Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To była piramida finansowa. 100 milionów złotych strat". Detektyw Rutkowski w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2018 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Piramida finansowa a na głowie detektywa lotnisko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący chlopaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... mupet show :) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rutkowski ostatnio nie dba o fryzurę. Jeżeli widzisz to jako lotnisko to ok ale zarośnięte pokrzywami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!! Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem, za dobre sprawowanie i pobaluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi co jej dostarczali owce do golenia. Podobno dostawali duże prowizje i raczej wiedzieli co jest grane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ten pan sobie włosy przeszczepił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan jeden i drugi co zanieśli pieniążki żeby jak to powiedział pan pokrzywdzony pomóc innym Hahahahaha to nie zapomnieli tego w swoich zeznaniach podatkowych wykazać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda głupich naiwniaków nie mających pojęcia o inwestycjach finansowych dała kasę jakieś księgowej a potem sobie wynajęła człowieka , który już nawet nie jest detektywem, nikt go nie słucha i wygląda jak z filmów Monty Pythona. To naprawdę czy VABANK III kręcili w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rutkowski tak się skompromitował w czasie sprawy Magdaleny Żuk, że powinien się schować i nie pokazywać swojej facjaty. A ten bezczelnie przyjeżdża do Lublina i udaje niewiniątko. To on sprawę śmierci M.Żuk spieprzył całkowicie. A ci naiwniacy go zaangazowali. Parodia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Ta sirotka Marysia jest rzecznikiem Policji. W takich oszukańczych przekrętach głos winien zabierać szef a nie sirotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten jołop jeszcze nie seidzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy rutkowski wie, że ludzie któzy obok niego siedzieli (K.M. i J.Z.) sami sprzedawali inwestycje w pożyczki Pani B. i zarabiali na tym potężne pieniądze. Ciekawe skąd jeden z nich jeździ maserati a drugi jaguarem. Ale przed kamerą zgrywają pokrzywdzonych. Sami są w to zamieszani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rutkowski niech Pan sprawdzi najpierw tych oszołomów ( pokrzywdzonych), bo znowu Pan na idiotę wyjdzie. Stworzyli ogromne imperium! Super auta, apartamenty. Brali ogromne pieniądze przez kilka lat! Teraz ogonki podkulone. Pan K.M zostawił maseratti w domu, a przyjechał pożyczoną kia, podobnie jak Pan J.Z jaguarem się wozi po mieście. A co do Pani E.Ż to na drugie ma przekręt, bardzo kreatywna Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof M. I Jarosław Z. sami naganiali klientów i to oni stworzyli swoją piramidę finansową. Mówi się o 3%, niech sami się przyznają ile z tego mieli, bo się dowiedziałem, że na pewno więcej niż 3 dla siebie... naiwny byłem, że dałem się naciągnąć... a teraz zgrywają niewiniątka... podejrzane inwestycje w ziemie, apartamenty, rzeźby (których pomysłodawczynię też Rutkowski ściga), namawianie na kredyty... ciekawe jak z tego się wytłumaczycie jak prokuratura Was prześwietli... coś za dużo u Was szemranych, super interesów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.M. pochwal się skąd masz swoje masseratti panu Rutkowskiemu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na dwóch spotkaniach biznesowych z tymi dwoma oszołomami koło Rutkowskiego w hotelu Alter na Grodzkiej bardzo mocno namawiali mnie i wszystkich obecnych do inwestowania w biznesy pasywne. Mienili się ludźmi sukcesu. Od zera do milionera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota B. I jej wspólnicy to oszuści. Sama nie działała, a inwestorzy to omotani rządzą zysku naiwniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy w życiu nie skorzystałabym z usług Pana Rutkowskiego. To celebryta, który umie robić tylko show - nic więcej. Trzeba mu przyznać, że wie jak się reklamować. Wolałabym wydać pieniądze na kogoś bardziej skutecznego w swoich działaniach i skutecznego niż na tego showmana. Pani Detektyw Skrzypek jest najlepsza w swoim fachu i zawsze będę się trzymać tego zdania. Pomogła mi i wielu znanymi mi osobom a wcale o niej tak głośno nie jest jak o Panu Rutkowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof i Jarek mają się za doradców finansowych, więc jakim cudem nie zweryfikowali gdzie powierzają pieniądze ludzi którzy im zaufali? Czy może prowizja którą mieli za znalezienie dawcy skutecznie uśpiła sumienie? Druga sprawa Panowie powyżej prowadzą działalność gospodarczą i teraz udają niewiniątka i poszkodowanych, żaden sąd wam nie uwierzy, że nie wiedzieliście z kim współpracujecie. Swoją drogą, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale biorąc czynny udział w tym procederze możecie być pociągnięci do odpowiedzialności i zobligowani do pokrycia strat? Kolejna rzecz, trafił kiedyś do mnie jeden z waszych współpracowników(doradców :) ), roztaczał wizje ile on nie zarabia z takiej pożyczki, że dzięki tym 3% może co miesiąc jeździć na wakacje a i tak mu później oddadzą te pieniądze które pożyczył. Sęk w tym, że te pieniądze pożyczył kilkadziesiąt tysięcy złotych w banku a później pani Dorocie, dodatkowo pokazał weksel który podpisał. Po tym co usłyszałem od niego i zobaczyłem ręce mi opadły. Taką to edukacje finansową prowadzicie... Teraz pora zapłacić za "doradztwa" bez chowania głowy w piach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...