Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coś mi się wydaję, że taniej by wyszło zrobić podgrzewaną murawę niż namiot. Ogólnie jednak powinno być w mieście jedno duże, porządne kryte boisko z funkcją podziału na kilka mniejszych. Ten namiot to raczej taki półśrodek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, podgrzewana murawa lepsza niż namiot? Chroń Boże Polskę przed ludźmi z takimi pomysłami. Co to za gamoń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak radna chce, to niech stawia. Jeśli ma pieniądze, to może w czynie społecznym postawić namiot nad orlikiem. Kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu dobry pomysł. Mam nadzieję, że uda się szybko zrealizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydane miliony z Unijnego programy na orliki w naszym kraju, bezużyteczne jesienią, zimą, wczesną wiosną. Doskonały pomysł pierwszy kryty orlik w Lublinie.
Chłopie/Babo co Ty bredzisz. Jakie bezużyteczne? Czy kiedykolwiek skorzystałeś/aś z Orlika w naszym mieście?   Dzieciaki, młodzież jak i my-"trochę starsi" amatorzy (mam 28 lat) korzystają z każdej możliwej okazji żeby się skrzyknąć i pograć na powietrzu. W weekendy ciężko o boisko jeśli tylko nie pada deszcz lub śnieg. Ci, którzy chcą, a jest Nas coraz więcej grają do oporu.   Pomysł zadaszenia in plus, ale może zamiast wydawać 700-800 tys. na jedno boisko lepiej byłoby zainwestować 2 000 000 w zadaszoną akademię sportową z prawdziwego zdarzenia dla talentów z całej Lubelszczyzny? Rozłożyć koszty na Miasto-Województwo-Ministerstwo Sportu?    Mateusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł zadaszenia in plus, ale może zamiast wydawać 700-800 tys. na jedno boisko lepiej byłoby zainwestować 2 000 000 w zadaszoną akademię sportową z prawdziwego zdarzenia dla talentów z całej Lubelszczyzny? Rozłożyć koszty na Miasto-Województwo-Ministerstwo Sportu?    Mateusz. Chyba cie kolego przewiało podczas uprawiania sportu? Jeśli radna ma tą forsę, to niech inwestuje i zadasza, ale niby dlaczego miałoby to być na koszt innych? Marzy się sport tylko dla Lublina? Otóż wyobraź sobie, że poza Lublinem też jest Polska, w której dzieci i młodzież, również ta starsza, lubią sport i nie mają zamiaru oddawać pieniędzy im należnych. Wara od pieniędzy z województwa! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juniorzy Motoru wygrali dzisiaj z seniorami z Opola z IV ligi 1:0, część z nich to zaraz będzie kadra seniorów. Warto inwestować w tych i młodszych trenujących chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznik 2009 PN Motoru wygrał dziś z drużynami z Warszawy i okolic w turnieju KS Raszyn. W tych najmniejszych też warto inwestować, bo trenują w tamtym rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedokładne informacje zostały zawarte w artykule DW. Twierdzenie, że na dzielnicy brakuje takich obiektów nie jest prawdą (chyba, że chodzi tylko o balon nad boiskiem), z powodzeniem funkcjonuje drugi orlik przy Gimnazjum nr 2, jest boisko w wąwozie przy Kleeberga, boisko wielofunkcyjne przy SP 4 czy stadion przy Kresowej. Wydanie takiej kwoty na balon wydaje się marnotramieniem publicznych pieniędzy ponieważ za nie można wybudować kolejny orlik w innej dzielnicy np. Ponikwoda, Rudnik. Północna część Lublina mocno urbanizuje się i to tam powinny zostać skierowane środki finansowe na budowę obiektów sportowych. Ponadto za parę mln zł można wybudować halę sportową (najlepiej przy szkole) z której też można korzystać przez cały rok uprawiając nie tylko piłkę nożną. Myślę, że " zadaszenie" orlika leży głównie w interesie klubu piłkarskiego a nie lokalnej społeczności. Taki klub jak Motor, z wieloletnimi tradycjami, przez 65 lat dzialalności powinien już dysponować nowoczesnym ośrodkiem piłkarskim z odpowiednią infrastrukturą a nie korzystać z orlików, które w swej idei miały służyć mieszkancom. Wymiary takich boisk nadają się dla treningu najmłodszych piłkarzy oraz rekreacyjnych gier amatorów. Starsze roczniki powinny szkolić się na boiskach o wymiarach obowiązujących w rozgrywkach ligowych. Dlatego zasadne wydaje się zadaszenie sztucznej murawy przy Arenie, z której korzystałyby wszystkie roczniki z seniorami włącznie. Należy pamiętać również o niewykorzystanych, zaniedbanych boiskach na Rusałce gdzie przy odpowiednich nakładach można stworzyć coś wyjątkowego. Słuszna inicjatywa Pani radnej wydaje się kiełbasą wyborcza przed kolejną kadencją. Nie dajmy się zwieść, chodzi przecież o nasze, podatnika pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznik 2007 Piłkarskich Nadziej Motoru Lublin popiera świetny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o tym jakby to była jakaś kosmiczna inwestycja i fanaberia. Przypominam tylko że Lublin jest już chyba jedynym miastem wojewódzkim bez miejsca do treningu w zimie. Takie "balony" są nawet w "metropoliach" typu Krosno, Mielec czy Dębica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boczne boisko Areny przykryć, a nie malutki orlik. 2,5 mln przy budowie stadionu nie można było poświęcić ? Można też było myśleć urzędasy jak pozbywaliście się za bezcen namiotu po Ice manii. obiektu do treningów i sparingów zimą nie ma już chyba tylko na Lubelszczyznie. Naprawdę by się przydał, a na godzinach komercyjnych inwestycja by się spłaciła w znacznej części
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...