślą że to uchroni ich przed trybunałem stanu i rozstrzelaniem za zdradę ojczyzny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS DA ci co tylko mocherze chcesz  !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet obiecując złote góry nie przekonają mnie żeby na nich zagłosować. Mogą obiecywać te plusy w nieskończoność i nic z tego, głosu nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w balonik dmuchali przed spotkaniem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS po raz kolejny próbuje kupować poparcie Polaków rozdając nasze pieniądze. Mam nadzieję, że drugi raz Polacy nie dadzą się nabrać na ten numer. Wiadomo, że takie rozdawnictwo wpychają Polskę w spiralę populistycznych obietnic, które zrujnują naszą gospodarkę i skończymy jak Grecja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można zagłosować na PO pracować do 70lat nie brać 500+ i patrzeć jak mafia rozkrada nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapierdzielam już 43 lata za 2 tys.( Obecnie) , jeszcze nie dostałem nic od państwa, tylko pustą gatkę, że to ma być już za chwilę. Czekam i czekam a sił mam coraz mniej. I doczekać się nie mogę. Np. na emeryturę po 40 latach pracy.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to jest jednak stan umysłu; za korupcję odpowiada się karnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze lepiej że pieniądze będą wypłacane ludziom na dzieci, niż mają rozkraść je platformersi, lewacy i zslowcy, albo wytransferowane do niemiec lub holandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglosuje jednak na PO
Zawsze można zagłosować na PO pracować do 70lat nie brać 500+ i patrzeć jak mafia rozkrada nasz kraj.
 Jednak zaglosuje na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...