Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny burak się odezwał, czy w ogóle wiesz w jakich krajach kamienują za cudzołóstwo /Afgan za talibów/ a gdzie jest kara śmierci? nie tylko za zdradę pozamałżeńską, a może gdzie jest kara śnierci za zabicie innego człowieka? m.in Saudi. No chybaże masz na myśli ortodosów typu Iran, Irak itp. a może gdzie jest prawo szariatu a gdzie prawo cywilne stosowane właśnie w krajach arabskich. Żałosny jesteś. Mieszkałam i pracowałam w Egipcie za Mubaraka, w Tunezji za Ben Aliego, Jeżeli miałbyś pojęcie jakiekolwiek to wiedziałbyś kogo "ciapaci" uważają za wrogów - nie chrześcijan, a żydów. Znajdź mi w krajach Magrebu czy innch izraelskie placówki dyplomatyczne? no tak ale skąd możesz to wiedzieć? W krajach arabskich są ambasady Watykanu!!!!! Przewrotnie ex prezydent Iranu  Mahmud Ahmadineżad ma pochdzenie żydowskie, a jak długo prezydentował i sam prowadził politykę antyizraelską.
a w czym ci przeszkadzaja żydzi? to sa ludzie cywilizowani, bardziej rozwinieci od nas a tym bardziej od ciapatych. wiec nie rozumiem bo z tego co napisalas to jestes po stronie ciapatych i chyba tez nie lubisz zydow tak jak oni. powiem ci ze mi zydzi nie przeszkadzaja a wolalbym sto razy w Polsce zydow zamiast ciapatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym ci przeszkadzaja żydzi? to sa ludzie cywilizowani, bardziej rozwinieci od nas a tym bardziej od ciapatych. wiec nie rozumiem bo z tego co napisalas to jestes po stronie ciapatych i chyba tez nie lubisz zydow tak jak oni. powiem ci ze mi zydzi nie przeszkadzaja a wolalbym sto razy w Polsce zydow zamiast ciapatych.
zydzi to chory naród od wieków toczą wojny wybijają się między sobą nikt ich nie lubi każdy tępi i zawsze są pokrzywdzeni i trzeba ich traktować z szacunkiem hahah gów..o prawda tak tylko w gw i tvn 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twarzy widać,że to wsiur,który najdalej był w Macro pod Lublinem
Tubylcu ty nawet tam nie byłeś, MAKRO się pisze :-P, co za tępa dzida!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zydzi to chory naród od wieków toczą wojny wybijają się między sobą nikt ich nie lubi każdy tępi i zawsze są pokrzywdzeni i trzeba ich traktować z szacunkiem hahah gów..o prawda tak tylko w gw i tvn 
widze, że kolejny kretyn, któremu wmówiono nienawiść do zydów. to ty gówno wiesz palancie. przytaczasz jakies wymyslone glupoty. nie piszesz nic sensownie. chyba ci matka i ojciec rodem ze wsi zabitej dechami takie glupoty wmowili i tak powtarzasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedźcie do ciapatych do któregoś z ich kraju. Zobaczycie jacy oni sa tolerancyjni. Albo i nie zdązycie zobaczyc bo was zabiją jakimś bestialskim sposobem. Wy jesteście chrześcijanie, katolicy a u ciapaków muzułmańców katolik jest niczym i za zabicie go nie grożą żadne konsekwencje. Tak więc kretyni bądźcie tolerancyjni a wasze dzieci lub wnuki skończa szybko swój żywot jako chrześcijanie. A  swoją drogą to pewnie te ciapaki zaczeli awanture jako pierwsi. Ale przeciez teraz w modzie jest tolerancja. Wy tolerancyjne głupki zanim się obejrzycie wspomnicie moje słowa. Jesteście tolerancyjni dla nich ale oni nie są tolerancyjni dla nas. Ale idioci tego nie zrozumieją póki nie odczują na własnej skórze. Ps. nie jestem zagorzałym katolikiem ani PiSowcem. Po prostu mam otwarte oczy na przyszłość i nie jestem omamiony pieprzeniem głupot o tej niby tolerancji.
A na zachodzie Europy jest jakoś inaczej,tolerancyjnie,ciekawe dlaczego,Ty to wiesz?Ludzie są uśmiechnięci,a nie zgorzkniali i zestresowani jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym ci przeszkadzaja żydzi? to sa ludzie cywilizowani, bardziej rozwinieci od nas a tym bardziej od ciapatych. wiec nie rozumiem bo z tego co napisalas to jestes po stronie ciapatych i chyba tez nie lubisz zydow tak jak oni. powiem ci ze mi zydzi nie przeszkadzaja a wolalbym sto razy w Polsce zydow zamiast ciapatych.
A dlaczego Żydzi mieliby Ci przeszkadzać?Masz jakieś osobiste doświadczenia?To jest żałosna ocena ludzi ze wzgledu na rasę i narodowość,gdy nie miało się z nimi nigdy do czynienia.Tylko Polacy są najlepsi,WSZYSCY!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niezły jesteś buraku jak widzisz po twarzy która jest załonięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, że kolejny kretyn, któremu wmówiono nienawiść do zydów. to ty gówno wiesz palancie. przytaczasz jakies wymyslone glupoty. nie piszesz nic sensownie. chyba ci matka i ojciec rodem ze wsi zabitej dechami takie glupoty wmowili i tak powtarzasz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, że kolejny kretyn, któremu wmówiono nienawiść do zydów. to ty gówno wiesz palancie. przytaczasz jakies wymyslone glupoty. nie piszesz nic sensownie. chyba ci matka i ojciec rodem ze wsi zabitej dechami takie glupoty wmowili i tak powtarzasz
POczytaj , zainteresuj się tym co żyd wyprawia z Palestyńczykami  [ to co Hitler kiedyś ] a miłość twoja  do nich też trochę ochłonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Lublinie uczą się studenci z 67 państw. Najwięcej ich pochodzi z Ukrainy (50,5 proc., czyli 1537 studentów), drugim najliczniej reprezentowanym państwem jest Tajwan (9,3 proc., 282), a następnie Stany Zjednoczone (8,9 proc., 271). Wysoko jest też Norwegia (5,8 proc., 175), Białoruś (4,7 proc., 143), Arabia Saudyjska (4,5 proc. 136), Kanada (1,8 proc., 54), Słowacja (1,4 proc., 43), Szwecja (1,2 proc., 35) oraz Czechy (1,1 proc., 34). ... dla miasta czysty zysk, bo np. przyjezdny student medycyny wydaje w Lublinie średnio cztery tysiące złotych miesięcznie."   I co na ta Polska narodowa?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...