Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport UOKiK o produktach własnej marki w sieciach handlowych

Utworzony przez mariusz, 20 stycznia 2012 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Pracowalem kiedys jako przedstawiciel handlowy w zakladach miesnych i wspolpracowalem z sieciami handlowymi.Menager sieci zamowil u mnie dostae szynki w cenie mortadeli i owiedzial ze jego to nie interesuje co jest w srodku aby wygladalo jak szynka,wiec nie dziwcie sie ze tak jest,sam klijent na to pozwala chcac szynke za 10 zł!!!tak jak z data,wszyscy wymagaj dlugich terminow ale tak naprawde zeby nie dodac specyfikow towar ma max 8 dni przydatnosci a nie 30 lub 60dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich zainteresowanych blokadą w Lublinie proszę o zgłaszanie się pod e-mail: auto.trans@onet.eu mam pomysł na fajną blokadę z użyciem aut i z udziałem pieszych! zapraszam osoby zmotoryzowane jak i pieszych którzy np. nie chcą służbowego auta brać. Gdyby ktoś miał jakiś fajny pomysł na jakąś formę protestu też piszcie, może coś wspólnie złączymy i pokażemy tym baranom z Wiejskiej żeby z nami nie zadzierali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z chorobami wenerycznymi pracownic stokrotek, dorabiających jako dziwki na sex chatach i we własnych domach, ledwie ciułajacych na kryzysową pensję ? Tak mało zarabiają, że żony musza dorabiać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwięcej zastrzeżeń było do ryb (17,4 proc.): mrożone miały za dużo glazury (nawet 26 proc. zamiast 10 proc. to prawda, z kilograma, po rozmrorzeniu starczyło na 1 obiadek dla 1 osoby. Lepiej kupować w sklepach rybnych! Tam tak nie oszukują. A najlepiej ryby świeże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy ty w kupujesz na zapleczu, ale ja się nie zaraziłem, kupując bułeczkę.Co innego jak sobie polizałeś. Hi hi Idź się przebadj roznosicielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem kiedyś rybkę i po rozmrożeniu okazało się że nie ma rybki tylko sama glazura i z obiadku nici...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...