Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w internecie widziałem nawet świecenia szamba i pokryw włazów studzienek kanalizacyjnych , czy my aby nie upadlismy na głowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skarbonkę w kształcie rakiety uroczyście odsłonięto..... No i jak zwykle-musiało być z pokropkiem.Pleban,asysta,gapiów jakoś mało.A ta chuda,przygarbiona i wygięta jak paragraf postać to ministrant?-Codzi o tą postać ze złożonymi rękami (obok plebana). No i ciekawi mnie również,czy właściciel "rakiety" będzie płacił jakieś placowe.No bo przecież wszyscy,którzy się reklamują czy ustawiają jakieś budki lub sklepiki,płacą solidny haracz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czarne to pazerne. a może by księżulo poszukał kasy u rozpasanych plebanów? Aaaa zapomniałem, tam przepływ kasiory jest w drugą stronę tylko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czarne to pazerne. a może by księżulo poszukał kasy u rozpasanych plebanów? Aaaa zapomniałem, tam przepływ kasiory jest w drugą stronę tylko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzuciłbym, ale pozagradzali parkingi, nie miałem gdzie zaparkować, a nie będe płacił za godzinę parkingu jak na 5 minut chciałem przyjechać, więc odjechałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z parkowaniem na lotnisku jest problem ja też chciałem zabaczyć lotnisko a nie ma gdzie zaparkować to nie Warszawa tylko Lublin,w W-wa jest parking piętrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z parkowaniem na lotnisku jest problem ja też chciałem zabaczyć lotnisko a nie ma gdzie zaparkować to nie Warszawa tylko Lublin,w W-wa jest parking piętrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katabas za pokropek dostał więcej jak było w skarbonce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, na co tam ten czarny-marny. Wracać do siebie na salony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że lotnisko mogą zamknąć i ani rakieta ani proboszcz nie pomogą http://www.itvl.pl/n...tanie-zamkniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...