Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS pozwany za słowa na Facebooku. Ruszył proces [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Dewiacje w naszym kraju mają się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha ma rację. NIe pozwólmy zboczeńcom dewiantom i innym pederastom na gorszenie nas i naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno i drugie to dewiacje i choroba. Niepotrzebnie sąd zajmuje sie takimi rozprawami a społeczenstwo płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to pan panie pitucha nie zasługuje na funkcjonowanie w jakiejkolwiek przestrzeni publicznej osmiesza pan lublin ale to juz normalka w pana wydaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam z całą stanowczością, że radny PiS w niczym się ze swoich określeń nie pomylił. I jeśli sąd nie będzie patrzył na swoje umiłowanie do dawnego ustroju oraz nadzwyczajnej kasty, to przyzna radnemu rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewianci opanowali forum DW. Normalni: pora stąd zwiewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, panie Pituchu... Było siedzieć sobie w tym Urzędzie Pracy, a nie pchać się do polityki. I to jeszcze w antypolskiej partii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEWIACJĄ JEST PRZEDE WSZYSTKIM TO, ŻE NIE TOLERUJE SIĘ DRUGIEGO CZŁOWIEKA BEZ WZGLĘDU NA TO JAKI ON JEST. BRAK TOLERANCJI TO CHOROBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewiacja to m.innymi PiS, ONR, WeszPolacy, Oni wszyscy sa zboczeni na NIENAWIŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej bym się bał o dzieci jak nnamiezy go jakis czarny tajemniczy pan w sukience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z hasłami które trzyma publiczność. Czy aby uznać normalność za stan normalny to potrzeba rozpraw sądowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jak pan Staszewski tolerancyjny dla innych poglądów- prawdziwa twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie został bo MUP jednak jest miejscem gdzie robił mniej dobra. Dziękuję Panie Tomaszu za odwagę.  Pozdrawiam Pana rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie został bo MUP jednak jest miejscem gdzie robił mniej dobra. Dziękuję Panie Tomaszu za odwagę.  Pozdrawiam Pana rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w demokratycznym społeczeństwie można mieć tylko entuzjastyczne nastawienie do marszów równości. Widocznie równość nie jest dla wszystkich. Jest mi przykro, że prawda o człowieku, której nauczał Jan Paweł II musi w jego Ojczyźnie bronić się w sądzie. Pamiętamy o Panu Tomaszu w modlitwie rodzinnej i wspólnotowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem z Pitucha do podstawówki ( SP 30) Jednak chyba za mało był pouczany przez kolegów...czasami mam wrażenie iż ktos za młodu nie był lubiany przez kolegów i koleżanki a wręcz ignorowany to na stare lata próbuje się odegrać na społeczeństwie ...Nie ważne kto co i jak ważne żeby zaznaczyć swoją obecność w nim. Dlatego taki jest teraz....wybaczcie mu bo nie wie co czyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczenie to zboczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mial racje ,nie ubliza sie muzulmanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana pituche miałem okazję widzieć wczoraj przed ratuszem o 18, w trakcie spotkania przeciwko brutalności życia. Nawet przemawiał w imieniu wojewody. Powiedział swoje i wszedł w tłum. Myślał pewnie że zaraz ktoś podleci, będzie z nim rozmawiał. Tak nie było. Stał tam sam, nikt go nie zaczepiał a nawet kiedy przemawiał to ludzie w tłumie zastanawiali się czy go wybuczyc czy z uwagi na śmierć Prezydenta Adamowicza znieść jego słowa w milczeniu. Wybrano drugą opcję. Chcę tylko napisac że wy pisowcy zawsze będziecie sami. Zdani tylko na swoje środowisko. Niezrozumieni przez większość. Poparcie musicie kupić bo bez naszej kasy czyli podatników, zarówno swoich tych 30% popierających PiS jak też lewaków itp nie będziecie popierani. Tacy jesteście, zatem zacznijcie wszystkich traktować poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrotków przeprasza za Pituchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...