Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
24 i 25 miejsce w tym rankingu zajmuje Łuków, ale dobrze że nie jest podawany na DW jako lubelszczyzna, jeszcze gazety mogłyby nas umieszczać w mazowieckim i byłoby ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY RANKING POKAZAŁ,IŻ ZAMOŻNOŚĆ KOREPETYCYJNA RODZICÓW DZIECI ZE STASZICA JEST DUŻO WYŻSZA NIŻ POZOSTAŁYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking nie jest wiarygodny bo w przypadku katolickich szkół to i tak na Kul wezmą ,bo to po linii ideologicznej to samo ,więc ilość przyjętych na wyższe uczelnie to 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszic, hahahah , wszyscy chodzą na korepetycje, część bierze "wspomagacze", a na maturze ściąganie byle utrzymać się na szczycie listy. Jestem dumny z elektronika, pozdrawiam wszystkich nauczycieli i uczniów: były uczeń :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym chwalić Staszic, nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paderewski ? lol, no chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z budowlanką przy racławickich ?? PSBIG w ubiegłym roku było wysoko. Olimpiady wygrane sukcesy były. ktoś wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha. Ale popelina. Jak ja chodziłem do liceum (wieki temu) to było ich 9 .... teraz jest ich 23. A liczba mieszkańców Lublina się zmniejszyła (emigracja na zachód UE). Po co komu kilkanaście wsiowych szkółek w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej a włodawski Modrzewiak?! świetna szkoła w rangingu z 2010 był wysoko zaraz za kościuszką (chociaż między Bogiem a prawdą Modrzewiak jest lepszy). Przecież nikt nie powie że nagle wypadł z rankingu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ebuywebsites.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I LO w Lublinie to szkoła z wielkimi i wspaniałymi tradycjami, która kiedyś była dumą Regionu. Była, bo to czym jest teraz - a doskonale wiem o czym piszę bo mam absolwenta tej szkoły to po prostu zaprzeczenie instytucji zobowiązanej do nauczania a także wychowywania młodych ludzi. Piszę to, ponieważ chciałbym przestrzec wszystkich przyszłych uczniów i ich rodziców ażeby nie dali się zwieść rankingom, którym ja również niegdyś uwierzyłem.Nauczyciele tej szkoły /poza bardzo nielicznymi wyjątkami, których niestety w tej szkole coraz mniej/ nie uczą niczego poza kombinowaniem, krętactwem i snobizmem. Uczeń, który liczy na solidne zdobywanie wiedzy, w tej szkole nie ma czego szukać.Na początek zostanie poddany tzw. diagnozom które mają na celu udowodnienie mu że jest kompletnym deb***em / niezależnie od tego, że przyszedł do tej szkoły mając za sobą wspaniałe wyniki uzyskane w gimnazjum, bo przecież tylko takich uczniów ta szkoła przyjmuje /a następnie tak wyśrubowanym wymaganiom / bez przekazania nawet minimum wymaganej wiedzy /,że wcześniej czy później z poczuciem własnej beznadziejności opuści mury tej szkoły /i tu radziłbym wcześniej jeżeli kogoś po prostu nie stać finansowo na poddanie się regułom obowiązującym w szkole /lub zacznie kupować wiedzę na początek z kilku a następnie wielu niekoniecznie potrzebnych mu w przyszłości przedmiotów /.Ja niestety poddałem się regułom obowiązującym w szkole no i oczywiście mój ,,deb***ek" zdał świetnie maturę i ,,zadbał " o pozycję ,,wspaniałego" liceum w rankingu ale on niedługo skończy bardzo prestiżowe studia a ja spłacanie kredytu za który ,,kupiłem "mu wiedzę do matury i szkole świetną pozycję w rankingu.Podobnie jak ja postąpiło co najmniej 90% rodziców tego rocznika /trzeba przyznać ,że czasem geniusze w tej szkole się zdarzają i zdają bardzo dobrze maturę bez ,,korków"/. Słyszałem, że obecnie podporządkowanie szkoły rankingom znacznie się pogłębiło i tzw. ,,korkowanie " stało się obowiązujące już od I klasy.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spamer kolejny
ariel napisał:
http://www.ebuywebsites.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ogólnie spadamy na pysk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma XXIV LO - elsnera - i bardzo dobrze bo to najgorsza szkoła - w tamtym roku skończyłem i nikomu nie polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
I LO w Lublinie to szkoła z wielkimi i wspaniałymi tradycjami, która kiedyś była dumą Regionu. Była, bo to czym jest teraz - a doskonale wiem o czym piszę bo mam absolwenta tej szkoły to po prostu zaprzeczenie instytucji zobowiązanej do nauczania a także wychowywania młodych ludzi. Piszę to, ponieważ chciałbym przestrzec wszystkich przyszłych uczniów i ich rodziców ażeby nie dali się zwieść rankingom, którym ja również niegdyś uwierzyłem.Nauczyciele tej szkoły /poza bardzo nielicznymi wyjątkami, których niestety w tej szkole coraz mniej/ nie uczą niczego poza kombinowaniem, krętactwem i snobizmem. Uczeń, który liczy na solidne zdobywanie wiedzy, w tej szkole nie ma czego szukać.Na początek zostanie poddany tzw. diagnozom które mają na celu udowodnienie mu że jest kompletnym deb***em / niezależnie od tego, że przyszedł do tej szkoły mając za sobą wspaniałe wyniki uzyskane w gimnazjum, bo przecież tylko takich uczniów ta szkoła przyjmuje /a następnie tak wyśrubowanym wymaganiom / bez przekazania nawet minimum wymaganej wiedzy /,że wcześniej czy później z poczuciem własnej beznadziejności opuści mury tej szkoły /i tu radziłbym wcześniej jeżeli kogoś po prostu nie stać finansowo na poddanie się regułom obowiązującym w szkole /lub zacznie kupować wiedzę na początek z kilku a następnie wielu niekoniecznie potrzebnych mu w przyszłości przedmiotów /.Ja niestety poddałem się regułom obowiązującym w szkole no i oczywiście mój ,,deb***ek" zdał świetnie maturę i ,,zadbał " o pozycję ,,wspaniałego" liceum w rankingu ale on niedługo skończy bardzo prestiżowe studia a ja spłacanie kredytu za który ,,kupiłem "mu wiedzę do matury i szkole świetną pozycję w rankingu.Podobnie jak ja postąpiło co najmniej 90% rodziców tego rocznika /trzeba przyznać ,że czasem geniusze w tej szkole się zdarzają i zdają bardzo dobrze maturę bez ,,korków"/. Słyszałem, że obecnie podporządkowanie szkoły rankingom znacznie się pogłębiło i tzw. ,,korkowanie " stało się obowiązujące już od I klasy.,
Dokładnie tak jest. Gdyby nauczycielom łącznie ze wspaniałym dyrktorem Staszica przyszło rozliczyć się finansowo z rodzicami,tzn.oddać kasę za korki,kursy itp.Jednym słowem za swoje lenistwo i arogancję.To jestem w stu procentach przekonany,że zostali by zmuszeni do chodzenia w dziurawuch skarpetach i podartych gaciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% ale to nie tylko w Staszicu są takie reguły gry również w innych "prestiżowych" liceach w Lublinie występuje to zjawisko. Nauczyciele jak i cała szkoła jedzie na opinii wypracowanej przez uczniów uczących się dodatkowo poza szkołą, co kosztuje dzieci cenny czas, który tracą w szkole na nie związanych z ich profilem lekcjach. Zaś rodziców pieniądze. Większość tych nauczycieli jest już dawno "przeterminowana" i nie mają żadnego polotu czy zaangażowania w naukę młodzieży. Chodzi tylko o to by od bimbać dzień w szkole i do domu, a dyrekcja zadowolona, że szkoła jest tak wysoko w rankingu. I przepraszam za dość młodzieżowy język ale akurat idealnie wpasowuje się w temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam opinii na temat pallotyńskiego gimnazjum Batorego - podobno to dobra szkoła ale trudno się dostać, trzeba mieć kosmiczną średnią; ktoś coś wie konkretnie? Warto tam iść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak w Staszicu jest i w Zamoyskim. Zdolne dzieciaki, leniwi w większości nauczyciele. A biorąc pod uwagę miejce w rankingu gorsze możliwości finansowe rodziców . Generalnie zgroza totalna. Jesteśmy zapyziałym regionem, nawet drogi do W-wy nie chcą nam zbudować i wstyd, że nie mamy mieście przyzwoitego licum, które uczy. Rozumiem, że w tak biednym regionie nauczciele trzymają się ciepłych posadek pazurami - niezłe pobory, ubezpieczenie... Na korkach za to ci sami ludzie uczą doskonale ale za bardzo konkretną cenę. Podsyłają sobie wzajemnie uczniów. Ten ze Staszica wysyła do tego z Zamoya i na odwrót. Tylko, że to krzywdzi naszą młodzież i skazuje na gorszy start. Nie każdego rodzica stać na wywalenie furmanki kasy na korki. I pytanie - czy organ załozycielski w postaci UM nie może z tym wreszcie zrobić porządku??? Jakie osiągnięcia np. ma szanowny pan dyrektor Zamoyskiego - matematyk, który nie uczy ale wytrząsa się nad młodzieżą? Takich jak on jest wielu w każdym z tzw. renomowanych liceów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki nie przejmujcie się tymi pierdołami. Kończcie jakiekolwiek szkoły bo i tak nie dostaniecie pracy a jak sobie ją jakimś cudem załatwicie to max za 2000 zł.I po co ten cały wysiłek i wydatki? Mówicie, że na zachodzie? To już nieprawda chyba że na zmywaku. Wyluzujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem Staszica z bardzo dobrym wynikiem z matury, korepetycje brałem tylko przez pół roku i to z jednego przedmiotu raz w tygodniu. Musiałem je brać przez lenistwo bo zaniedbałem 2 klasę z matematyki i narobiłem sobie zaległości. Znajomi z innych liceów brali 4 razy więcej korków przez całe 3 lata, więc osoby które psioczą na staszica nigdy się w nim nie uczyły i nie mają pojęcia o czym mówią. Nie jest to jakaś wybitna szkoła ale na pewno jedna z lepszych w Lublinie i ja osobiście ciesze się że ją skończyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...