Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zamknął się pan w toalecie, wygląda przez dziurkę i krzyczy ". Awantura na sesji sejmiku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2017 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Po owocach ich poznacie. Turyści "walą" drzwiami i oknami, a region jak był tak nadal jest na przedostatniej pozycji w w kraju w wysokości dochodów na jednego mieszkańca i jednej z ostatnich w UE w poziomie życia i dochodów. Panu Grabczukowi Sejmik pomylił się najwyraźniej ze spółką bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo nawet w tej ze skrótem z o.o. klientowi zawsze mówi się - ma pan rację - przepraszam. Jak rzecze Wojciech Cejrowski - "wszyscy won" - od siebie dodam z PSL i PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale i tak ktos tu niedługo wyląduje w PO-rozumieniu Jarosława Gowina. Ptaszki na miescie mówią kto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostak, ale ma tupet byle do przodu i kasa grała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak pisowskie ćwoki dają na rydzyka to ok....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na pohybel wszystkim" jak mówił klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARGOWICĘ (wydrukować) I POWIESIĆ NA TABLICĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojciechowski nigdy nigdzie nie pracował ale mądrzy się za pięciu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Zamknął się pan w toalecie, wygląda przez dziurkę i krzyczy ". Jakiś bok....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonic ten sejmik bo urzad marszalkowski to biuro zatrudnienia dla aparatczykow ZSL I PO. W kw zsl i po (tj.UMWLl) pracuje ok 1100 osob i sa nabory na kolejne stolki dla dzialaczy ZSL. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten erotoman Grabczuk to ma jakieś rynsztokowe porównania, czyżby pochodził z okolic Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKsięcio z chełma w swoim rodowitym żargonie, schamiał ten Lublin przez tych z pipidówy na etatach za porządną kasę co wszystko może załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski to taki Pitucha lubelskiego sejmiku. Jest umiarkowanie bystry, ale zawsze ma dużo do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitolę , ale mają pracę . Zostać politykiem , to przedsionek do rozległego zlasowania mózgu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już jestem wolny polecam i wam - ***mieczducha888.blogspot.com/2015/10/polityczna-pajeczyna-w-ktora-wpady.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabi na prezydenta lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
... a region jak był tak nadal jest na przedostatniej pozycji w w kraju w wysokości dochodów na jednego mieszkańca ...
 Podasz źródło tych rewelacji. GUS twierdzi co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak niby to Smile promował województwo lubelskie, bo mic w temacie. Teraz wiem skąd jest kasa na lemingi w Polsacie. A ja myślałem, że Solorz to z audiotele i sms wystawia. A tutaj państwowa kasa leci na prywatne tv. Jak to koryto nadal smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee, to ja za 250.000zł też mogę nabijać się z 500+. Nie ma to jak empatia lemingów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę narzekać, choć wszystko bym zaaranżował inaczej. W tej cenie przynajmniej 70 szkół mogłoby dostać po 10 dożywotnich licencji na oprogramowanie Corel Draw, coś co by przydało się młodzieży. Rozumiem, że reklama w telewizji jest niezbędna, ale czemu nie w TVP? Przecież Polsat nigdy nic nie kręcił w Polsce wschodniej, oni większość produkcji zlecają do ATM, pod Warszawą lub we Wrocławiu. Nigdy sylwestra po tej stronie Wisły nie zrobili. A nawet jak robią sylwestra, to jakoś tak bez smaku, trzydziestu piosenkarzy zaspiewa po piosence, później nikt nic nie pamieta. DO tego reklamy, i przekaz podprogowy za pomocą Kevina. Szczerze, dawno zakończyły się Miodowe Lata Rodziny Zastępczej. Teraz lecą naprzemiennie głupie reklamy i głupie formaty. Z drugiej strony rozumiem, Smile dzięki temu mogło wydac się na DVD, płyty sprzedać, i taka inwestycja może się zwrócić inwestorowi. Polsat się nie zwróci. Powinni byli iść z tym do TVP, bo to TVP robi tu w regionie filmy. Bez mydlenia oczu, prosto z mostu i na koziołka matołka. Oczywiście nie mam poczucia humoru wcale, dlatego. A reklamy lepiej emitować na lotniskach do których mamy loty ze Świdernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zyciu bym nie przypuszczał, że ta transmisja jest z pięniędzy unijnych. Panie Prezesie NIK i CBA do dziela.  Po za tym, poza pierwszym skeczem był to denny i nudny program. Ludzie na widowni wczle sie prawie nie śmial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...