Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Paweł Kukiz pisze o Niemodlinie i wręcz skandalicznych ukladach postkomuny z PSLem. Ma rację ze tego g...nie rusza, przy sadowniczej "somalii" znów by się tylko człowiek stresu narobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co taki ćpun może się wypowiadać na temat stronnictwa, nawet jego koledzy z zespołu robią sobie z niego podśmichujki 
Czytałeś wcześniejsze komentarze i widziałeś linki o marszałku ? cała Polska śmieje się ,taką robi nam reklamę turystyczną bez możliwości dojazdu autobusem do Lublina Jak widać mieszkańcy Lublina chętnie z takim urzędnikiem by się rozstali, niech wraca do siebie na wieś i już oszczędzi wstydu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Sosnowski powinien zrezygnować ze stanowiska     No i kończy się wszystko co nawyrabiał marszałek z Radzynia , proponuje referendum i większość będzie za odwołaniem osoby która kompromituje miasto Lublin i mieszkańców ,   1)  Centrum Onkologii w Lublinie http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,17598488,Budynek____koszmarek__mial_wygladac_inaczej__Oszczedzili_.html?disableRedirects=true#ixzz3vBhUzhZi   Marszałek: - Kwestie krajobrazowe mnie nie interesują.   2)  Blokowanie Polskiego Busa i wspieranie busiarzy   http://wgospodarce.pl/informacje/16656-konkurencyjni-busiarze-chca-zniszczyc-polskibus-czynia-to-pod-przykrywka-stowarzyszen-broniacych-interesow-klientow   3)  Bitwa o choinki od marszałka.   https://www.youtube.com/watch?v=W9H8FDZY8Og   Oszczędź pan wstydu dla Lublina !!!
To młodzieńczy wybryk, który nie robi na mnie wrażenia. Nie zamierzam podawać się do dymisji   Odpowiedz marszałka jest taka : Kwestie krajobrazowe mnie nie interesują.   Najwyższa już pora udać się na wieś na spoczynek marszałku i jaki to młodzieńczy wybryk o którym mówisz ? Twoje wybryki masz wyszczególnione i to tylko niektóre na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka o stołki i opluwanie się na wzajem przeciwnych opcji politycznych by przykryć swoją nie udolność i wzniecić ogólną nienawiść w społeczeństwie jednych na drugich, mam dość. Pan z kraśnika niech zajmie się naszym miastem bo tu wiele do zrobienia( młodzi nie mają pracy, miasto się starzeje, drogi w opłakanym stanie, kultura leży itp). Pan marszałek niech pogoni swych urzędników do pracy skoro ich tylu, bo można czasem dostać białej gorączki gdy chce się coś załatwić, delegacje z lublina niech jadą by coś załatwić a nie tylko podbić delegacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka o stołki i opluwanie się na wzajem przeciwnych opcji politycznych by przykryć swoją nie udolność i wzniecić ogólną nienawiść w społeczeństwie jednych na drugich, mam dość. Pan z kraśnika niech zajmie się naszym miastem bo tu wiele do zrobienia( młodzi nie mają pracy, miasto się starzeje, drogi w opłakanym stanie, kultura leży itp). Pan marszałek niech pogoni swych urzędników do pracy skoro ich tylu, bo można czasem dostać białej gorączki gdy chce się coś załatwić, delegacje z lublina niech jadą by coś załatwić a nie tylko podbić delegacje.
To marszałka trzeba pogonić z całą świtą , pokazał co potrafi i z jakim rezultatem działa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co taki ćpun może się wypowiadać na temat stronnictwa, nawet jego koledzy z zespołu robią sobie z niego podśmichujki 
Pogonić te  zielone badyle i głąby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonić badyli i głąbów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić te  zielone badyle i głąby.
cytat ,, spieprzaj dziadu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić te  zielone badyle i głąby.
cytat ,, spieprzaj dziadu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę te Pisowskie mordy to rzygać mi się chce , doskonale pamiętam jak prezydentem Lublina był pisowski dziad to miasto było w takiej stagnacji że strach pomyśleć. Pamiętamy jak pisowski poseł mając za żonę piękną laskę płaci kurewce w hotelu, a gębę pełną frazesów o rodzinie. Pamiętamy lata rządów w sejmiku jak tylko się kłócili, a obecnie mamy lotnisko, mamy 17 jest szansa na 17. Tym pisowskim dziadom chodzi tylko o skok na kasę sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa przyjał mocarza i poczuł moc albo mocz :) a stary wyjadacz Sosnowski szybciutko pisiorka sprowadził z powrotem na ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Pana urzędnika do wycieczki po Polsce, a nie tylko ciągle trasa wiocha-Lublin (Urząd Marszałkowski). Zobaczy Pan jak rozwijają się inne miasta. Każdy kto twierdzi, że Lublin się rozwija porównuje go z własną wiochą na wschodzie. Jak Pan pojedzie na północ lub zachód zobaczy Pan jak rozwija się np. niewiele większy Gdańsk. Proszę spróbować, podróże kształcą.
Jakies konkrety poza pusta paplaniną, zaznaczam ze nie jezdze tylko po wschodnich wiochach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę te Pisowskie mordy to rzygać mi się chce , doskonale pamiętam jak prezydentem Lublina był pisowski dziad to miasto było w takiej stagnacji że strach pomyśleć. Pamiętamy jak pisowski poseł mając za żonę piękną laskę płaci kurewce w hotelu, a gębę pełną frazesów o rodzinie. Pamiętamy lata rządów w sejmiku jak tylko się kłócili, a obecnie mamy lotnisko, mamy 17 jest szansa na 17. Tym pisowskim dziadom chodzi tylko o skok na kasę sejmiku.
właśnie ten pisdzielec nie zapłacił za usługę tej pani która się mocno napracowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę te Pisowskie mordy to rzygać mi się chce , doskonale pamiętam jak prezydentem Lublina był pisowski dziad to miasto było w takiej stagnacji że strach pomyśleć. Pamiętamy jak pisowski poseł mając za żonę piękną laskę płaci kurewce w hotelu, a gębę pełną frazesów o rodzinie. Pamiętamy lata rządów w sejmiku jak tylko się kłócili, a obecnie mamy lotnisko, mamy 17 jest szansa na 17. Tym pisowskim dziadom chodzi tylko o skok na kasę sejmiku.
To jest artykuł o rozroście budzetowych etatów u Marszałka Sosnowskiego z PSL-u, przypominam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw jaki układ wiąże Pana Marszałka  z Dyrektorką Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym . Bo zdaje się że to mafia zorganizowana skoro za żadne skarby świata nie może załoga odwołać tej dyrektorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o p. dyrektor Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym,to musi być układ jak nic. Po takich poważnych zarzutach ta pani jakby nigdy nic dalej jest na stanowisku.Marszałek ma daleko w poważaniu swoich wyborców ,oraz pracowników Muzeum. Mam nadzieję że nareszcie nowe władze wezmą się za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...