Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobietą nie jest się dla przyjemności. Kobieta ma obowiązki wobec narodu, męża i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dno i obora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to aby na pewno marsz kobiet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu jest bez sensu? Co jest dnem i oborą? Prawo do decydowania o własnym ciele i godności? Prawo wyboru? Prawa wyborcze, możliwość wzięcia rozwodu, samotnego wychowywania dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W marszu idzie kazdy. Możliwości wyboru nikt nie może nikomu odebrac, właśnie tak ma być rozumiana demokracja. Prawa sa wspólne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER TO ZDJECIE DZIECKA Z TYM TRANSPARENTEM. I TO HASŁO ABORCJA JEST OK - PEWNIE TA PANIENKA ŻAŁUJE ŻE JEJ MAUSIA TEGO NIE ZROBIŁA -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią tak dlatego, że nigdy nie zaznały prawdziwej miłości i żądza nienawiści oraz zemsty na wszelkiej moralności, normalności i zdrowych obyczajach jest u nich obrzydliwie silna, rozbuchana rządza wściekłości i zawistności oraz podłości wewnętrznie przez nie przemawia. To są chore osoby, powinny zostać poddane badaniom co najmniej psychologicznym i może niekiedy psychiatrycznym. Odbija do reszty im palma. Tracą zmysły kobiecości i tyle, anty-kobiety, feminazistki. Walczą o kwestie, które prowadzą tylko do ich samo-upodlenia, o to by wymazać z siebie resztki kobiecości. Będą walczyć o wszystko, byle nie o tradycje, byle nie o dom, rodzinę, byle od tych rzeczy trzymać się z daleka, tylko samorealizacja, kariera ponad wszystko, pieniądze, luksusowa i przyjemne, wygodnickie życie, bez wartości moralnych. Feminizm to samo-zaoranie kobiet, większość tych naiwnych, łatwowiernych dziewczyn, które idą za tymi feministycznymi hasełkami przejedzie się na tym niemiłosiernie a później będą pretensje do całego świata( ale nie do siebie) dlaczego jestem sama, dlaczego nie poukładało mi się w związku i dlaczego pomimo sporu osiągnięć czuję pustkę( brak rodzinności, stabilnego związku)?. Szkoda mi tych młodych głupiutkich dziewczyn, no cóż.. może jeszcze zmądrzeją, w co wątpić nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soros płaci za zaglądanie do gaci -to hańba i ohyda aby się błaźnić za srebrniki Żyda. W Polsce doszukują się faszyzmu a w Israelu zrzucają bomby z napalmem na palestyńskie szkoły . Ośmioletnie dziecko wysyłają przed swój czołg jako żywą tarczę , w więzieniach stosują tortury - to jest ten kraj z którego płyną nauki demokracji..... Ludzie przetrzyjcie oczy i nie dajcie się zwodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie chodzi o to w życiu żeby nie mieszać dzieci zdjęcie 37 w sprawy dorosłych.Mnie kiedyś też wręczano szturmówkę i kazano iść .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym w ogóle mowa? Co masz w glowie człowieku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesby wszystkich krajów łączcie się - kroczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garstka niedopchniętych kobiet, o urodzie ciężkiej do akceptacji nawet po dużej ilości alkoholu wciąga w swoją politykę młodzież i dzieci. Żałosne. Do tego rozdarte KODziary i kilku z Partii kopulujących Razem. Dopiero manifa. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Siła ma żeńską końcówkę” A "w***" - męską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marksizm kulturowy robi postępy... Ogłupienie i oduraczeni ludzie wszystko łykają niczym bezmyślna ameba. W mediach, edukacji, filmie, (hollyjude/netfix/itd), sztuce, kulturze trwa nieustanny atak na instytucje, atak na rodzinę, rozkład edukacji, propaganda multikulti, gender, seksualizacja dzieci, feminizm, LGBT, pedofilia. zoofilia. Zbliża się czas, kiedy prawda jest mową nienawiści (Orwell). Niewolnictwo i zamordyzm XXIw. Wszystko w/w łączy jedno - wprowadzenie globalnego komunizmu NWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz chcemy mieć prawo czy posłać dziecko do przedszkola czy nie ... chcemy decydować czy chcemy iść do pracy czy nie ?? A kto wam tego do cholery zabrania????? To żałosne wołanie dziwaków ,,,hallo ja tu jestem taka suuuper coool robię wszystko a tu nikt mnie nie widzi.....Jak wspomniał ktoś wyżej pochód nie kochanych odrzuconych ....zapewne jeśli aborcja byłaby dozwolona połowy osób z marszu nigdy by się nie narodziła .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-ZSL znowu realizują swój program wyborczy ? "ch*, du* i kamieni kupa" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wiek wieków wiadomo, że anus służy do defekacji, ale ci p0-stępowi nadal swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdjęcie, na którym dziecko trzyma transparent "... boli cię końcówka",  jest 100% dowodem, że niektórzy z rodziców muszą odwiedzić psychiatrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...