Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZDECYDOWANIE ODRADZAM OSK SEBA! NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY, PAN SEBASTIAN I PANI MAGDA (SIOSTRA SEBASTIANA) - DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wescie tylko spojzcie na zroznicowanych przyszlych kierowcow zroznicowanych bo gusta ich odpowiadaja na emocje poniewaz widza siebie juz w wolnej przestrzeni jako wolni i dumni , choc jeszcze nie zdali egzaminu i niemaja doswiadczenia jazdy w dlugiej praktyce zycia to nie moze im wmowic nikt ze wybrali zly osirodek szkolenia kierowcow i zly kurs . Co w pelni wyraza sie juz ich odpowiedzia stanowczo trafna po zdaniu egzaminu na kierowce . Wiec taki i taki osrodek szkolenia jest najlepszy bo ja zdalem za pierwszym razem dodal bym tu a moze mi sie udalo za pierwszym razem , ale swojej pewnosci nie moge przeciez podwazyc bo jakto jestem juz wolny a szeroka droga do mnie nalezy , to wiec jak moglem sie pomylic piszac w komentarzu trafnosc opini . No ale kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania na temat . A wiec co do mojej opi w wyrazeniu komntarza to musze powiedziec ze ja nie kierowalem sie gustem i emocjami lecz kierowalem sie przeczuciem intyktem w wyborze osirodka szkolenia kierowcow A poniewaz wylapalem dosc duzo kar chcialem powtuzyc caly kurs od nowa , choc moglem bezposrednio zdawac egzamin na ktory mnie prosto chcial i kierowal wydzial komunikacji . Wiec gdy zadzwonilem po dluzszym zastanowieniu sie do Pana Adama Grabca choc z lekka irytacja i niepewnoscia ze dobrze wybralem osrodek szkolenia kierowcow uslyszalem mily i cieply glos ktory nawiazal ze mna rozmowe w sprawie informacji przyszlego mojego kursu w calosci . Po jego zapytaniu do mnie , ja chcac byc szczerym wobec Pana Adam Grabca powiedzialem mu o co chodzi i ze ja chce caly kurs przejsc w calosci od nowa poniewaz boje sie ze od razu bezposredni egzamin bez przygotowania obleje . Uslyszalem od Pana Adama cieple slowa otuchy ze nie bedzie mi wypominac wykroczen i kar i ze moge w najblizszym czasie w raz z rozpoczeciem sie kursu przystapic do jego kontynowania ,a wiec Pan Adam postapil ze mna jak dobry ksiac na spowiedzi informujac mnie tylko co mam pozalatwiac w zwiazku z kursem  wiec z radoscia zakonczylem rozmowe i wkrutce zaczolem kurs w ktorym nauka byla bardzo dobra . I co moge powiedziec o tym osirodku szkolenia kierowcow Pana Adama Grabca , moge powiedziec ze spotkalem sie z bardzo milymi instruktorami aczkolwiek wymagajacymi co do rzetelnej nauki jazdy i przestrzegania przepisow drogowych . Moge powiedziec ze instruktorzy nauki sa bardzo profesjonalni i z wielkim doswiadczeniem fachowosci w swojej pracy nauczania przyszlych kierowcow , tak , moge powiedziec ze to jest szkola naprawde dobrej jazdy . Wiec polecilbym kazdemu taka szkole jazdy , zwlaszcza ze instruktorzy sa bardzo mili ale rzetelni w nauczaniu i dosc wymagajacy co skutkuje w bezpieczenstwie na drogach . A poza tym co jeszcze moge dodac niepewnym niesmialym i zestresowanym  kursantom polecilbym Pana Tadzia R ktory to on bardzo umie rozladowywac sytuacje napieta ktora w polaczeniu z nauka odnosi dobry skutek nauczania ktory to kursant moze niezbyt pojety i zestresowany zaczyna wierzyc w siebie ze osiagnie dobry skutek wyniku nauczania i osiagnie sukces dobrej jazdy . Wiec polecam wszystkim taki osirodek szkolenia kierowcow bo dla mnie on byl najlepszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Ewan z Kaliny. Uczą od zawsze na wysokim poziomie, wiem jak podchodzą do szkolenia a wyniki zdawalności mają od zawsze w czołówce. Jedni przychodzą, inni odchodzą a Ewan zawsze w topie ;) Zdała tam moja siostra w zeszłym miesiącu. A co do badań to polecam  http://www.badaniakierowcowlublin.pl/ bo facet wie co robi i jest w porządku podczas badania
Ostatnio edytowany 7 marca 2016 r. o 11:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Piotr w Lublinie. Bardzo przyjazna atmosfera , instruktorzy uczą na bardzo wysokim poziomie oraz duża zdawalność !!!! Szczerze polecam!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie nie polecam szkoly Pilot .. brak jakiejkolwiek organizacji, wszystko bylo robione na szybko i byleby wiecej kursantow wypchac w jak najkrotszym czasie.. na dokupowanie jazd nie bylo nigdy czasu a zainteresowanie kursantem po skonczonym kursie spada do zera .. NIE POLECAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam szkołę jazdy Aura. Jak dostają od razu kasę, to więcej ich nic nie interesuje. Mówią, że odbyłeś na zajęciach teoretycznych i praktycznych, a dalej, "to już jest twój problem" - tak mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda szkoła w Lublinie jest dobra. Należy głównie samemu się przykładać i śledzić wymagania egzaminu praktycznego, ponieważ nie wszyscy instruktorzy uczą "pod egzamin". Może to smutne co powiem, ale zastanówcie się, czy na pewno chcecie jeździć i w jakim celu. Ja zrobiłam prawko na określone tylko "swoje" trasy. Nie nadaję się na wyloty między miastami i tak już zostanie. Jeżdżę dopiero o grudnia 2015 a miałam już kilka dziwnych ekscesów, jak to mówią "o włos". Bardzo trzeba uważać na początku, bo może być masakra. Jazda z instruktorem to coś zupełnie innego i oderwanego od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze polecam OSK Pilot! Wspaniały właściciel, który służy ogromną pomocą w każdej sprawie, dogodne ułożenie jazd oraz egzaminów. Świetne podejście pana instruktora R. jak i T. do kursanta dzięki czemu jazdy odbywały się w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Na zajęciach teoretycznych panowała miła atmosfera, panowie tłumaczyli i odpowiadali na wątpliwości uczestników! Jazdy dodatkowe nie stanowiły żadnego problemu. Z przestraszonej kursantki, która nigdy nie myślała o byciu kierowcą powstał świadomy kierowca za co bardzo im dziękuję! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Ewan z Kaliny. Uczą od zawsze na wysokim poziomie, wiem jak podchodzą do szkolenia a wyniki zdawalności mają od zawsze w czołówce. Jedni przychodzą, inni odchodzą a Ewan zawsze w topie ;) Zdała tam moja siostra w zeszłym miesiącu. A co do badań to polecam  http://www.badaniakierowcowlublin.pl/ bo facet wie co robi i jest w porządku podczas badania
dokładnie ,są bardzo dobrzy w tym co robią ,fajnie się jeżdżi z instruktorami .od razu mniejszy stres na mieście , polecam w 100 %,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam efekt ale nie polecam jednej instruktorki tam pracującej o imieniu Karolina.Na jazdy przychodziła spóźniona lub musiała porozmawiać z innymi instruktorami przez co traciłam po 10 minut na każdej godzinie jazd.Bardziej niż jazda obchodzi ją smsowanie i rozmawianie przez telefon niż kursantka.Polecić wam mogę natomiast instruktorów Pawła i Maćka a także panią instruktor Anię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym komentarzem w 100 procentach.Ta instruktorka miała być moim instruktorem prowadzącym ale po 6 godzinach z nią powiedziałem sobie dość i zapisywałem się już na jazdy tylko do pana Łukasza lub do wspomnianej pani Ani.Od siebie mogę dodać także że mało znam przypadków gdy ktoś po jazdach z panią Karoliną zdał egzamin za pierwszym razem.Słyszałem nawet o takim przypadku że kursant robił kurs w sierpniu miał wszystkie godziny wyjeżdżone z nią i zdał dopiero w marcu za szóstym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...