Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz zaraz. Ja też dostałem podwyżki, cen paliwa, gazu, żywności i nie płaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech nauczyciele na Lubelszczyźnie przypomną sobie, na kogo oddali swoje głosy w 2015 roku i w dwóch ostatnich wyborach prezydenckich. A przy okazji na kogo głosowali w roku 2019. Wiem, że wielu, naprawdę wielu nauczycieli w naszym regionie głosowało na PiS. To właśnie oni są sami sobie winni, ale też powinni świecić oczami przed pozostałymi nauczycielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech nauczyciele na Lubelszczyźnie przypomną sobie, na kogo oddali swoje głosy w 2015 roku i w dwóch ostatnich wyborach prezydenckich. A przy okazji na kogo głosowali w roku 2019. Wiem, że wielu, naprawdę wielu nauczycieli w naszym regionie głosowało na PiS. To właśnie oni są sami sobie winni, ale też powinni świecić oczami przed pozostałymi nauczycielami.
 No, właśnie - przy ostatnich wyborach prezydenckich to już było dobrze wiadomo, kim jest p. Duda. Zdaje się, że klerykalizm i wybieranie działaczy klerykalnych są tak wbite do głów (również wśród nauczycieli,  mających przecież obok siebie "politruka kościelnego"), że taki w miarę ugrzeczniony socjalista klerykał cieszy się szerokim zachwytem, a innych zwalcza się "po katolicku" jako "niebezpiecznych wrogów". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile godzin pracujecie dziennie 5 czy 6 nie pasuje praca to na 8 godzin do zakladu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...