Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking liceów i techników 2013 w woj. lubelskim (wyniki)

Utworzony przez Zbigniew Ławniczak radny, 10 stycznia 2013 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Gratuluję i pozdrawiam wszystkich Pedagogów i Absolwentów Technikum Elektronicznego w Lublinie jako absolwent .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Dziennik nie wspomniał, że Technikum Elektroniczne uzyskało też I miejsce w kraju a nie tylko w woj. lubelskim http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=459:ogolnopolski-rankingtechnikow-2013&catid=61&Itemid=208&page=1 Wstyd dla autora !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje doa lubelskiego Technikum ! Sam co prawda chodziłem do Technikum w Lubartowie ale nie mniej cieszy mnie sukces lubelskiego Technikum . Moim skromnym zdaniem szkoły techniczne jeśli chodzi o młodych mężczyzn są o wiele bardziej wartościowe zaruwno pod względem naukowym jak również społeczno - kulturowym niż licea. I nie mam tu nic złego na myśli. Co do lubelskich liceów to już tak różowo nie jest bo wszyscy wiedzą ,że Sztaszyc wcale taki cacy nie jest ale to już inna kwestia. Na koniec - smutkiem napawa fakt ,że o ile Technikum mam najlepsze w kraju o tyle lubelskie uczelnie wyższe to już zupełnie inna liga w skali kraju - niestety na porażającą niekorzyść ! MOŻE TAK LUBELSKIE UCZELNIE WYŻSZE Z ICH REKTORAMI NA CZELE WEZMĄ PRZYKŁAD Z LUBELSKIEGO TECHNIKUM ELEKTRONICZNEGO I POKORNIE ZACZNĄ SIĘ OD NIEGO UCZYĆ STANDARDÓW I POZIOMU NAUCZANIA A SCHOWAJĄ SWOJĄ BUTĘ , SAMOZACHWYT I CHORE AMBICJE?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metodologia dla technikum jest wadliwa - egzamin zawodowy obecnie nic nie znaczy, tylko umiejętności. Waga egzaminu zawodowego powinna być 5-10 % a nie 30 % szybko się by okazało że wyniki technikum byłyby tylko nieznacznie wyższe od liceum, które jest w jednym budynku - przypadek Wojcechowskiej, gdzie liceum jest mówiąc mocno "średnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Technikum Elektroniczne nie ma odmian wieczorowych czy zaocznych policealnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bardzo rzetelne te badania, jak trotyl na skrzydłach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Metodologia dla technikum jest wadliwa - egzamin zawodowy obecnie nic nie znaczy, tylko umiejętności. Waga egzaminu zawodowego powinna być 5-10 % a nie 30 % szybko się by okazało że wyniki technikum byłyby tylko nieznacznie wyższe od liceum, które jest w jednym budynku - przypadek Wojcechowskiej, gdzie liceum jest mówiąc mocno "średnie"
Jak można pisać takie głupoty. Egzamin zawodowy na technika (w szczególności w zawodach uczonych w ZSE) jest teraz trudniej zdać, niż egzamin dyplomowy na inżyniera czy magistra. W budynku jest X liceum, które jest mniej niż średnie w Lublinie (tutaj akurat zgoda). 3 lata temu egzamin zawodowy w ogóle nie był uwzględniany w rankingu a TE w ZSEL zajęło 7 miejsce w kraju (poszukajmy tam XLO- biała plama). Jak się chce coś sensownego napisać Szanowna Kasiu to trzeba się na czymś znać. Odnośnie zasadniczej różnicy pomiędzy TE a XLO w ZSEL Lublin odsyłam do strony ewd.edu.pl.Po to żeby analizować wyniki, trzeba mieć trochę wyobraźni matematycznej. Akurat jestem nauczycielem w ZSE i wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldo napisał:
Jak można pisać takie głupoty. Egzamin zawodowy na technika (w szczególności w zawodach uczonych w ZSE) jest teraz trudniej zdać, niż egzamin dyplomowy na inżyniera czy magistra.
No wlasnie - jak mozna pisac takie glupoty kolego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam kilka lat temu ukończyłem technikum na wojciechowskiej, cieszę się że wybrałem akurat tą szkołę. Część z moich kolegów już po szkole znalazła pracę w zawodzie (własne działalności, elektrycy w wielu firmach),ja po ukończeniu technikum i politechniki na swoją pracę (w okolicach Lublina) również nie narzekam. Nie czuję też że na lubelskim runku pracy jest mi ciężko, od studiów nie miałem przerwy w pracy, a pracowałem już w kilku firmach w branży automatyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Kończyłem tą szkołę w 1975 roku. Pamiętam każdy dzień w tej szkole do dzisiaj. Pozdrawiam wszystkich zwiazanych z ta szkołą i zapraszam na Naszą Klasę. Trzymajmuy się razem drodzy absolwencki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomcio napisał:
No wlasnie - jak mozna pisac takie glupoty kolego?
Egzaminy zawodowe w technikach zdaje od 50 do 60% przystępujących. W niektórych zawodach jest to wręcz na poziomie 20%. Ile procent przystępujących do egzaminu dyplomowego oblewa?! Teraz odpowiedz sobie kolego kto pisze głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...