Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zdenerwowałem się i tak jakoś odruchowo go uderzyłem". Mężczyzna zmarł. 31-latek przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2018 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Może by go tak, odruchowo i "w nerwach" powiesić za jaja dla przykładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, kolega niepotrzebnie głową uderzył o chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak odruchowo w jego obecności giną pieniądze. Moja taka refleksja; jak taki bandyta myśli po odsiadce mieszkać w tym srodowisku???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w akcie zdenerwowania tak odruchowo uwolnić świat od tego śmiecia za pomocą szubienicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie znając człowieka rzuca się na niego okrutne oskarżenia. A przecież zawsze był rodzinny i koleżeński. W życiu mu nie wyszło, ale działal społecznie na rzecz dobra naszego miasta. Dziwi mnie, że włodarze nie wydali mu jeszcze rekomendacji o tym co robił dla lokalnej społeczności i jak był nastawiony do bluźnierczej opozycji. Niestety, ale przed wyborami to chyba żaden się nie dowazy aby nie dawać broni do reki wrogom naszej ojczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak odruchowo mam walnąć każdego bandziora. Mieszka taki w mojej klatce co tylko potrafi trzaskać drzwiami, aż wszyscy sąsiedzi podskakują. W tym przypadku "odruch" nadchodzi sam. Jak czuje się rodzina tego chama??. Co mam robić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY Emilia czy jak ci tam co za brednie piszesz Jargieło A i Karolina S to patologia Kraśnicka Kryminalista i wyżutek społeczny i taka sama, ta jego panna nie pracują tylko siedzą w parku na ławeczkach przy Mickiewicza i opserwują co tu zajeba... żeby było na picie jak to ludzie powiadają jaka matka taki syn meneliczka Kraśnicka cała rodzina to Alkoholiki Bumy miejscowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARÓWA z wyglądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poco komentować jak nie wiecie jak było naprawdę, trzeba się trochę zastanowić co się pisze pozatym nie uważam żeby jego rodzina była alkoholikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tak uderzył głowo o chodnik i miał połamane żebra nie chcąc go trafiłem w głowę aż mu czaszka pękła  łże Frajer parówa Kraśnicka Arek Jargieło. Zaznaczę że pobity Janek M. miał 66 lat a dzień wcześniej ze swoją konkubino Karolino Sadowską okradli go w jego mieszkaniu z kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZK Opole Lubelskie tam garuje ten Frajer co zgrzał dziadka 66 letniego Janka M. z Kraśnika ma dojechane ta Parówa poleciał do wora .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyglądu widać że to Pała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...