Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli zesPÓł retuszowego dendrofoba znowu konfabulował. Jakoś mnie to nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jest coś co cię nie dziwi pisowski tłuczku ??? przecież widzisz że próbowali przeprojektować skrzyżowanie ale się nie udało ze względu na istniejące przepisy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jest coś co cię nie dziwi pisowski tłuczku ??? przecież widzisz że próbowali przeprojektować skrzyżowanie ale się nie udało ze względu na istniejące przepisy !!!
Tak, a chomik europejski patrzy na swoje zrujnowane w Górkach Czechowskich przez  TBV  pod okiem  " ratusza "  siedliska i żerowiska  i sobie myśli — o czym ty piszesz  POwski  toporku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz POwski toporku?
Uderz w stół - develo troll się odezwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz  POwski  toporku?
Uderz w stół - develo troll się odezwie!
 Szczęśliwego Nowego Roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwego Nowego Roku!
Wolnego od obsesji, nerwicy natręctw przedstawicieli Kabaretu Skeczów Męczących, czyli fanatycznych tropicieli develo afer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozatrudniani w instytuchach kultury dla których organem nadzorczym i prowadzącym jest Prezydent Miasta Lublim, aktywiści lewackiego ruchu miejskiego  bedą odwalać szopkę jacy oni sa niezależni,(ciekawe co wytargują w ramach działań poza szopkowych) a redakcja  Sztandaru Ludu bedzie im robić darmową reklame w upadajacej gadzinówce. Aby właścicielowi 73 proc udziaów udało sie zrealizować swoje plany biznesowe czego sobie i Wam życze w tym nowym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie im robić darmową reklame w upadajacej gadzinówce
Sam jesteś upadający. A nawet upadły - na główkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele słusznych spostrzeżeń. Goście u władzy zdają się całkowicie nie dbać o obecność zieleni w śródmieściu. Jakieś głupawe gadki o "przenoszeniu drzew" na przedmieścia - przecież to chodzi o wygląd zielonego do niedawna środka miasta. Niszczy się drzewa, które znacząco wpływają na wygląd miasta i jakość życia w nim. W takim Amsterdamie jest wiele wąskich uliczek i nikt nie myśli wycinać drzew na ich boku. Ludzie liczą się z tym, że wozem będzie trudno tam przejechać - wieloma ulicami rowery i wozy jeżdżą tą samą jezdnią (i chodzą też ludzie). A przecież miasto jest dość wietrzne i często obmywane deszczami. To w Lublinie chłopstwo umysłowe zaczęło "na chama" urządzać łyse przestrzenie (tak przypominające równe pola) i ułatwiać spalinowym przejazdy. Przy sposobności ktoś zarabia bezpiecznie na urządzaniu "placków". Najpierw zniszczyli przestrzeń za ratuszem (był tam wielopoziomowy ładny park z widokami, potem zniszczono plac Litewski (pod pyskówki "partyjne" itp.), następnie wykończono Małpi Gaj. Teraz niszczą al. Racławickie i ul. Lipową (pozbawiając ją lip).  Jeszcze te głupawe wyjaśnienia, że nagle okazało się, iż "przepisy nie pozwalają". To wcześniej nie znali przepisów? Gdy niby "zabierali się" do przeróbek drogi i mamili mieszkańców opowieściami jak to ocalą drzewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie ta obietnica? Czytam ,czytam i doczytać nie mogę gdzie padło słowo "obiecujemy". Obiecali ale "zostawili sobie furtkę"? Kolejny odlot redaktora z DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrabąszcz-toP0rek przeczekał do zimy i P0stawił na swoim. Im więcej wycharatanych drzew, tym lepsze temP0 dewelo-rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. lipowa i al. racławickie poszły na pierwszy ogień i to na duży ogień
Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia masz cos z głową nie tak, ze w kazdym wyrazie wyróżniasz litery PO??? to juz jest jakies natręctwo trzeba by skonsultowac ze specjalistą!! zdrowia zyczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Szykuje się nowe przysłowie: "słowny jak doktor Krzysztof Żuk"; z przebudową ul. Jana Samsonowicza też tak jest - kilkuletnie obiecanki, nawet decyzję "ZRID'owską" wydano, a przebudowa w "lesie".
  • W opisanej sytuacji jest pozytyw: dr Krzysztof Żuk zdrowieje (po "covidowaniu") - wyraźnie na to wskazują: zapowiedzi dalszego zadłużania lublinian oraz lekceważenie własnych obietnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Szykuje się nowe przysłowie: "słowny jak doktor Krzysztof Żuk"; z przebudową ul. Jana Samsonowicza też tak jest - kilkuletnie obiecanki, nawet decyzję "ZRID'owską" wydano, a przebudowa w "lesie".
  • W opisanej sytuacji jest pozytyw: dr Krzysztof Żuk zdrowieje (po "covidowaniu") - wyraźnie na to wskazują: zapowiedzi dalszego zadłużania lublinian oraz lekceważenie własnych obietnic.
 To w końcu ma dalej zadłużać czy przebudowywać kolejne ulice? Na przebudowę Samsonowicza manna z nieba nie poleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Szykuje się nowe przysłowie: "słowny jak doktor Krzysztof Żuk"; z przebudową ul. Jana Samsonowicza też tak jest - kilkuletnie obiecanki, nawet decyzję "ZRID'owską" wydano, a przebudowa w "lesie".
  • W opisanej sytuacji jest pozytyw: dr Krzysztof Żuk zdrowieje (po "covidowaniu") - wyraźnie na to wskazują: zapowiedzi dalszego zadłużania lublinian oraz lekceważenie własnych obietnic.
To w końcu ma dalej zadłużać czy przebudowywać kolejne ulice? Na przebudowę Samsonowicza manna z nieba nie poleci.
A skąd "poleciała manna" na (przykładowo): przebudowę Alei Racławickich, urządzenie (nadal marnego) Parku Zawilcowa lub wywalenie wielu milionów na odnowienie wciąż bagnistego Parku Ludowego??? Albo jest się słownym wobec lublinian - albo nie; trzeci wariant jest wykluczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kwestii łamania regulaminu - 2 ostrzeżenia( dwie żółte kartki) - jak ktoś przeciągnie strunę to zostanie czasowo wyłączony z możliwości dodawania komentarzy - tylko w ten sposób wyeliminować będzie można wiele toksycznych, szkodliwych działań, często chamskich i aroganckich, zwyczajnie irytujących i złośliwych
Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...