Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jechałem o 12 i mam sensacyjne wiadomości nic to nie pomogło korek nadal jest
-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dopiero będzie fajnie...
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musi minąć parę dni żeby można było ocenić czy te zmiany coś faktycznie zmienią
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nic nie pomoże. Samochodów jest za dużo. To jest zwykła, prosta przyczyna. Na Narutowicza wprowadzić trzeba buspasy, żeby autobusy były szybkie i konkurencyjne do samochodu stojącego w korku.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest po prostu kolejny debilizm to niby jak mam skrecić w głęboka z nadbystrzyckiej? jadąć przez ZUS circa 10 km? czy moze pro ekologicznie przez centrum? wiec teraz korek na głebokiej będzi esie zaczynał pod wileńską bo nawet jak była zielona syrzałka to zaczynał sie pod sowinskiego...po prostu geniusze....
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast skrecac w gleboka jazda na okolo, jeszcze wiekszymi korkami... brawo!
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję metodę Kima: działko przeciwlotnicze i pozbyć się niemyślących urzędników
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to jest po prostu kolejny debilizm to niby jak mam skrecić w głęboka z nadbystrzyckiej? jadąć przez ZUS circa 10 km? czy moze pro ekologicznie przez centrum? wiec teraz korek na głebokiej będzi esie zaczynał pod wileńską bo nawet jak była zielona syrzałka to zaczynał sie pod sowinskiego...po prostu geniusze.... " Wystarczy popatrzeć na znaki- pojechać w Ochotniczą, Szczerbowskiego, w Muzyczną i już jesteś na Głębokiej. Ot cała filozofia.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym debilizmem jest jeździć wszędzie samochodem, wozić powietrze i narzekać na korki zamiast wsiadać do autobusu i cieszyć się z płynnej jazdy
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych, co nie ogarniają jak się z Nadbystrzyckiej do Głębokiej dostać: w prawo, w prawo, w prawo (Ochotnicza, Szczerbowskiego, Muzyczna).
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego i czym spowodowane jest zlikwidowanie zielonej strzałki dla skręcających z Głębokiej w Nadbystrzycką. Przecież zielona strzałka jest jak znak STOP, ale przynajmniej po chwilowym zatrzymaniu (jak nic nie jedzie) można jechać dalej. Brak strzałki ponownie zakorkowuje skrzyżowanie
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Kieliszek POobserwuje, PO czym niezależnie od faktycznych efektów ogłosi kolejny sukces ratusza, a wszystkim zaangażowanym zostaną przyznane sowite premie.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie stałem w korku na głębokiej już od orlenu, Panie Żuk prosimy nie róbcie już nic i nie zmieniajcie na lepsze Lublina, już wam dziękujemy!!!
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie rozumiem dlaczego i czym spowodowane jest zlikwidowanie zielonej strzałki dla skręcających z Głębokiej w Nadbystrzycką. Przecież zielona strzałka jest jak znak STOP, ale przynajmniej po chwilowym zatrzymaniu (jak nic nie jedzie) można jechać dalej. Brak strzałki ponownie zakorkowuje skrzyżowanie " Ato dlatego że zostały znowelizowane przepisy więc wszystko nowo projektowane światła dostosowuje się do obowiązujących przepisów. SZCZEGÓŁOWE WARUNKI TECHNICZNE DLA ZNAKÓW I SYGNAŁÓW DROGOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO I WARUNKI ICH UMIESZCZANIA NA DROGACH "4.2.2. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką Oprócz sygnałów ogólnych oraz kierunkowych, na skrzyżowaniu stosuje się sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką w postaci sygnału czerwonego ogólnego i zielonej strzałki skierowanej w lewo lub w prawo nadawany przez sygnalizator S-2.Sygnał ten zezwala na ruch w najbliższą drogę na skrzyżowaniu w kierunku wskazanym strzałką, po zatrzymaniu się przed sygnalizatorem. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką może być nadawany jednokrotnie lub wielokrotnie podczas nadawania sygnału czerwonego w czasie, gdy nie następuje kolizja z innymi uczestnikami ruchu, przy czym nie dopuszcza si´ nadawania go w trakcie nadawania sygnału żółtego."
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dodać podatek do jazdy samochodem w mieście tak+50zł dziennie. 
-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. Po latach skrupulatnych doświadczeń "inżynier" od sterowania ruchem odkrył że możliwy jest ruch pojazdów z obu kierunków na wprost. Serdeczne gratulacje od mieszkańców. Myślę że należy się co najmniej premia a może i nominacja do Nobla.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mika napisał:
"Nie rozumiem dlaczego i czym spowodowane jest zlikwidowanie zielonej strzałki dla skręcających z Głębokiej w Nadbystrzycką. Przecież zielona strzałka jest jak znak STOP, ale przynajmniej po chwilowym zatrzymaniu (jak nic nie jedzie) można jechać dalej. Brak strzałki ponownie zakorkowuje skrzyżowanie " Ato dlatego że zostały znowelizowane przepisy więc wszystko nowo projektowane światła dostosowuje się do obowiązujących przepisów. SZCZEGÓŁOWE WARUNKI TECHNICZNE DLA ZNAKÓW I SYGNAŁÓW DROGOWYCH ORAZ URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO I WARUNKI ICH UMIESZCZANIA NA DROGACH "4.2.2. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką Oprócz sygnałów ogólnych oraz kierunkowych, na skrzyżowaniu stosuje się sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką w postaci sygnału czerwonego ogólnego i zielonej strzałki skierowanej w lewo lub w prawo nadawany przez sygnalizator S-2.Sygnał  ten zezwala na ruch w najbliższą drogę na skrzyżowaniu w kierunku wskazanym strzałką, po zatrzymaniu się przed sygnalizatorem. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką może być nadawany jednokrotnie lub wielokrotnie podczas nadawania sygnału czerwonego w czasie, gdy nie następuje kolizja z innymi uczestnikami ruchu, przy czym nie dopuszcza si´ nadawania go w trakcie nadawania sygnału żółtego."
 Czyli nowelizacja przepisów ma na celu utrudnianie ludziom życia,zamiast ułatwiać.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodów jest za dużo. To jest powód. Reszta jest nieważna. Możecie tam zmieniać co dwa dni system. Od tego NIE ubedzie samochodów
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Kieliszek POobserwuje, PO czym niezależnie od faktycznych efektów ogłosi kolejny sukces ratusza, a wszystkim zaangażowanym zostaną przyznane sowite premie. Zamiast mądralo doszukiwać się wszędzie politycznych podtekstów sam pokazałbyś, co umiesz i potrafisz. Tylu "fachowców" naraz się tu zebrało. Znają się na wszystkim - na budowie dróg, zarządzaniu, budżecie no i organizacji ruchu. Same talenty! Rozumiem, że jakby co, żadnej premii za nic nie wezmą. Tacy uczciwi. Głupcy! Takim nikt nie dogodzi, zawsze będzie nie tak. Nie widzą, że obok jest nowa trasa (Zielona), most, po którym można szybciej dojechać od Czubów i LSM do północnych i wschodnich dzielnic miasta. Wiele razy tamtędy jeżdżę. Nawet w godzinach szczytu na nowej trasie pustki. Ale na forum to wszyscy "mądrzy". 
-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że to nie sygnalizacja świetlna powoduje korki tylko ZBYT DUŻA LICZNA AUT NA DROGACH?
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.