Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radnemu nie podoba się impreza w Tekturze

Utworzony przez HG55, 16 lutego 2011 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Oj Przemuś, Przemuś... Dotację na świetlice dostało stowarzyszenie, które tylko korzysta z pomieszczeń Tekturowych, i nie jest jakos specjalnie powiązane z "Tekturą". Nieprawda jest równiez to, ze nie wpuszcza sie tam nie swoich. Tam moze przyjśc każdy. Nie wpuszcza się tylko pijanych. Zatem Leroy moze przyjść tam jak najbardziej, i porobić zdjęcia. Najblizsza impreza (koncert hiphopowy) juz jutro. MOze przyjść też na któryś z filmów. No problem. Po co rozpowszechniać fałszywe informacje? Gdybym była osobą Ci niezyczliwą, napisałabym ze celowo kłamiesz. NIe wiem też nic o żadnych lekcjach. I jeszcze jedno: Ty tez Przemus możesz przyjść. Oni by chcieli z Toba pogadać. A o nekrofilii napisałam na Gazecie.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2011 r. o 17:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Prawdziwy Polak' timestamp='1297922129' post='438293'] tektuta to sztańskie siedlisko pedalstwa, komunizmu, ćpunów,transwerów, welektoratu Po i SLD, zbiegowisko dla anarchistów, trockistów, komunistów, odpadów społecznych, oraz mniejszości etnicznych które zasmiecają nasz KRAJ, wspiertane przez tow. Wołodie Wysockiego (co jego ryj to wizerunek Diabła Szatana, którzy odzyskiwał kamienice pewnej silnie skomunizowanej mniejszosci narodowej, która w okresie stalinowskim stała na czele Urzedu Bezpieczeństwa Publiczego To zapewne jakieś rzydy co nie lubiom polakuw i dlatego pokazujo tylko te pedalskie i zboczenskie filmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leroy napisał:
Tu nie chodzi o same horrory. Tu chodzi o to, ze miasto daje dość sporo pieniędzy na działanie takiego antykulturalnego ścierwa, które nie jest ani dobrą wizytówką miasta, ani realnym ośrodkiem krzewienia pozytywnych zasad.
kłamiesz i zapewne dobrze o tym wiesz. tektura nie dostaje żadnej kasy od miasta. za to płaci miastu niemały czynsz jak za budynek w tak kiepskim stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiesz na to Leniak? Macki spisku nekrofili sięgają do wszystkich lubelskich mediów. wszyscy promowali to obleśne wydarzenie! strach umierac... Radio Lublin: http://www.radio.lublin.pl/index.php/flash/imgs_upload/flash/undefined/index.php?site=news_details&id=88340 Kurier Lubelski: http://www.kurierlubelski.pl/kultura/368842,lublin-poniedzialkowy-imprezowy-rozklad-jazdy,id,t.html Lubelski Serwis Informacyjny: http://www.lsi.lublin.pl/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=314&Itemid=36 Student Lublin: http://www.student.lublin.eu/Nekromantyczne_walentynki-2-1752-5_2.html Dziennik Wschodni: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110214/KULTURA08/229814723 Lublin.com.pl: ######artykuly/pokaz/4770/nekromantyczne,walentynki,pokaz,filmu/ Moje Miasto: http://www.mmlublin.pl/290483/2010/2/11/nekromantyczne-walentynki-w-tekturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak - to nie Ty się w kwietniu przechwalałeś na Facebooku Tektury przyjaźnią z anarchistą Lelem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca spod Lublina utknął w Kijowie. Koczuje w szoferce TIR-a http://forum.dziennikwschodni.pl/kierowca-spod-lublina-utknal-w-kijowie-koczuje-w-szoferce-tir-a-t43785/page__p__436269#entry436269
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatko wiesz może kiedyś kiedy mi minie zniechęcenie... w ITVL padła zresztą tak lużna bo lużna propozycja na temat dyskusji szerszej kto wie... podobno warto jest rozmawiać ale nie z każdym... ... bereza ty rozumiem jesteś z antify tylko odwrotnie... daj sobie spokój... myślę że każda mniejszość która ceni swą kulturę predzej czy później odwróci się od Tektury ... Tektura zdaje się płaci 1300zł za cały dom nie jest to dużo nie przypominam sobie też by dbała o to co wynajmuje to nie wich stylu dbać o cokolwiek ... Dziwne w Wydziale kultury dowiedziałem się że jednak dostają pieniądze od miasta trzeba sprawdzić - komuś się chce? bo mnie nie ... Lele tak to jest istotnie anarchista nie udawany wcale kogo porównałbyś do Lelego z grona Tekturowców Wolnego - chyba nie bo to co najmniej kropotkin tyle że z czasów korpusu paziów ... ś - ładny nick i chyba najciekawszy post ze wszystkich tak się zastanawiałem widzisz - szukałem jakiegoś sensu w tej sytuacji i chyba coś mi świta po pierwsze dlaczego jest tak że tekturowcy nie potrafią tworzyć a jedynie przerabiają co juz zastali na dość przykra w odboirze sieczkę po drugie czemu cechuje ich szczególnie widoczna dla mnie przynajmniej w tej sprawie pogarda dla innych po trzecie wreszcie czemu tak bardzo potrzebują być skonfliktowani z otoczeniem trzy pytania niezalezne już od nekrofili a z drugiej strony skąd to przymykanie oczu ze strony rodziców bo wszak tekturę chronią rodzice tych niby niezaleznych artystów skąd ta uparta choć milczaca ochrona ... wymyśliłem widzisz że to może być kwestia pokoleniowa tym rodzicom brakowało wolności starają się więc zapewnić ja dzieciom jakby nie rozumieli że wolności nie da się cenić jeśli nic nie kosztuje szczególnie wolności robienia dowolnego świństwa ... te dzieciaki bo to wciąż sa dzieci - bachory wręcz na siłę szukaja możliwości emancypacji - czyli szukają własnie konfliktu no istarają się unormalnić te swoje skazy... dlatego to oni sa twarzą Lublina lekkie rzeczy zawsze pływają na samym wierzchu... ... a że to syf cóż tu trzeba chyba kolejnego pokolenia które zbuntuje się przeciwko barkowi wszelkich zasad ... no a z ta reklamą to dobrze skoro promuje UM Lublin nekrofilię to trzeba mu pomóc niech stanie się ona marka firmową miasta przecie ratuszowi zależy na zdobyciu tytułu stolicy ja uważam że Lublin na teakie tytuły nie zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finansowanie z miasta? Autorka wydarzenia jest nekrofilem? Lobby nekrofilskie w Urzędzie Miasta? Albo żyjemy w tak DZIWNYM mieście albo to tylko paranoja dwóch osób stara się nas do tego przekonać. Z resztą są w Lublinie ważniejsze problemy do rozwiązania niż to co wyświetla Tektura na swoich 'wieczorkach filmowych'. Przynajmniej do momentu gdy ktoś nie przedstawi dowodów, że robią to za nasze pieniądze. A skoro twierdzą, że nie dostają pieniędzy od miasta to zgodnie z zasadą domniemania niewinności należy uznać, że mówią prawdę. Chyba, że pan Leniak jednak pokaże nam dowody o których wspominał zamiast rzucania kolejnych bezpodstawnych (?) oskarżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek, po przeczytaniu Twojego ostatniego postu nie mam wątpliwości, że tak naprawdę nie chodzi Ci o ten konkretny film, tylko chodzi Ci o całą "Tekturę", której istnienie bardzo Ci przeszkadza. Po prostu nawypisywałeś tyle rzeczy krzywdzących dla tych ludzi, że - jako osoba znajaca to środowisko - musze napisac to wyraźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Leniak - naprawdę uważasz, że masz prawo publicznie znieważać kogo chcesz wydumanymi oszczerstwami? Że możesz tak o bez konsekwencji nazywać organizatorów nekrofilami? Nie wiem kto bardziej powinien się martwić prokuraturą. Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Moniko oto potrzebne pani dane do doniesienia do prokuratury Przemysław Leniak pesel 72120202817 zamieszkały 23-140 Krzczonów, Sobieska Wola Pierwsza 108 zameldowany 20-334 Lublin ul Droga Męczenników Majdanka 40/36 tel kontaktowy 727687205
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
nie prowadziowszem był jej pomysłodawca i załorzycielemale jest tam jednym z wieluto rodzaj komuny - decyzje podejmuje kolektywna ogół jak widac durną decyzjęale co im tam i tak nie poniosą odpowiedzialnościa płaci głównie UM Lublin chyba jako dotacje na pomoc społeczną formalniepłaci i ochrania oraz promuje...w tej sprawie Pietrasiewicz się wypowiada ale nie jest jej motorem napędowymnekrofilia to działka Michała i Monikiprzy czym robia wrażenie że Michał raczej chce szokować a Monika jest naprawe fascynatką takiej orientacji seksualnej [/quote] [quote="leniak"]nekrofilia to działka Michała i Moniki przy czym robia wrażenie że Michał raczej chce szokować a Monika jest naprawe fascynatką takiej orientacji seksualnej
Umiesz to w jakikolwiek sposób udowodnić czy po prostu oszczerstwa to Twa standardowa metoda "dyskutowania"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sadzę by był tu jakiś problem z umiejętnościami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan niezbędny napisał:
Dlaczego miasto nie odbierze tym narkomanom tego budynku!!!! TO skandal! Banda brudasów bo tak wyglądają osobnicy którzy walą gaz w środku i na zewnątrz tego domu śmieje się i zaczepia ludzi a pożądni ludzie nie mają gdzie mieszkać. Dlaczego miasto nmie reaguje na to, że tam nocują ludzie. Co to noclegownia ????????? Czy to prawda, że traktowanie tektury to wynik tego, że syn prezydenta wysockiego aktywnie się udziela ????????????????
Własnie. Po co te narkomany tam siedzo? A pożondni ludzie nie majo hałup i muszo być wywalani na bruk. to fszystko pżes rzyduff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
nie sadzę by był tu jakiś problem z umiejętnościami
Jeeedzieesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Come on, pokaż te dowody, zamiast rzucać puste słowa, bo w tym drugim wypadku trudno oprzeć się wrażeniu, że łżesz w żywe oczy w imię osobistej wendetty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie dowodów? Odcięli Neostradę? Szkoda... ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie neostradę bo korzystam z netii... miejsce na pdostępowanie dowodowe jest przed sądem od poniedziałku zarówno biuro podawcze sądu jak i prokuratura są otwarte chyba nie trzeba specjalnych zaproszeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
chyba nie neostradę bo korzystam z netii...miejsce na pdostępowanie dowodowe jest przed sądemod poniedziałku zarówno biuro podawcze sądu jak i prokuratura są otwartechyba nie trzeba specjalnych zaproszeń
Czyli wszystko jasne - nie masz nic na potwierdzenie swych kłamstw. Spoko, jak widać każdy środek dobry by się odegrać na "wrogach". Czemu mnie to nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwi cię to ponieważ mierzysz według siebie każdy sposób uważasz za dobry by się odegrać na wrogach i sadzisz że każdy tak postępuje trudno żebyś się dziwił ... dziwienie się to fajna rzecz a brak zdziwienia w każdej sytuacji jest cechą smutnego zblazowanego ignoranta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...