Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy osoby organizujące takie rzeczy zrozumieją, że takie wydarzenia bardziej zniechęcają do ufania kobietom niż zachęcają do ufania? Drogie Panie jeżeli chcecie żeby was brano na poważnie zacznijcie robić poważne rzeczy i po pierwsze pamiętajcie o tym, że kobieta ma szacunek za bycie kobietą czyli typowo kobiece cechy takie jak ciepło i opiekuńczość (typowe cechy dobrej mamy) nie chodzenie z banerami po mieście,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za degeneraci? Monar zrobil dzis wycieczke po miescie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne dziewczyny, które martwią się że ominęła je aborcja, nie lękajcie się. Możecie nadrobić to eutanazją. Śmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W marszu idzie kazdy. Możliwości wyboru nikt nie może nikomu odebrac, właśnie tak ma być rozumiana demokracja. Prawa sa wspólne
 Kto to każdy? Wybór z czego, między czym? I dlaczego wywlekacie na ulicę sprawy, które dla większości są sprawami intymny? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łazita po tych ulicach a "nadprezes kazał trawę gryźć". Przypomniał mi się kawał lat 60 tych.Siedzi facet w Warszawie na trawniku i gryzie siano,idzie Gomułka i pyta dlaczego jesz siano,bo nie mam na życie.Gomułka wyjął 100 zł idź coś sobie kup.Facet pomyślał,że Chruszczow da więcej i tak samo pod kremlem usiadł na trawniku i je siano,Chruszczow zapytał dlaczego, bo nie mam na jedzenie .Otrzymał odpowiedź, teraz durniu jedz trawę z trawnika,a siano zostaw na zimę.Panie prezesie czy zacząć oszczędzać siano,aby dotrwać do trawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo wczesna seksualizacja dzieci nie ma nic wspólnego z tolerancją. Edukacja seksualna nie może indoktrynować dzieci i wypierać rodziców z procesu wychowywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesbijki i pedały mogą wprowadzić Biedronia do parlamentu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda więc, że wzorowi obywatele płci meskiej zapominają o swoich obowiązkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, czyli kobieta i mężczyzna. Wybór i prawa też nie moga dotyczyć jednostek czy grup uprzywilejowanych. Prawa wyborcze, chodzenie w spodniach, prawo decydowania o wlasnym ciele wywalczane były i są na świecie stopniowo, bez mówienia o tym glosno co mniej świadomi nawet nie dostrzegają problemu, a to istotne obecnie kwestie spoleczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica, kto, jeżeli człowiek chce zrobić coś dobrego. Rozejrzyjcie się i powiedźcie szczerze, że w kraju obecnej władzy dzieje się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie indoktrynacja, a rodzice potrzebują wsparcia w tych trudnych kwestiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zawsze wysuwany jest argument o niedopchnięciu? I o urodzie? Miało być bez zaglądania do łóżka dumne z siebie pawie o wybitnym wyglądzie i umiejętnościach łóżkowych, tacy męscy, że przy nich nie sposób nie być hetero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma tutaj w ogóle do rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast łazić bezczynnie byście Posprzątały śmieci wzdłuż Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja stara wybrała się na manife. Została opluta, szturchnięta, kopnięta i znowu opluta. A nawet jeszcze wtedy nie wyszła z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast łazić bezczynnie byście Posprzątały śmieci wzdłuż Bystrzycy.
 proszę bardzo. Daj pozytywny przyklad i ruszaj z workiem w miasto zamiast klepać bez sensu w klawiaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica, kto, jeżeli człowiek chce zrobić coś dobrego. Rozejrzyjcie się i powiedźcie szczerze, że w kraju obecnej władzy dzieje się dobrze
 Widziałem na warszawskiej manifie ładna dziewczynę z transparentem: Chcę wszystkiego. A co dobrego ty chcesz zrobić? Towarzystwo pederastow pierze wam mózgi i wykorzystuje, między innymi, do zohydzenia życia normalnych ludzi, których przeraża świat zboczencow, dewicji i deprawcji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że ośmieszają siebie, to ich sprawa, ale przy okazji ośmieszają Bogu ducha winne kobiety. Dzisiaj mamy dyskryminację? Wolne żarty. Chyba że chodzi im o to, by wykonywać pewne prace zabronione dla kobiet. Opowiadała mi wiele lat temu pewna Ukrainka pochodząca z Donbasu, jak w wieku 15 lat pracowała jako górnik dołowy, a na powierzchnię wyjeżdżała rzadko kiedy, bo się nie opłacało. W latach 70-tych Pociągiem Przyjaźni pojechały kobiety do Leningradu. Tam z przerażeniem patrzyły na Rosjanki układające kostkę brukową. Czy o takie równouprawnienie im chodzi? A może idzie tylko o "zadymę i ośmieszanie Bogu ducha winnych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym oto sposobem część mieszkańców Lublina poczuło, że nie mieszkają na wsi i "wielki świat" jest na wyciągnięcie ręki... I takie pytanie: co w pochodzie robiła riksza z logo Miejskiej Biblioteki Publicznej? Czy to pracownicy MBP z wykorzystaniem środków publicznych wspierają w ten sposób prywatną manifestację? Czy to może jakaś delegacja z UM i prezydenta Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...