Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pisowski troll uwija się jak w ukropie. Dodał pod tym artykułem 43 komentarze z 13 różnych kont. Jak nic będzie premia na koniec miesiąca. Centrala już nie ma wyjścia - musi sypnąć groszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski troll uwija się jak w ukropie. Dodał pod tym artykułem 43 komentarze z 13 różnych kont. Jak nic będzie premia na koniec miesiąca. Centrala już nie ma wyjścia - musi sypnąć groszem.
  Ja bym mu przyznał nawet podwójną premię. Należy mu się za to, że na każdym świeżo założonym koncie cytuje wszystkie swoje poprzednie wpisy. Tylko nie jestem do końca przekonany, czy ciemny lud to kupuje. Trąca to wszystko straszną amatorką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam raz jeszcze. Informacja dla niewtajemniczonych. Kronikidewelorozwoju OloP = mint = Jagna = malture = piter_a = roksi = Monisia = patussoksywa = ignac = remo  . Pisowski troll próbuje wszystkich robić w konia i co chwilę zakłada kolejne nowe konta z których następnie dodaje komentarze. Pozdrawiam i życzę udanego dzionka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny konsekwentnie z innymi radnymi klubu Zuka udowadnia że powinien być w PISie i to w Centrali. Tym razem - "Mam informacje ale źródło wyschlo" - co za brednie w stylu Kaczyńskiego i Macierewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...